Nový Zéland – Izrael 6:3 (kon.) | KLDR – Bulharsko 9:3 (kon.)
KLDR
9:3 (4:1, 2:1, 2:1)
Bulharsko
Sobota 09.04.2016, 23:30 • Ice Dome, Mexico City, Mexiko • Mistrovství světa - II. B Divize • 2. kolo

56:55
    KLDR právě vstřelila branku!
    V závěru přichází ještě jeden gól! Autorem branky je CHOL HYOK AN. Asistence: Song Jin Pak

56:13
    Vyloučení na obou stranách! In Hyok Kang (PRK) dostává dvě trestné minuty za držení hole, Veselin Dikov (BUL) je potrestán za hrubost.

54:04
    Teď je tady ale osmá branka Korejské lidově demokratické republiky. CHOL HYOK AN se zjevil za obranou Bulharska a Dimitrovovi v bráně nedal šanci. Bez asistence.

48:01
    Pouhé dvě vteřiny zbývaly do konce dvojnásobné přesilové hry KLDR, ale nakonec se vedoucí celek dostává k sedmé brance. Tu slaví MYONG CHOL KIM. Asistence: Kwang Ho Kim, Hyok Nam Kim

47:35
    Teď ale Bulhary čekají horké chvilky. Georgi Iskrenov (BUL) totiž dostává dvouminutový trest za krosček.

46:03
    Teď ale přichází rána pro Bulharsko. Trest na 2+10 minut za úder do hlavy či krku dostává Aleksandar Todorov (BUL), který je na lavici hanby již potřetí.

45:13
    Bulharsko právě vstřelilo branku!
    Jako první se ale v této části zápasu prosazují Bulhaři, kteří by tak ještě mohli zdramatizovat utkání. Druhou branku v zápase si po přihrávce Petara Petkova připisuje TAREQ ABDI! Asistence: Petar Petkov

37:51
    Nyní jde ale na trestnou lavici pro změnu bulharský hokejista. Opět se jedná o Aleksandara Todorova (BUL), který je potrestán rovněž za sekání.

35:29
    Poprvé v dnešním zápase jde do přesilové hry reprezentace Bulharska. Za sekání je potrestán Chol Hyok Kim (PRK).

29:22
    Po ubráněném oslabení se Bulharům daří snížit! Druhou branku z osmé střely svého týmu přidává TOMISLAV GEORGIJEV. Asistence: Georgi Iskrenov

26:27
    Druhá přesilová hra zápasu ve prospěch KLDR. Na lavici hanby usedá Aleksandar Todorov (BUL), jenž se provinil podražením.

25:21
    V síti Bulharska končí další střela. Tentokrát je úspěšným střelcem HYOK JU KIM, který přidává již třetí kanadský bod večera. Velmi povedený večer tohoto severokorejského hokejisty. Asistence: Chol Min Ri

22:05
    Trochu vlažnější vstup do druhé třetiny je u konce! Po dvou minutách a pěti vteřinách odehraných v druhé části dostávají Bulhaři "bůra." Do listiny střelců se totiž zapisuje KUK CHOL KIM, jenž navázal na pěknou kombinaci spoluhráčů. Asistence: Man Gum Kang, Song Jin Pak

17:46
    Teď už ale ani Petkov nestačil a bulharský brankář musí znovu lovit puk ze sítě. Gól na 4:1 obstaral PONG IL RI, jenž přidává druhý kanadský bod k asistenci u druhého gólu. Asistence: Chol Min Ri, Hyok Ju Kim

10:58
    Nyní ale pozor. Zničehonic totiž přichází snížení, o které se postaral TAREQ ABDI. Ten sám vybojoval kotouč a lehce zdramatizoval vývoj první třetiny. Bez asistence.

04:58
    V bulharském brankovišti dochází k logické změně. Dimitara Dimitrova nahrazuje Todor Petkov.

04:58
    Už se zdálo, že přesilová hra využita nebude, ale nakonec je tomu přeci jenom jinak. Pouhých osm vteřin před návratem vyloučeného Abdiho se trefuje CHUN RIM HONG, který má již v páté minutě dva přesné zásahy. Asistence: Song Gun Kim, Chol Hyok An

03:06
    záhy navíc přichází první vyloučení zápasu. Za nešetrné vražení na hrazení si dvě trestné minuty odsedí Tareq Abdi (BUL). Desetiminutový trest za nesportovní chování pak navíc dostává Veselin Dikov (BUL).

02:30
    To je nástup jako hrom! Po 56 sekundách od první branky se trefuje také CHUN RIM HONG, jenž zužitkoval skvělou spolupráci svých kolegů a nedal Dimitrovovi sebemenší šanci. Asistence: Hyok Ju Kim, Pong Il Ri

01:34
    Možná sem to trochu zakřikl, neboť z první akce korejských hokejistů padá branka! Kwang Ho Kim našel přesným pasem volného NAM HYOK KIMA a ten mířil přesně za Dimitrovova záda. Asistence: Kwang Ho Kim

Lukáš Podleśny

Branky a nahrávky: 2. N.H.Kim (K.H.Kim), 3. Ch.R.Hong (H.J.Kim, P.I.Ri), 5. Ch.R.Hong (S.G.Kim, Ch.H.An), 18. P.I.Ri (Ch.M.Ri, H.J.Kim), 23. K.Ch.Kim (M.G.Kang, S.J.Pak), 26. H.J.Kim (Ch.M.Ri), 49. M.Ch.Kim (K.H.Kim, H.N.Kim), 55. Ch.H.An, 57. Ch.H.An (S.J.Pak) – 11. Abdi, 30. Georgijev (Iskrenov), 46. Abdi (P.Petkov)

KLDR: K.Ch.Pak (od 41' I.Pak) – Ch.H.An, P.I.Ri, S.G.Kim (C), N.H.Kim, S.J.Pak, Ch.H.Kim – Ch.M.Ri, Ch.R.Hong (A), H.J.Kim – M.Ch.Kim, I.H.Kang, K.H.Kim – U.H.Ri, M.G.Kang, K.Ch.Kim – K.S.Ri
    Hlavní trenér: Chol Ho Pak

Bulharsko: Dimitrov (5-41' T.Petkov) – Stefanov, Dikov (A), Bačvarov, Talev, Kančev, Davidov – Georgijev, Iskrenov (A), Bojadjiev (C) – P.Petkov, Semkov, Blagojev – Piperevski, Todorov, Abdi – Gjumov, Simeonov
    Hlavní trenér: Daniel Cuomo

Rozhodčí: Miklos Haszonits (HUN) – Jos Korte (NED), Maarten van den Acker (BEL)