USA – Švédsko 6:1 (kon.) | Finsko – Slovensko 4:2 (kon.) | Kanada – Česko 3:1 (kon.)
Lotyšsko – USA 1:12 (kon.)
Dallas Stars
2:1 (0:0, 1:0, 1:1) Stav série: 2:0
Minnesota Wild
Neděle 17.04.2016, 02:00 • American Airlines Center, Dallas • Play-off NHL • Čtvrtfinále Z. konference

59:54
    Ještě jedno vyloučení na závěr! Eaves stráví zbytek třetí třetiny na trestné lavici. Dostal totiž dvě minuty za krosček!

57:08
    Neuvěřitelné! Domácí nyní naspořili minutu hry! Jason Spezza ukázal, že umí podržet kotouč! Minnesota si pořádně komplikuje cestu za vyrovnáním! Pominville totiž dostává dvě minuty za podražení!

50:59
    Minnesota má ale stále šanci na zvrat dnešního utkání! Hosté nyní dostávají možnost hry v početní převaze! Dvě minuty za držení hole vyfasoval Oduya!

44:04
    Bude se vylučovat! Minnesota si zahraje přesilovou hru! Jason Spezza dostává za svůj úlet po vhazování dvouminutový trest. Rozhodčí si všiml hákování!

31:32
    Bude se vylučovat a znovu se otevírají dvířka na trestné lavici Minnesoty! Dvě minuty za podražení dostává Jarret Stoll!

25:41
    Bude se vylučovat! Dallas si zahraje přesilovou hru! Dvě minuty za krosček dostává Jason Zucker! Diváci jsou na nohou!

16:45
    Další přesilovou hru si vyzkoušejí domácí hokejisté! Suter podrazil unikajícího Benna a odjíždí si na dvě minuty odpočinout na trestnou lavici!

13:08
    Minnesota si zahraje další přesilovou hru! Dvě minuty za sekání dostává Aleš Hemský. Český hokejista se provinil v souboji v rohu obranného pásma.

09:39
    Síly na ledě se vyrovnají! Na straně Dallasu bylo na ledě v jednu chvíli šest hráčů a proto dostává domácí lavice trest za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Sharp.

08:28
    Bude se vylučovat! Úvodní přesilovku dnešního zápasu si zahraje Dallas Stars! Scandella si odchází odpočinout na dvě minuty za hákování!

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 24. Roussel (Hemský), 51. Benn (Eakin) – 53. Scandella (Dumba, Zucker)

Dallas Stars: Lehtonen (Niemi) – Klingberg, Goligoski (A), Johns, Oduya, Demers, Russell – Sharp, Eakin, Benn (C) – Eaves, Spezza, Ničuškin – Hemský, Faksa, Roussel – Sceviour, Fiddler (A), Seguin
    Minnesota Wild: Dubnyk (Kuemper) – Spurgeon, Suter (A), Brodin, Scandella, Dumba, Prosser – Jones, Koivu (C), Granlund – Fontaine, Coyle, Zucker – Pominville (A), Haula, Niederreiter – Porter, Stoll, Carter

Rozhodčí: Pollock, Meier – Kovachik, Galloway

Diváci: 18 988