USA – Švédsko 6:1 (kon.) | Finsko – Slovensko 4:2 (kon.) | Kanada – Česko 3:1 (kon.)
Lotyšsko – USA 1:12 (kon.)
Dallas Stars
2:1 (0:0, 1:0, 1:1) Stav série: 2:0
Minnesota Wild
Neděle 17.04.2016, 02:00 • American Airlines Center, Dallas • Play-off NHL • Čtvrtfinále Z. konference

59:54
    Ještě jedno vyloučení na závěr! Eaves stráví zbytek třetí třetiny na trestné lavici. Dostal totiž dvě minuty za krosček!
    59:46 Závěrečný tlak Minnesoty

59:46
    Obrovská šance Minnesoty! Před Lehtonenem prolétlo několik nebezpečných kotoučů, ale brankář Dallasu ve spolupráci s obránci ustál i největší šanci Coyla, který nezasunul puk mezi jeho beton a tyč!

59:33
    Oddechový čas také na straně Minnesoty! Hostům zbývá na vyrovnání méně než půl minuty! Dubnyk zůstává na střídačce!

59:12
    Devan Dubnyk míří na střídačku! Minnesota v závěru utkání zkouší štěstí při hře bez brankáře!

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty 3. třetiny!

57:08
    Domácí trenér si ještě vzal oddechový čas, aby dopřál svým hvězdám oddych a zároveň jim udělil důležité rady před přesilovou hrou!

57:08
    Neuvěřitelné! Domácí nyní naspořili minutu hry! Jason Spezza ukázal, že umí podržet kotouč! Minnesota si pořádně komplikuje cestu za vyrovnáním! Pominville totiž dostává dvě minuty za podražení!
    52:42 Marco SCANDELLA - 2:1

52:42
    Minnesota právě vstřelila branku!
    Minnesota konečně prolomila trápení na ledě Dallasu! Hosté se dočkali prvního zásahu v sérii a Minnesotě se konečně podařilo využít přesilovou hru! Od modré čáry napřáhl MARCO SCANDELLA a tvrdou střelou propálil Lehtonena! Domácí brankář měl zakrytý výhled dobrým postavením Niederreitera! Asistence: Matt Dumba, Jason Zucker.

50:59
    Minnesota má ale stále šanci na zvrat dnešního utkání! Hosté nyní dostávají možnost hry v početní převaze! Dvě minuty za držení hole vyfasoval Oduya!
    50:23 Jamie BENN - 2:0

50:23
    Dallas právě vstřelil branku!
    Dallas navyšuje vedení! JAMIE BENN jako správná kapitán táhne Dallas za dalším bodem! Benn si počkal na puk za obranou Minnesoty, prohnal se před Dubnyka, kterého rozházel pohybem a poté bleskově zakončil! Asistence: Cody Eakin.

49:13
    Fiddler se ocitl v obrovské šanci a mohl navýšit náskok Dallasu! Domácí útočník se dostal do úniku, položil si Dubnyka, ale nedokázal přizvednout kotouč nad jeho beton!
    47:01 Jamie Benn a jeho bekhendová dorážka

47:01
    Dubnyk musel předvést své brankářské umění! Před branku Minnesoty se tlačil Eaves, jež zápěstím prověřil hostujícího brankáře. Od něj se puk odrazil mezi kruhy, kde se o bekhendovou dorážku pokusil Jamie Benn! Dubnyk i napodruhé uspěl!

44:04
    Bude se vylučovat! Minnesota si zahraje přesilovou hru! Jason Spezza dostává za svůj úlet po vhazování dvouminutový trest. Rozhodčí si všiml hákování!
    39:58 Závar před brankou Dallasu v závěru druhé třetiny

39:58
    Koivu se z rohu kluziště natlačil před branku Dallasu a dovezl kotouč na brankoviště! Tam se ještě snažil dotírat Coyle, avšak brankář Lehtonen udržel čisté konto i v závěru prostřední části!

39:00
    Probíhá poslední minuta 2. třetiny!

35:44
    Před brankou Dallasu nebezpečně dotíral Dumba! Jeho snahu na brankovišti dokázal brankář Lehtonen ve spolupráci s obránci s vypětím všech sil uhasit!

31:32
    Bude se vylučovat a znovu se otevírají dvířka na trestné lavici Minnesoty! Dvě minuty za podražení dostává Jarret Stoll!

25:41
    Bude se vylučovat! Dallas si zahraje přesilovou hru! Dvě minuty za krosček dostává Jason Zucker! Diváci jsou na nohou!
    23:54 Antoine ROUSSEL - 1:0

23:54
    A branka platí! ANTOINE ROUSSEL posílá Dallas do vedení! Rozhodčí se dlouho radil s kolegou u videa, ale nakonec uznává branku! Scandella přišel o puk za brankou a od bruslí Antoina Roussela se puk odrazil nad branku, dopadl na záda Devana Dubnyka a od nich přešel přes brankovou čáru! Asistence: Aleš Hemský.

23:54
    Diváci v aréně sledují opakované záběry na kostce nad ledem a mají ve verdiktu jasno! Sudí už také ví finální znění!

23:54
    Dallas se raduje ze vstřelené branky! Rozhodčí ale ukazuje, že branka neplatí! Hosté ztratili kotouč za brankou a Roussel jej kopnutím dostal přes klec za brankovou čáru! V akci Dallasu byl kus štěstí! Sudí se radí s kolegou u videa!
    19:33 Dvojitá šance Mikaela Granlunda v závěru první třetiny

19:33
    Obrovská šance Minnesoty! Granlund z levé strany nabruslil před Lehotonena a zápěstím nejprve protáhl domácího brankáře! Granlund poté dostal šanci na reparát, ale z vyložené pozice o kousek minul horní roh!

19:00
    Probíhá poslední minuta 1. třetiny!

16:45
    Další přesilovou hru si vyzkoušejí domácí hokejisté! Suter podrazil unikajícího Benna a odjíždí si na dvě minuty odpočinout na trestnou lavici!

13:08
    Minnesota si zahraje další přesilovou hru! Dvě minuty za sekání dostává Aleš Hemský. Český hokejista se provinil v souboji v rohu obranného pásma.

09:39
    Síly na ledě se vyrovnají! Na straně Dallasu bylo na ledě v jednu chvíli šest hráčů a proto dostává domácí lavice trest za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Sharp.

08:28
    Bude se vylučovat! Úvodní přesilovku dnešního zápasu si zahraje Dallas Stars! Scandella si odchází odpočinout na dvě minuty za hákování!
    01:04 Obrovská šance Minnesoty v úvodu utkání

01:04
    Na druhé straně se sám na Lehtonena řítil Niederreiter, ale ve vyložené šanci minul branku! Tohle mohl být pro Minnesotu vynikající start!

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 24. Roussel (Hemský), 51. Benn (Eakin) – 53. Scandella (Dumba, Zucker)

Dallas Stars: Lehtonen (Niemi) – Klingberg, Goligoski (A), Johns, Oduya, Demers, Russell – Sharp, Eakin, Benn (C) – Eaves, Spezza, Ničuškin – Hemský, Faksa, Roussel – Sceviour, Fiddler (A), Seguin
    Minnesota Wild: Dubnyk (Kuemper) – Spurgeon, Suter (A), Brodin, Scandella, Dumba, Prosser – Jones, Koivu (C), Granlund – Fontaine, Coyle, Zucker – Pominville (A), Haula, Niederreiter – Porter, Stoll, Carter

Rozhodčí: Pollock, Meier – Kovachik, Galloway

Diváci: 18 988