Club Brugge – Waregem 5:0 (kon.) | Kortrijk – Waasland-Beveren 5:0 (kon.) | Sint-Truiden – Lokeren 2:2 (kon.)
Charleroi – Mechelen 4:0 (kon.)
Club Brugge KV
5:0 (2:0)
SV Zulte-Waregem
Sobota 23.04.2016, 18:00 • Jan Breydelstadion • Belgická Jupiler Pro League • O titul

Ode mě je to pro dnešek vše! Užijte si zbytek sobotního večera a u dalšího textového přenosu zase na shledanou! (20:06:07)

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 9:1. Střely mimo: 3:3. Rohy: 7:5. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 11:11.
    Domácí Bruggy zaslouženě vyhráli 5:0!

Zápas mezi Club Brugge KV a hostujícím SV Zulte-Waregem je u konce! Domácí Bruggy dnes ukázali velkou sílu a Waregem jasně přejeli. Vítězství 5:0 je pro Bruggy naprosto zasloužené, když zejména ve druhém dějství předváděli domácí velmi pohledný fotbal. Ve druhém poločase nejprve neproměnil Diaby penaltu v 54. minutě, ale v 72. minutě si na reparát věřil a faul na sebe potrestal. Na hřišti jej pak nahradil Jelle Vossen, který do konce zápasu stihl přidat další dvě branky a určitě tak konečný výsledek v poměru 5:0 pro domácí celek.

90+2

90+1
    Domácí Gedoz se snažil projít po levé straně. Jeho průnik však končí odpískaným faulem domácímu hráči.

90
    Domácí fotbalisté stále okupují vápno Waregemu. Fanoušci Brugg jsou nadmíru spokojení s dnešním výsledkem a tribunami se nese několik oslavných chorálů.

89
    Dlouhý míč na hostujícího Kayu poslal brankář Steppe. Kaya byl faulován a hosté se tak dostanou ke standardní situaci z pravé strany.

88
    Tohle je pro hosty vyloženě debakl. Domácí si s nimi ve druhém poločase prakticky dělají, co chtějí a střílejí jednu branku za druhou. Další útok středem vedl Gedoz, jeho průnik ale končí nepřesnou přihrávkou.
    86. Jelle VOSSEN - 5:0

86
    Bruggy právě vstřelily branku!
    A už to máme 5:0! V 86. minutě se k odraženému míči dostal opět JELLE VOSSEN, který přidal svou druhou branku v dnešním zápase!

86
    Ke střele z pětadvaceti metrů se odhodlal domácí Gedoz, jeho pokus však mířil hodně vedle branky hostí.

85
    Další žlutou kartu v dnešním utkání obdržel hostující Lepoint za faul před vápnem Waregemu, kterým zastavil průnik domácího celku.

84
    Domácí fotbalisté se dostali k pohledné kombinaci ve středu hřiště, souhru Claudemira s Vormerem však přerušil dobře zasahující bek Waregemu Dalsgaard.

83
    Dnešní zápas se již víceméně dohrává, přesto jsou to aktivní domácí, kteří jsou stále na míči a tlačí se do vápna rezignovaného Waregemu.

82
    Ze hry je stažen střelec druhé branky Brugg Izquierdo, nahradil jej Gedoz .

80
    Hosté rozehráli roh, který poslal do vápna Kaya. Jeho centr však ve vápně Brugg nenašel nikoho v červeném a domácí se bez problémů ubránili.

79
    Waregem se snaží o útočení i přes velmi nepříznivý stav. Jeho hráči jsou ale nepřesní v kombinaci a jejich akce tak končí většinou ještě v zárodku.

78
    Domácí fotbalisté se i po těchto hektických minutách snaží o další útoky a přidání dalších branek. Útok Vossena na pravé straně končí nepřesným centrem.