Ural – CSKA Moskva 0:1 (kon.) | Samara – FK Krasnodar 1:1 (kon.) | Kazaň – Spartak 1:1 (kon.)
FK Křídla Sovětů Samara
1:1 (1:0)
FK Krasnodar
Sobota 13.08.2016, 17:00 • Stadion Mettalurg, Samara • Ruská Premier Liga • 3. kolo

Z tohoto zápasu je to vše, přeji Vám pěkný zbytek dne. (19:16:25)

Samara vyválčila s favorizovaným Krasnodarem bod

Je dobojováno! Krasnodar nastoupil do druhé půle za nepříznivého stavu, se kterým chtěl rychle něco udělat. To se hostům povedlo v 52. minutě, když na konečných 1:1 vyrovnal Smolov. Býci poté nepolevili a šli za rozhodující brankou, kterou ale diváci na stadionu v Samaře už neviděli.

90+5

90+5
    Torbinskij roztáhl hru k pravé autové čáry, u které celý zápas také skončil, neboť sudí nenechali hosty dokončit poslední útočnou akci.

90+4
    Smolov obranný val na hranici vápna neobalamutil, a tak posunul balón doleva na Petrova, jehož střela ale neměla ideální parametry.

90+3
    Jeden z domácích hráčů si chvíli poležel na hřišti. Pár vteřin sice pošetřil, ale Býci se už znovu valí do útoku.

90+2
    Smolov to měl ve vápně těžké a mezi čtyřmi obránci se podle arbitrů dopustil útočného faulu.

90+1
    První nastavená minuta se ale odehrává především mezi oběma vápny, ani jeden z brankářů teď práci nemá, což rozhodně více vyhovuje Samaře.

90
    Pozor, pozor! Rozhodčí nastavují nad rámec základní hrací doby celých pět minut! To je ještě dostatek času pro vstřelení kýžené branky.

89
    Hosté zaútočili do rozevřené obrany, po pasu z pravé strany to ze sedmnácti metrů zkusil Joãozinho, ale Loria vytáhl výtečný zákrok a dostal míč do bezpečí.

88
    Střídání v týmu FK Křídla Sovětů Samara: ze hřiště odchází Milan Rodić, přichází Sheldon Bateau.

87
    Ari o trošku přetáhl další přihrávku před branku a zavinil odkop od domácí branky. Samara navíc jde šetřit čas za pomoci střídání.

86
    Hosté se evidentně nechtějí s remízovým stavem smířit a neúnavně obléhají velké vápno Samary. Tu čeká v posledních minutách ještě pořádně těžká šichta.

85
    Zmíněný rohový kop se Krasnodaru úplně nepovedl, po centru Joãozinha se míč rychle vydal mimo pokutové území.

85
    Střídání v týmu FK Krasnodar: ze hřiště odchází Francisco Wánderson, přichází Kouassi Eboue.