Jekatěrinburg – Ufa | 4:3 (2:1 po s.n.) | | | Jaroslavl – Novokuzněck | 1:0 (kon.) | | | Dynamo Moskva – Novosibirsk | 4:1 (kon.) |
Petrohrad – Toljatti | 5:1 (kon.) | | | Viťaz – Omsk | 2:3 (kon.) | | | Záhřeb – Spartak Moskva | 0:1 (kon.) |
Kometa Brno – Vítkovice | 3:4 (kon.) | | | Kladno – Slavia | 7:2 (kon.) | | | Olomouc – Jihlava | 0:0 (odl.) |
Sparta – Pardubice | 2:3 (kon.) | | | Chomutov – HC Plzeň | 1:5 (kon.) | | | Třinec – Zlín | 1:0 (kon.) |
Č. Budějovice – Mountfield HK | 3:2 (kon.) |
Mountfield HK – Kolín | 5:2 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Č. Budějovice | 5:0 (kon.) | | | Liberec – Písek | 14:2 (kon.) |
Pardubice – Havlíčkův Brod | 0:1 (po pr.) | | | HC Plzeň – K. Vary | 2:3 (kon.) | | | Sparta – Letňany | 3:2 (kon.) |
Kometa Brno – Jihlava | 2:3 (0:1 po s.n.) | | | Chomutov – Kladno | 3:1 (kon.) | | | Slavia – HC Litvínov | 4:1 (kon.) |
Zlín – Zlínské Legendy | 8:8 (kon.) |
IFK Helsinky – Zug | 1:4 (kon.) | | | TPS – Liberec | 3:1 (kon.) | | | Davos – Djurgården | 3:1 (kon.) |
Linköping – JYP | 4:3 (kon.) |
Třinec – Warriors Brno | 4:1 (kon.) |
Trenčín – Olomouc | 0:4 (kon.) | | | Mountfield HK – Kladno | 2:1 (po pr.) | | | Havířov – Žilina | 2:3 (kon.) |
Mladá Boleslav – Motor ČB | 6:0 (kon.) | | | Most – Füchse | 2:1 (kon.) | | | K. Vary – Slavia | 2:3 (kon.) |
Kobra – Tábor | 4:3 (1:0 po s.n.) | | | Kopřivnice – Nový Jičín | 5:3 (kon.) | | | Žďár n/S – Vel. Meziříčí | 7:2 (kon.) |
Klatovy – Weiden | 7:1 (kon.) | | | Martin – Miskolc | 1:3 (kon.) | | | Sokolov – Weiden | 0:0 (zruš.) |
Slovinsko – Dánsko | 3:0 (kon.) | | | Německo – Rakousko | 6:0 (kon.) | | | Francie – Kazachstán | 4:1 (kon.) |
Bělorusko – Polsko | 5:3 (kon.) | | | Lotyšsko – Japonsko | 3:1 (kon.) | | | Norsko – Itálie | 4:1 (kon.) |
konec
HC Sparta Praha
2:3
(0:0, 1:2, 1:1)
HC Dynamo Pardubice
59:23
|
Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Zukal – 2 min., sekání). Trest odpyká Štefka.
|
|
55:00
|
Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Kučera – 2 min., sekání).
|
|
52:04
|
Zároveň čítáme dalšího vyloučeného sparťana. Za podražení si trest odpyká Sebastin Janda (SPA).
|
|
49:34
|
Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Jandus – 2 min., sekání).
|
|
45:02
|
Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Mert – 2 min., podražení).
|
|
39:30
|
Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Rohlík – 2 min., hákování).
|
|
39:00
|
Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Wojnar – 2 min., sekání).
|
|
36:33
|
Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Svoboda – 2 min., vysoká hůl).
|
|
35:17
|
Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Eliáš – 2 min., sekání).
|
|
29:18
|
Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Paliesek – 2 min., vysoká hůl).
|
|
23:53
|
Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Voženílek – 2 min., podražení).
|
|
21:31
|
Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Svoboda – 2 min., hákování).
|
|
20:40
|
Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Kulda – 2 min., podražení).
|
|
08:28
|
Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Kubišta – 2 min., hákování).
|
|
02:03
|
Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Kubišta – 2 min., sekání).
|
Branky a nahrávky:
35. Maršoun (Chlouba, Dubský), 49. Wojnar (Safin, Jandus) – 23. Trejbal (Zukal, Hoskovec), 29. Voženílek (Hoskovec, Trejbal), 54. Martinec (Faltys, Rohlík)
Rozhodčí: Vengřín – Hodek, Lhotský
Diváci:
Neproměněná penalta:
HC Sparta Praha:
Wolf (Chour) – M. Jandus, Janda, Eliáš, Mrkvička, Jeřábek, Duben, Sedliský – T. Jandus, Svoboda, Seniov, Kadlec, Maršoun, Safin, Kulda, Chlouba, Krátký, Dubský, Wojnar.
Trenér: Pavel Geffert
Náhradníci:
Trenér:
HC Dynamo Pardubice: Klouček (Kulich) – Trejbal, Žouželka, Faltys, Kučera, Šklíba, Mert, Zukal – Roubal, Hoskovec, Paliesek, J. Martinec, Dušek, Voženílek, Rohlík, Petrus, Kubišta, Štefka, Bureš.
Trenér: Richard Král
Náhradníci:
Trenér:
Trenér: Pavel Geffert
Náhradníci:
Trenér:
HC Dynamo Pardubice: Klouček (Kulich) – Trejbal, Žouželka, Faltys, Kučera, Šklíba, Mert, Zukal – Roubal, Hoskovec, Paliesek, J. Martinec, Dušek, Voženílek, Rohlík, Petrus, Kubišta, Štefka, Bureš.
Trenér: Richard Král
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Vengřín – Hodek, Lhotský
Diváci:
Petr Pavlík