Čeljabinsk – Jokerit | 1:2 (kon.) | | | Ufa – Riga | 2:3 (1:2 po s.n.) | | | Toljatti – Dynamo Moskva | 2:1 (1:0 po s.n.) |
Nižněkamsk – Záhřeb | 3:2 (1:0 po s.n.) | | | Kazaň – CSKA Moskva | 1:3 (kon.) | | | Viťaz – Čerepovec | 2:1 (2:1 po s.n.) |
Soči – Chabarovsk | 7:2 (kon.) | | | Spartak Moskva – Minsk | 4:2 (kon.) |
Zlín – Vsetín | 4:3 (kon.) | | | Liberec – Pardubice | 2:3 (2:3 po s.n.) |
Nitra – Stavanger | 2:1 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Junosť Minsk | 3:2 (kon.) | | | Mnichov – Fribourg | 3:1 (kon.) |
Lørenskog – Liberec | 1:2 (kon.) | | | Ingolstadt – Rauma | 1:6 (kon.) | | | Rouen – Davos | 2:3 (po pr.) |
Zug – Esbjerg | 3:2 (2:0 po s.n.) | | | Bern – Linz | 5:0 (kon.) |
Nymburk – Kolín | 3:7 (kon.) | | | Osvětim – Nový Jičín | 4:3 (1:0 po s.n.) | | | Kopřivnice – Poruba 2011 | 1:3 (kon.) |
Šumperk – Vsetín | 3:10 (kon.) | | | SHK Hodonín – Mor. Budějovice | 8:1 (kon.) | | | Kometa Brno – Znojmo | 4:1 (kon.) |
Klatovy – Písek | 3:2 (kon.) | | | Jindř. Hradec – David Servis | 3:12 (kon.) |
konec
HK Soči
7:2
(1:0, 4:1, 2:1)
Amur Chabarovsk
59:47
|
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Tomáš Zohorna – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
57:08
|
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Maxim Kondratěv – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
54:55
|
Vyloučení v týmu HK Soči (Ruslan Pedan – 2 min., podražení).
|
|
50:47
|
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Teemu Ramstedt – 2 min., nedovolené bránění brankáři).
|
|
46:37
|
Vyloučení v týmu HK Soči (Konstantin Barulin – 2 min., podražení).
|
|
45:09
|
Vyloučení v týmu HK Soči (Sergej Kuzněcov – 2 min., hákování).
|
|
33:06
|
Vyloučení v týmu HK Soči (Renat Mamašev – 2 min., hákování).
|
|
24:37
|
Vyloučení v týmu HK Soči (Igor Levickij – 2 min., krosček).
|
|
22:49
|
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Vjačeslav Litovčenko – 5 min., faul kolenem + osobní trest do konce utkání, nesportovní chování).
|
|
22:00
|
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Jan Kolář – 2 min., držení protihráče).
|
|
18:17
|
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Maxim Kondratěv – 2 min., hákování).
|
|
11:50
|
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Kirill Adamčuk – 2 min., držení protihráče).
|
|
06:22
|
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Vladislav Ušenin – 2 min., hrubost).
|
|
06:22
|
Vyloučení v týmu HK Soči (Michail Mamkin – 2 min., hrubost).
|
|
04:22
|
Vyloučení v týmu HK Soči (Renat Mamašev – 2 min., podražení).
|
|
02:08
|
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Maxim Kondratěv – 2 min., podražení).
|
Branky a nahrávky:
4. Ignatuškin (Krikunov, Fantenberg), 24. Skačkov (Fantenberg), 25. A. Kosticyn (Mamašev, Fantenberg), 29. I. Zacharčuk (Mamašev, Mamkin), 35. Tolpeko (Babincev), 42. Skačkov (Fantenberg), 44. Gorochov (Petersson) – 35. Vj. Ušenin (Vl. Ušenin, Zub), 48. Kapustin
Rozhodčí: Alexej Ravodin, Jury Cyplakov. Čároví: Pjotr Aljošin, Alexander Nesterov
Diváci: 6107
Neproměněná penalta:
HK Soči:
Barulin (Šikin) – Mamkin, Mamašev, Fantenberg, Pedan, Gorochov, S. Kuzněcov – Krikunov, Ignatuškin (C), A. Kosticyn – O'Dell, Petersson, Levickij – Tomilin, I. Zacharčuk, Skačkov – Babincev, Padakin, Tolpeko.
Náhradníci:
Trenér:
Amur Chabarovsk: Pečurskij (25. Alikin) – J. Kolář, Kondratěv, Zub, Aťušov (C), Kosmačjov, Adamčuk, Podzinš – Kuusela, Ramstedt, Kapustin – T. Zohorna, Klimenko, Litovčenko – Železnov, Romancev, Ruděnkov – Vl. Ušenin, Vj. Ušenin, O. Li – Zaseda.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Amur Chabarovsk: Pečurskij (25. Alikin) – J. Kolář, Kondratěv, Zub, Aťušov (C), Kosmačjov, Adamčuk, Podzinš – Kuusela, Ramstedt, Kapustin – T. Zohorna, Klimenko, Litovčenko – Železnov, Romancev, Ruděnkov – Vl. Ušenin, Vj. Ušenin, O. Li – Zaseda.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Alexej Ravodin, Jury Cyplakov. Čároví: Pjotr Aljošin, Alexander Nesterov
Diváci: 6107
Tomáš Reiner
@ReinyTom