Vrchlabí – Hronov 4:2 (kon.) | Mor. Budějovice – Kopřivnice 1:7 (kon.) | Jindř. Hradec – Písek 1:4 (kon.)
KLH Vajgar Jindřichův Hradec
1:4 (0:0, 0:1, 1:3)
IHC Králové Písek
Pátek 09.09.2016, 18:00 • ZS Jana Marka • Přípravné zápasy

I letos Vajgar nedokázal vyhrát jediné přípravné utkání. Hezký večer od Vajgaru přeje Honza Wirkner. (20:01:10)

59:52
    Faško prověřil Kadlece v oslabení.

58:53
    Josef Růžek dvě minuty za hákování.

58:10
    Písek právě vstřelil branku!
    JOSEF URBANEC se nenechal oddělit od puku, na modré se zbavil hradeckého beka a přesnou střelou mezi betony Formánka přidává píseckou pojistku. Bez asistence.

57:23
    Tomáš Kohút deset minut osobního trestu.

57:23
    Hned po vhazování stejný scénář.

57:16
    Kohútovo nahození Kadlec lapil a přerušil tím hru.

54:10
    Bastl trefil tyč.

52:03
    Okatý ofsajd Písku.

50:21
    Vajgar právě vstřelil branku!
    TOMÁŠ BÍLEK dokázal překonat střelou zblízka hostujícího brankáře. Asistence Ota Lazorišák.

48:01
    Icing Písku. Hra se vrací před Kadlece.

47:33
    Pašek pálil z ofsajdu, Formánek připraven.

46:57
    Přibylova teč Lazorišákovy přihrávky skončila u Kadlece.

42:02
    KOUTENSKÝ propálil od modré vše, co mu stálo v cestě, tečovaný puk zapadl za Formánkova záda. Asistence Rod a Pavlíček.

40:35
    JOSEF URBANEC udeřil do rozhozené obrany, Formánek vyrazil jednu ze střel hostů a hostující forvard zametl puk do branky. Asistence Jakub Šuhaj.

40:01

Rozdílový gól dali hosté, ex-vajgarský Lukáš Drda překonal Formánka a díky tomu Písek vede po 40 minutách o jedinou branku. Uvidíme, co přinese třetí třetina, která startuje v 19:30.

40:00

38:47

38:07
    Písek vyhazuje.

37:28
    Lazorišák nacpal puk mezi Kadlecovy betony, puk však brankovou čáru nepřekonal.

36:47
    Tomáš Pavlíček dvě minuty za hákování, domácí mají možnost srovnat.

34:07
    První branka hosty nakopla a jsou aktivnější.

32:00
    Urbanec zpracoval puk rukou, Formánek puk skryl pod svou výstroj.

31:23
    LUKÁŠ DRDA otevřel skóre dnešního zápasu, když vyrazil do otevřené obrany Vajgaru. Asistence Josef Urbanec.

29:52
    Pipka v brance hostů střídá Luboš Kadlec.

29:52
    Ostrá rána Dominika Kundráta, Pipek vytáhl puk mimo branku vyrážečkou.

28:48
    Jistý Formánek lapil ránu píseckého Vlka.

27:19

26:30
    Michal Přibyl jel sám na Pipka, na záda mu dýchal jeden z píseckých beků a zakončení hradeckého forvarda bylo neefektivní.

25:19
    Trochu přísné sekání pro domácího Tomáše Bílka.

24:26

22:57
    Tomáš Pavlíček rozehrál pěknou kombinaci, která končí valnou hromadou v brankovišti Vajgaru.

22:26
    Michal Přibyl dvě minuty za podražení, šance pro hosty.

22:05
    Straka od modré, těsně vedle.

21:35
    Pokorný střílel směrem na píseckou branku, Pipek pozorný.

20:01

První třetina branku nepřinesla. Oba týmy si vypracovaly několik šancí, ale brankáři Pipek s Formánkem drží čistá konta. Druhá třetina startuje cca v 18:47.

20:00

19:57
    Hosté v plném počtu. V závěru přesilovky měl branku na holi Bureš, ale puk Pipkovi v podpaždí nepropadl.

18:11
    Bastlovu ránu Pipek kryje.

17:54
    Jakub Volf podruhé na trestné lavici, dvě minuty za sekání do hradeckého brankáře.

17:20
    Formánek má další dva povedené zákroky, nejprve zvládl pokus zpoza branky, zuby si vylámal i Koutenský ranou od modré.

16:20
    Koupal střílel po zaváhání hradecké obrany, jen do připraveného Formánka.

14:43
    Domácí v plném počtu. Hosté si pořádnou šanci nevypracovali.

13:46
    Písek hrál vysokou holí, hra se stěhuje před Pipka.

13:25
    Vajgar vyhazuje přes všechny čáry.

12:50

12:43
    Petr Janeček vyhodil puk mimo hrací plochu, za dvě minuty.

11:45
    Růžek pálil dvakrát od modré, první střela nepřesná, druhou lapil Václav Pipek v brance IHC.

10:49
    Jakub Volf dvě minuty za hákování.

09:43
    Brejk hostů dva na jednoho, z první pálil Pašek, ale nepřesně.

09:18
    Nejprve Lazorišák hledal před brankou spoluhráče, aby na druhé straně prověřil Formánkovu pozornost Josef Urbanec.

07:14
    Icing Písku.

06:44
    Hosté v plném počtu. Pašek prověřil hned poté lapačku Michaela Formánka.

06:30
    Vantuch chtěl tečovat nahození od modré, skákavý puk Pipek zkrotil.

05:44
    Bureš prověřil Pipka.

04:38
    Martin Koupal dvě minuty za krosček. Vajgar si zahraje přesilovou hru.

03:21
    Písecký Šuhaj tečoval nepřesně hodně nad.

03:00
    Icing Vajgaru.

01:34
    Bastlova rána minula píseckou branku jen o fous.

00:31
    Straka zatáhl puk do třetiny, ale sražený puk skončil v ochranné síti.

00:01

Branku hostů bude od začátku hájit Václav Pipek, do branky Vajgaru se postaví Michael Formánek.

Zápas bude pískat trojlístek Slavík – Soukup, Zeman.

KLH Vajgar Jindřichův Hradec: Formánek – Kohút, Bureš, Růžek, Straka, Pokorný, Baxa – Bastl, Vantuch, Faško, Bílek, Přibyl, Kundrát, Janeček, Švihálek, Škola, Lazorišák.

IHC Písek: Pipek, Kadlec – Hanus, Hřebíček, Suda, Červinský, Koutenský, Pavlíček – Urbanec, Šuhaj, Drda, Pašek, Koupal, Vlk, Duchoň, Rod, Volf.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Jan Wirkner

Branky a nahrávky: 51. Bílek (Lazorišák) – 32. Drda (Urbanec), 41. Urbanec (Šuhaj), 43. Koutenský (Rod, Pavlíček), 59. Urbanec

IHC Králové Písek: Pipek, Kadlec – Hanus, Hřebíček, Suda, Červinský, Koutenský, Pavlíček – Urbanec, Šuhaj, Drda, Pašek, Koupal, Vlk, Duchoň, Rod, Volf.

Rozhodčí: Slavík – Soukup, Zeman