Tým Severní Ameriky – Tým Evropy | 4:0 (kon.) |
Třinec – Pardubice | 4:1 (kon.) | | | Vítkovice – Sparta | 3:2 (2:0 po s.n.) | | | Mountfield HK – Mladá Boleslav | 4:5 (po pr.) |
Chomutov – K. Vary | 3:2 (kon.) | | | Zlín – Kometa Brno | 3:5 (kon.) | | | Olomouc – Litvínov | 1:3 (kon.) |
Benátky n/J – Slavia | 2:3 (po pr.) | | | Litoměřice – Frýdek-M. | 0:1 (kon.) | | | Ústí n/L – Kadaň | 9:3 (kon.) |
Přerov – Most | 5:1 (kon.) | | | Prostějov – Třebíč | 3:2 (po pr.) | | | Havířov – Kladno | 2:1 (kon.) |
Novokuzněck – HC Slovan | 2:1 (kon.) | | | Novosibirsk – Záhřeb | 3:0 (kon.) | | | Barys – Chanty-Mansijsk | 3:2 (kon.) |
CSKA Moskva – Petrohrad | 2:1 (kon.) |
Mountfield HK – Písek | 14:0 (kon.) | | | Zlín – Havířov | 3:0 (kon.) | | | Vítkovice – Vsetín | 4:0 (kon.) |
Letňany – Chomutov | 1:4 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Liberec | 5:4 (kon.) | | | Pardubice – Kolín | 6:0 (kon.) |
HC Plzeň – Kladno | 2:0 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Č. Budějovice | 4:2 (kon.) | | | Kometa Brno – Třinec | 6:2 (kon.) |
Slavia – Sparta | 3:1 (kon.) |
Chomutov – Slavia | 5:3 (kon.) | | | Kladno – HC Litvínov | 6:2 (kon.) | | | Sparta – Č. Budějovice | 4:2 (kon.) |
Vítkovice – Zlín | 2:3 (po pr.) | | | Jihlava – Kometa Brno | 3:5 (kon.) | | | Třinec – Olomouc | 2:3 (kon.) |
K. Vary – HC Plzeň | 0:6 (kon.) |
Kuopio – Vienna Capitals | 3:1 (kon.) | | | Esbjerg – IFK Helsinky | 5:4 (po pr.) | | | Lørenskog – TPS | 0:6 (kon.) |
Växjö – Junosť Minsk | 4:0 (kon.) | | | HV71 – Salzburg | 1:2 (kon.) | | | Mnichov – Znojmo | 7:0 (kon.) |
Frölunda – Wolfsburg | 2:3 (kon.) |
Nitra – Banská Bystrica | 4:3 (kon.) | | | Košice – Poprad | 3:1 (kon.) | | | Trenčín – Martin | 5:1 (kon.) |
Zvolen – Nové Zámky | 2:1 (po pr.) | | | Žilina – Lipt. Mikuláš | 2:7 (kon.) |
Spišská N. Ves – Prešov | 1:3 (kon.) | | | Trnava – Skalica | 4:3 (kon.) | | | Michalovce – Detva | 3:4 (kon.) |
Pov. Bystrica – Topoľčany | 1:4 (kon.) |
Vrchlabí – Hronov | 4:2 (kon.) | | | Mor. Budějovice – Kopřivnice | 1:7 (kon.) | | | Jindř. Hradec – Písek | 1:4 (kon.) |
konec
HC Slovan Ústí nad Labem
9:3
(1:0, 3:1, 5:2)
SK Trhači Kadaň
Jan Melicher
Branky a nahrávky:
3. Merta (Z. Doležal), 22. Gengel (Moučka, Dalecký), 34. Poulíček, 38. Z. Doležal (TS), 44. Roubík (Kloz, Vrdlovec), 46. Přindiš (Moučka), 48. Gengel (M. Vágner), 53. Z. Doležal (Vrdlovec), 60. Kloz (Roubík, Vrdlovec) – 23. Kohout (J. Tomeček, D. Šimek), 43. R. Veselý (O. Beránek, Trefný), 58. Wágner
Rozhodčí: Kika – Reich, Měkýš
Diváci: 686
Neproměněná penalta:
HC Slovan Ústí nad Labem:
Soukup (Volke) – Husák, Kasík, Brož, M. Vágner (C), Bernad, Přindiš, Hes – Vrdlovec, Roubík, Kloz – Z. Doležal, Poulíček, Merta – Dalecký, Gengel, Moučka – Markulinec, Komárek, Navarra.
Náhradníci:
Trenér:
SK Trhači Kadaň: Strmeň (Tadeáš Dvořák) – Trefný (C), R. Černý, Tejnor, Szathmáry, J. Tomeček, D. Šimek, R. Havel – Kůs, Hejcman, Chrpa – Kohout, Osmík, Vaněk – R. Veselý, Berger, O. Beránek – Ringler, Wágner, Hlava.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
SK Trhači Kadaň: Strmeň (Tadeáš Dvořák) – Trefný (C), R. Černý, Tejnor, Szathmáry, J. Tomeček, D. Šimek, R. Havel – Kůs, Hejcman, Chrpa – Kohout, Osmík, Vaněk – R. Veselý, Berger, O. Beránek – Ringler, Wágner, Hlava.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Kika – Reich, Měkýš
Diváci: 686
Vyloučení v týmu Sportovní klub Kadaň (Jan Berger – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Sportovní klub Kadaň (Jan Tomeček – 2 min., nedovolené bránění).