Kanada – Rusko | 5:3 (kon.) | | | Švédsko – Tým Evropy | 2:3 (po pr.) |
K. Vary – Kometa Brno | 2:4 (kon.) |
Ufa – Záhřeb | 4:5 (1:2 po s.n.) | | | Toljatti – Riga | 4:0 (kon.) | | | CSKA Moskva – Vladivostok | 3:0 (kon.) |
Čerepovec – Kunlun | 2:0 (kon.) | | | Nižněkamsk – Jokerit | 3:2 (2:1 po s.n.) | | | N.Novgorod – Chanty-Mansijsk | 3:1 (kon.) |
Petrohrad – Chabarovsk | 4:1 (kon.) | | | Soči – Jekatěrinburg | 1:0 (1:0 po s.n.) | | | Spartak Moskva – Barys | 5:4 (kon.) |
Znojmo – Bolzano | 2:3 (0:1 po s.n.) |
Mladá Boleslav – Jihlava | 4:3 (po pr.) | | | Pardubice – Slavia | 3:4 (1:2 po s.n.) | | | Zlín – Vsetín | 8:3 (kon.) |
Ústí n/L – PZ Kladno | 2:3 (po pr.) | | | Liberec – Kometa Brno | 2:1 (kon.) | | | Vítkovice – Přerov | 3:0 (kon.) |
HC Plzeň – Letňany | 2:1 (kon.) | | | Tábor – Žďár n/S | 1:5 (kon.) | | | Kobra – HC Litvínov | 2:11 (kon.) |
Kladno – Sparta | 2:8 (kon.) | | | K. Vary – Chomutov | 1:3 (kon.) | | | Mountfield HK – Č. Budějovice | 5:3 (kon.) |
St. Louis – Columbus | 7:3 (kon.) |
Poprad – Zvolen | 3:4 (kon.) | | | Nitra – Martin | 5:2 (kon.) | | | Košice – Žilina | 6:3 (kon.) |
Banská Bystrica – Trenčín | 2:3 (kon.) | | | Lipt. Mikuláš – Nové Zámky | 3:2 (kon.) |
Králův Dvůr – Mělník | 2:4 (kon.) | | | Velká Bíteš – Vel. Meziříčí | 3:4 (kon.) | | | Orlová – H. Benešov | 2:1 (kon.) |
Studénka – Krnov | 4:6 (kon.) | | | Uh. Hradiště – Rosice | 0:0 (odl.) | | | Žabonosy – Jesenice | 4:3 (kon.) |
Bohemians – Lomnice n/P | 2:7 (kon.) | | | Slaný – Lev Benešov | 10:2 (kon.) | | | Soběslav – Hluboká n.V. | 4:8 (kon.) |
Č. Krumlov – Humpolec | 13:2 (kon.) | | | HC Vimperk – Žirovnice | 1:2 (kon.) | | | VHK ROBE Vsetín B – SHK Hodonín B | 2:5 (kon.) |
VHK ROBE Vsetín B – SHK Hodonín B | 2:5 (kon.) | | | Rakovník – Vlašim | 3:4 (0:1 po s.n.) |
Havlíčkův Brod – Tábor | 7:1 (kon.) |
Litvínov – Zlín sledge | 0:8 (kon.) | | | Litvínov – Studénka Sledge | 0:19 (kon.) | | | Karlovy Vary – Zlín sledge | 3:2 (kon.) |
SOHO Olomouc – Č.Budějovice | 6:3 (kon.) | | | SHK Mustangové – HC Sparta Praha Sledge | 1:4 (kon.) |
HC Lovosice – Kadaň | 0:0 (odl.) |
Litoměřice – Ústí n/L | 1:5 (kon.) |
konec
HC Slavoj Český Krumlov
13:2
(4:0, 5:2, 4:0)
TJ Jiskra Humpolec
Branky a nahrávky:
7. Krcho (Šulčík), 10. Uhlíř, 11. Lukeš (Šulčík), 19. Šulčík (Čížek, Lukeš), 22. Klíma (Cifreund, Uhlíř), 26. Čížek (Šulčík, Lukeš), 29. Cifreund (Lukeš), 33. Lukeš (Štěrba, Cifreund), 35. Uhlíř (Lukeš), 50. Klíma (TS), 54. Galistl (Krcho), 57. Šulčík (Lukeš, Čížek), 58. Vodička (Světocha) – 29. Tobola, 40. Hřeben (Brychta)
Rozhodčí:
Diváci:
Neproměněná penalta:
HC Slavoj Český Krumlov:
Náhradníci:
Trenér:
TJ Jiskra Humpolec:
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
TJ Jiskra Humpolec:
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
Autorem branky je DAVID HŘEBEN. Asistence: Jakub Brychta.
Autorem branky je PŘEMYSL TOBOLA.