Vítkovice – Olomouc 6:5 (kon.) | Jihlava – Zlín 4:1 (kon.) | Mountfield HK – Pardubice 1:0 (kon.)
Kladno – Chomutov 5:4 (po pr.) | HC Plzeň – HC Litvínov 4:3 (kon.) | Liberec – Č. Budějovice 2:5 (kon.)
Kometa Brno – Olomouc 9:2 (kon.) | K. Vary – Slavia 4:2 (kon.) | Třinec – Vítkovice 3:4 (kon.)
Rytíři Kladno
5:4 (0:0, 3:1, 1:3 - 1:0)
Piráti Chomutov
Sobota 01.10.2016, 12:00 • ČEZ stadion, Kladno • DHL Extraliga juniorů • 10. kolo

45:08
    Rytíři si vše zbytečně komplikují. Š. Bláha (KLA) nabídl soupeři přesilovku 5 na 3, provinil se proti pravidlům nedovoleným bráněním.

44:30
    Janeček (KLA) je vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění.

30:11
    Po nevyužité kladenské přesilovce si zahrají početní výhodu také Chomutovští. Štěpán Bláha (KLA) inkasuje 2 minuty za nesportovní chování.

27:38
    Buchtela (CHM) putuje za krosček na 2 minuty na trestnou lavici.

22:18
    Rozhodčí signalizuje první prohřešek domácího týmu. Piovarči (KLA) si odpyká dvouminutový trest za sekání.

17:57
    První periodu uzavře další kladenská přesilovka. Niňaj (CHM) si pomohl hákováním soupeře, za což je vyloučen na 2 minuty.

13:20
    Až ve druhé polovině první třetiny uvidíme první početní výhodu. Tu si zahraje Kladno, protože Polák (CHM) nedovoleně hákoval, a tak si musí odsedět 2 minuty na testné lavici.

Jan Brabec

Branky a nahrávky: 21. Patyk (Keszi, Š. Bláha), 37. Keszi (Patyk, Š. Bláha), 40. Keszi (Patyk), 45. Schildhabel (Chládek, Kučera), 61. Schildhabel (Havelka) – 24. Részegh (Buchtela), 49. Rindoš (Polák, Novák), 54. J. Svoboda (Palička, Šilar), 56. Részegh (Chlán)

Rytíři Kladno: Stahl (L. Svoboda) – Havelka (A), Kiml, Chládek, Šíma, Zelingr, Malý – Vach, Cibák Piovarči, Patyk (C), Š. Bláha, Borkovec, Schildhabel (A), Janeček, Řepka, Keszi, Kučera, Kalaj
    Piráti Chomutov: Pavlát (Skokan) – Buchtela, Kopic, Gröger, Novák, Lidák (C), Smutný, Běhula, Hajič – Polák, Niňaj, Palička, Részegh, Rindoš (A), Chlán, J. Svoboda, Šilar, Adámek

Rozhodčí: Jílek – Svobodová, Huryta