Vítkovice – Nitra 7:0 (kon.) | Sparta – Kärpät 1:1 (kon.) | Junosť Minsk – Frölunda 3:2 (kon.)
Kuopio – Djurgården 2:0 (kon.) | TPS – IFK Helsinky 1:1 (kon.) | Liberec – Färjestad 4:1 (kon.)
Mnichov – Växjö 1:1 (kon.) | Tappara – SaiPa 0:2 (kon.) | JYP – Skellefteå 4:0 (kon.)
Salzburg – Bern 1:4 (kon.) | Wolfsburg – Zürich 1:4 (kon.) | Eisbären – Zug 4:0 (kon.)
Lugano – Plzeň 4:1 (kon.) | Košice – Fribourg 1:1 (kon.) | Davos – Linköping 4:7 (kon.)
HV71 – Rauma 2:0 (kon.)
Tappara Tampere
0:2 (0:0, 0:1, 0:1)
SaiPa Lappeenranta
Úterý 04.10.2016, 18:00 • Hakametsä • Hokejová Liga mistrů • 1/32 finále

59:04
    Na dobrou přihrávku před branku hostů si sjížděl Järvinen, před kterým hostující brankář na poslední chvíli vypíchl kotouč špičkou hokejky!

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!
    55:06 Eetu KOSKI - 0:2

55:06
    SaiPa právě vstřelila branku!
    Je rozhodnuto! Hosté navyšují své vedení! EETU KOSKI se hnal do rychlého přečíslení, na pravé straně se mu nabízel spoluhráč, ale Koski vzal odpovědnost na sebe. Jeho první ránu ještě Lassila vyrazil, ale na dorážku mezi betony už nestačil! Asistence: Ville Vainikainen.

51:10
    Bude se vylučovat! Hosté si zahrají přesilovku! Kemiläinen zbytečně podrazil soupeře a odjíždí na trestnou lavici!

43:45
    Obrovská šance hostů! Koskiranta se natlačil před Lassilu, zkoušel překonat domácího brankáře bekhendovým blafákem, jenže z ostrého úhlu už netrefil branku!

39:00
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny!

38:21
    Bude se vylučovat! Hosté si v závěru třetiny zahrají přesilovou hru! Dvě minuty za nedovolené bránění vyfasoval Sammalkangas!

33:23
    Domácím ale přesilovka dlouho nevydržela! Karjalainen v útočném pásmu fauloval a dostává dvě minuty za vražení na hrazení!

32:52
    Vyloučení v týmu SaiPa Lappeenranta (Salminen – 2 min., podražení).

32:44
    Obrovská šance hostů! Do odraženého kotouče se z mezikruží opřel Tomi Leivo a jeho dělovka bez přípravy skončila na bočním oblouku domácí branky!
    23:57 Tomi LEIVO - 0:1

23:57
    Přeci jen se SaiPa ujímá vedení! Střela od modré čáry se odrazila před branku domácího celku, kde se nejlépe ze všech zorientoval TOMI LEIVO a pár sekund po skončení přesilové hry otevřel skóre utkání! Asistence: Kim Strömberg, Laase Lappalainen.

21:54
    Bude se vylučovat! Přesilovou hru si zahrají hosté! Aleksi Salonen dostává dvouminutový trest za držení!

19:00
    Probíhá poslední minuta první třetiny!

18:00
    A právě Koskiranta si sjel na nahození před branku Tappary! Hostující kanonýr stačil puk jemně tečovat, jenže Lassila udržel beton na ledě!

12:03
    Počet hráčů na ledě se vyrovná! Dvě minuty za sekání dostává Mikael Kuronen!

12:00
    A hned po vhazování z toho byla dobrá šance pro hosty! Od modré čáry totiž napřáhl Carson, jehož ránu Lassila vyrazil před sebe, ale dotírající hráč kotouč do sítě nedorazil!

11:56
    Bude se vylučovat! Uvidíme první přesilovou hru dnešního utkání! Dvě minuty za podražení dostává domácí Juhani Jasu!

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 24. Leivo (Strömberg, Lappalainen), 56. Koski (Vainikainen)

Tappara Tampere: Lassila (Hrachovina) – Kemiläinen, Elorinne, Bonsaksen, Rantakari, Salonen, Sammalkangas, Saravo – Lajunen, Haapala, Karjalainen, Ilomäki, Jasu, Peltola, Nurmi, Röymark, Järvinen, Rauhala, Heikkilä, Peltonen, Honkanen
    SaiPa Lappeenranta: Olkinuora (Ruokonen) – Carson, Sneck, Lappalainen, Taipalus, Backman, Savilahti-Nagander, Maalahti, Mäkinen – Hamilton, Koskiranta, Kuronen, Leivo, Strömberg, Koski, Virkkunen, Salminen, Vainikainen, Kettunen

Rozhodčí: Sjöberg, Lindqvist – Puolakka, Pesonen
    Úterý 11.10.2016
    SaiPa - Tappara 4:2

Branky a nahrávky: 8. Koskiranta (Backman, Hamilton), 27. Kuronen (Leivo, Carson), 29. Koski (Leivo, Kuronen), 45. Trotter (Maalahti, Carson) – 19. Honkanen (Ellorinne, Heikkila), 28. Honkanen (Heikkila, Rauhala)