Buffalo – Carolina 2:0 (kon.) | NY Islanders – NY Rangers 3:2 (po pr.) | Montreal – Boston 4:3 (kon.)
Nashville – Columbus 2:3 (po pr.) | Chicago – Detroit 6:1 (kon.) | Dallas – Florida 2:1 (1:0 po s.n.)
Colorado – Minnesota 2:0 (kon.) | Edmonton – Anaheim 2:1 (kon.) | Ottawa – Toronto 3:2 (po pr.)
Chicago Blackhawks
6:1 (2:0, 2:1, 2:0)
Detroit Red Wings
Středa 05.10.2016, 02:30 • United Center, Chicago • Příprava NHL

Tímto se s Vámi loučím a přeji hezký středeční den. (05:12:41)

3. Ryan Hartman (CHI) 1+0

Hokejisté Chicaga dnes podali výborný výkon a zaslouženě poráží Detroit vysoko 6:1. Domácí vstřelili v každé třetině dvě branky, zatímco hosté se trefili pouze ve střední části.

Střely na branku: 32 – 18.

59:45
    V United Center se oslavuje vysoké vítězství nad rivalem, Chicago dnes Detroit přehrálo téměř ve všech směrech.
    58:33 Arťom ANISIMOV - 6:1

58:33
    Chicago právě vstřelilo branku!
    Blackhawks nakonec přesilovou hru využívají a přidávají šestou branku. Forsling na pravém kruhu naznačil střelu, místo toho však našel hůl ARŤOMA ANISIMOVA, jenž bez problémů nasměroval kotouč za Howarda. Asistence: Gustav Forsling a Brian Campbell.

58:00
    Chicago si dokázalo vytvořit v útočném pásmu solidní tlak, ale ani jeden střelecký pokus neskončil v brance Howarda.

57:10
    Aubry se v oslabení dostal do šance a z mezikruží trefil tyčku!

56:50
    Tangradi si u hrazení vyšlápl na Kanea a je vyloučen na dvě minuty. Přidá Chicago v přesilové hře šestou branku?

55:23
    Gólmani se musí v posledních minutách nudit, protože se vůbec nestřílí.

Dnešní utkání sleduje 20 407 diváků.

53:06
    Tento duel se velmi rychle blíží ke svému konci. V posledních střídáních tempo výrazně opadlo.

51:00
    Chicago se ve zkrácené přesilové hře nedokázalo prosadit, hosté se zvládli ubránit.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

50:03

49:07
    Campbellova střela z pravého kruhu skončila v pohotové lapačce Howarda.

48:54
    Larkin při napadání podrazil Kempného a již míří na trestnou lavici.

Jan Šlapáček

Branky a nahrávky: 6. Hartman (Keith, Motte), 17. Hinostroza (Desjardins), 24. Pánik (Fortin, Campbell), 39. Schmaltz (Panarin, Keith), 47. Fortin (Krüger, Kempný), 59. Anisimov (Forsling, Campbell) – 35. Aubry (Callahan, Tangradi)

Chicago Blackhawks: Crawford (32. Darling) – Forsling, Campbell, Keith, van Riemsdyk, Kempný, Seabrook – Fortin, Anisimov, Kane – Panarin, Schmaltz, Pánik – Motte, Krüger, Hartman – Hinostroza, Desjardins, Tootoo
    Detroit Red Wings: Howard (Pasquale) – DeKeyser, Marčenko, Ericsson, Sproul, Lashoff, Renouf – Abdelkader, Larkin, Pulkkinen – Athanasiou, Helm, Mantha – Tangradi, Aubry, Callahan – Bertuzzi, Lorito, Frk

Rozhodčí: Luxmore, Rehman – Gawryletz, Murchison

Diváci: 20 407