Pittsburgh – Columbus 3:5 (kon.) | Boston – Philadelphia 1:0 (po pr.) | Detroit – Toronto 4:3 (kon.)
Tampa – Nashville 5:3 (kon.) | Florida – New Jersey 4:2 (kon.) | Minnesota – Winnipeg 5:1 (kon.)
St. Louis – Chicago 2:1 (kon.) | Edmonton – Vancouver 2:3 (kon.) | Los Angeles – Colorado 1:2 (po pr.)

Colorado právě vstřelilo branku!
    GABRIEL LANDESKOG hned v úvodu prodloužení zmrazil fanoušky LA Kings a přesnou střelou dokonal skvělý comeback Colorada Avalanche, které v T-Mobile Areně vítězí po prodloužení 2:1!

58:46
    MICHAJL GREGORENKO při hře bez brankáře krásně vypálil z levého kruhu pro vhazování a v závěr utkání vyrovnává na 1:1! Asistence: Matt Duchene a Joe Colborne.
    38:01 Jeff CARTER - 1:0

38:01
    Los Angeles právě vstřelilo branku!
    Drew Doughty našel krásnou přihrávkou JEFFA CARTERA, který nabral rychlost a krátce za modrou čárou napřáhl ze středu útočného pásma k nádherné střele, která nad pravým ramenem Sergeje Varlamova zamířila do levého horního rohu! Jeff Carter prolomil v závěru druhé třetiny bezbrankové skóre a LA Kings se ujalo vedení 1:0. Asistence: Drew Doughty a Jake Muzzin.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 39. Carter (Doughty, Muzzin) – 59. Gregorenko (Duchene, Colborne), 61. Landeskog

Los Angeles Kings: Quick – Muzzin, Doughty – Setoguchi, Kopitar, Brown.
    Colorado Avalanche: Varlamov – Johnson, Zadovor – Soderberg, Duchene, Grigorenko.