Lyon – Guingamp 1:3 (kon.) | Bordeaux – Nancy 1:1 (kon.) | Lille – Bastia 2:1 (kon.)
Dijon – Lorient 1:0 (kon.) | Angers – Toulouse 0:0 (kon.) | Nantes – Rennes 1:2 (kon.)
Olympique Lyon
1:3 (1:0)
EA Guingamp
Sobota 22.10.2016, 17:00 • Parc Olympique Lyonnais (Décines-Charpieu) • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 10. kolo
    77. Marcus Regis Coco - 1:3

77
    Guingamp právě vstřelil branku!
    Druhá půle je jednoduše pohroma pro domácí. Dostali již třetí branku, o kterou se po skvělém výhozu brankáře Johnssona postaral MARCUS REGIS COCO, jenž si poradil s Rafaelem a tvrdou ranou rozvlnil síť.
    52. Marcus Regis Coco - 1:2

52
    Tak to je šok pro domácí! Hosté udeřili z druhé příležitosti ve druhém poločasu, když si obrana opět vybrala slabší chvilku a po pěkném ťukesu se do zakončení dostal MARCUS REGIS COCO a před prázdnou bránou se nemýlil.
    46. Yannis SALIBUR - 1:1

46
    Diakhaby udělal velkou chybu, kterou dokázal potrestat YANNIS SALIBUR. Diakhaby přišel o míč, k němuž se dostal Jimmy Briand, který přenechal na Salibura a ten propálil gólmana.
    37. Alexandre LACAZETTE - 1:0

37
    Lyon právě vstřelil branku!
    ALEXANDRE LACAZETTE vzal na svá bedra tíhu okamžiku a střelou doprostřed branky překonal Johnssona.

Pavel Černý

Branky: 37. A. Lacazette (pen.) – 46. Salibur (Briand), 52. Regis Coco (Briand), 77. Regis Coco (Johnsson)

Karty:   67. Tolisso (LYO) – 36. Diallo (GUG), 53. Kerbrat (GUG), 71. Ikoko (GUG)

Držení míče: 68 % : 32 %.
    Střely na branku: 6:5. Střely mimo: 9:1. Rohy: 9:5. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 13:20.
    Olympique Lyon: A. Lopes – Rafael, N'Koulou, Diakhaby, Rybus – Darder (68. Valbuena, 75. G. Kalulu), Gonalons, Tolisso – Ghezzal, A. Lacazette, Cornet.
    Náhradníci: Gorgelin – Gaspar, Ferri, Mammana, G. Kalulu, Valbuena, Tousart.

EA Guingamp: Johnsson – Ikoko, Kerbrat, Sorbon, Marçal De Oliveira – Diallo (65. Blas), Didot, Deaux – Salibur, Briand (90+2. Sankoh), Regis Coco (84. A. Mendy).
    Náhradníci: Salin – Sankoh, Blas, Giresse, A. Mendy, Privat.

Rozhodčí: Gautier – Annonier, Jeanne