Vancouver – Dallas 5:4 (po pr.) | Ottawa – Minnesota 1:2 (po pr.) | Chicago – Montreal 3:2 (kon.)
Colorado – Boston 0:2 (kon.) | Edmonton – NY Rangers 1:3 (kon.)
Edmonton Oilers
1:3 (1:2, 0:1, 0:0)
New York Rangers
Pondělí 14.11.2016, 03:30 • Rogers Place, Edmonton • NHL

20:21
    Jen pár sekund po začátku druhé třetiny si Edmonton zahraje druhou početní výhodu v utkání. Derek Stepan je totiž nucen pykat dvě minuty za hákování a už míří na trestnou lavici.

02:26
    Je tu ale příležitost pro Edmonton, hostující Kevin Hayes totiž od rozhodčího dostává dvě minuty za sekání. Uvidíme, jak si domácí nechají dařit v přesilovce.

Martin Schwarz

Branky a nahrávky: 19. Sekera (McDavid, Maroon) – 2. Grabner (Klein, Rick Nash), 14. Girardi (K. Hayes, J. T. Miller), 35. Grabner

Edmonton Oilers: Talbot – Klefbom, A. Larsson, Sekera, Benning, Nurse, Gryba – Maroon, McDavid, Eberle – Pouliot, Nugent-Hopkins, Kassian – Lander, Letestu, Pitlick.
    New York Rangers: Raanta – McDonagh, Girardi, M. Staal, Holden, Skjei, Klein – Vesey, Stepan, Rick Nash – Kreider, Zibanejad, Zuccarello – Grabner, K. Hayes, J. T. Miller – Bučněvič, Pirri, Fast.

Rozhodčí: Dwyer, Hanson – Nagy, Murchison

Diváci: 18 347