Calgary – Minnesota 3:2 (2:1 po s.n.) | San Jose – Montreal 2:1 (kon.) | Buffalo – Boston 1:2 (kon.)
Philadelphia – Chicago 3:1 (kon.) | NY Rangers – Carolina 4:2 (kon.) | Nashville – New Jersey 4:5 (po pr.)
Nashville Predators
4:5 (2:1, 2:0, 0:3 - 0:1)
New Jersey Devils
Sobota 03.12.2016, 20:10 • Bridgestone Arena, Nashville • NHL
    New Jersey Devils po skvělém comebacku porazili Nashville Predators 5:4.

Tři hvězdy utkání

1. Michael Cammalleri (NJD) – 2+0
    2. Kevin Fiala (NSH) – 2+0
    3. Andy Greene (NJD) 1+1 (23:10:17)

Československá stopa

Pavel Zacha (NJD) – 0+0, 0 střel, čas na ledě 2:55 – zraněn v průběhu utkání

Máme za sebou bláznivý výkon, který pravděpodobně neskončil tak, jak by skončit měl. První třetina byla vyrovnaná, ale od té druhé vládli Predators. Ti však nezvládli třetí třetinu, hlavně teda její začátek. V něm vstřelili hosté dva rychlé góly a sedm minut do konce zápasu dokonce vyrovnali. V prodloužení držel puk pouze Nashville, ale z jedné ze dvou akcí New Jersey inkasoval a Devils tak slaví zisk bodu navíc.

Střely celkem: 42-22

64:43 Michael CAMMALLERI - 4:5

64:43
    Devils právě vstřelili branku!
    Tak to byl konec! Nejprve únik neproměnil Forsberg, poté se do situace dva na jednoho dostali Hall s Cammallerim. Taylor Hall posunul puk na MICHAELA CAMMALLERIHO, jenž prázdnou bránu neminul! Asistence: Taylor Hall.

64:00
    Hall vybojoval puk, snažil se najít volného Seversona, ale jeho přihrávka byla zblokována.

63:26
    Nashville je vytlačen až k Rinnemu, stále však nepřišel o puk.

63:01
    Arvidsson hned po vhazování prověřil hostujícího brankáře, který dnes stojí za úspěchem Devils.

62:54
    Josi nezpracoval puk, byl tak vyhnán do středního pásma, následně vlétl do útoku Fiala, ale Kinkaid jej opět vychytal.

62:19
    Kevin Fiala nebyl daleko hattricku, ale opět jej vychytal pozorný Kinkaid. Nashville v podstatě ještě nepůjčil New Jersey v prodloužení puk.

61:44
    Smith zkusil střelu z úrovně vrchních kruhů, ale jeho střela byla zblokována.

61:12
    Greene vypíchl puk Forsbergovi, ale ten získal puk zpátky. Preds stále tlačí.

60:42
    Josimu utekl puk do středního pásma, v moci jej však stále mají domácí.

60:17
    Prodloužení začíná zakázaným uvolněním Devils, kterým nevyšla rozehrávka.

60:01

Máme za sebou třetí třetinu, ve které Devils předvedli parádní comeback a poslali utkání do prodloužení, které rozhodne, kdo získá bod navíc.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

Michal Janoštík

Branky a nahrávky: 17. Fiala (Irwin, Ribeiro), 20. P. K. Subban (C. Wilson), 27. Fiala (C. Smith, Ribeiro), 35. Josi (Ekholm, Järnkrok) – 18. Hall (Quincey), 41. Cammalleri (A. Greene), 41. A. Greene (Fiddler, Lappin), 53. Henrique (Zajac, Hall), 65. Cammalleri (Hall)

Nashville Predators: Rinne (Saros) – Ekholm, P. K. Subban (A), Irwin, Josi (A), Y. Weber, Granberg – Forsberg, Johansen, Arvidsson – Fiala, Ribeiro, C. Smith – Åberg, C. Wilson, Fisher (C) – Järnkrok, Liambas, F. Gaudreau – Watson.
    New Jersey Devils: Kinkaid (Cory Schneider) – A. Greene (C), Severson, Auvitu, Lovejoy, J. Moore, Quincey – Hall, Henrique, Parenteau – Cammalleri (A), Zajac (A), Palmieri – Quenneville, Zacha, Smith-Pelly – Wood, Fiddler, Lappin.

Rozhodčí: O'Rourke, Chmielewski – Gibbs, Kovachik.