Chabarovsk – Petrohrad 1:2 (kon.) | Vladivostok – CSKA Moskva 2:3 (kon.) | Kunlun – Čerepovec 2:0 (kon.)
Toljatti – N.Novgorod 1:2 (0:1 po s.n.) | Kazaň – Spartak Moskva 3:2 (kon.) | Nižněkamsk – Soči 5:1 (kon.)
HC Slovan – Omsk 3:5 (kon.)
Admiral Vladivostok
2:3 (1:0, 0:1, 1:2)
CSKA Moskva
Sobota 03.12.2016, 08:00 • Fetisov Arena • KHL
    Ilja Sorokin dovedl svůj tým k další výhře

Kdo by si plácnul s Iljou Sokorkinem? ???? #CCMhockey #MadeOfHockey #Repost: @khl

Fotka zveřejněná uživatelem CCM Hockey Czech Republic (@ccmhockeyczechrepublic),

Z mé strany je to protentokrát vše, brzy zase na počtenou! (10:29:44)

ČESKOSLOVENSKÁ STOPA:

Do tohoto utkání nezasáhl žádný český ani slovenský hokejista.

Prakticky po celou dobu velice vyrovnané utkání mezi Admiralem a CSKA Moskva nabídlo ve třetí třetině neuvěřitelně dramatické rozuzlení. Osm a půl minuty před koncem hosté dokonali obrat a zásluhou Petrova se ujali vedení 2:1, to jim ale dlouho nevydrželo a téměř šest tisíc diváků na tribunách rozjásal pumelicí do pravé šibenice James Wright. Užuž se zdálo, že zápas půjde do prodloužení, ale čtyři sekundy před koncem doklepl kotouč za záda Ivana Nalimova hostující útočník Ničuškin!

59:56 Valerij NIČUŠKIN - 2:3

59:56
    CSKA právě vstřelilo branku!
    Tak to je neuvěřitelné, hosté se čtyři sekundy před závěrečnou sirénou dostávají do vedení! Před Nalimovem vznikla trma-vrma, ve které se nejrychleji zorientoval VALERIJ NIČUŠKIN a nadvakrát dostal kotouč do sítě! Bez asistence.

59:34
    Greg Scott zkusil štěstí střelou z otočky, Nalimov měl ale dobrý výhled a bez problémů zasáhl.

59:15
    Dnešní utkání sleduje 5700 diváků.

58:35
    Armějci si nepohlídali přechod do útočného pásma, kam Ivan Tělegin vnikl přílš brzy, a tak se bude vhazovat ve středním pásmu.

57:39
    Třetí třetina už se pomalu, ale jistě, začíná chýlit ke svému konci a ani jeden tým už se do žádných šancí nedostává.

56:47
    Popov udělal několik obloučků v útočném pásmu, poté ale o kotouč přišel a hra byla přerušena, následovat bude buly ve středním pásmu.

55:58
    Nechme se překvapit, jak dnešní soupeři k závěru zápasu přistoupí. Vypadá to, že hokejisté CSKA opět začínají přebírat iniciativu.
    55:01 James WRIGHT - 2:2

55:01
    Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
    Tým z přístavního města nedaleko severokorejských a čínských hranic se za svou aktivitu dočkal, máme opět vyrovnáno! Vadim Krasnoslobodcev vybojoval kotouč za Sorokinovou svatyní a poté ho přesně přihrál JAMESI WRIGHTOVI, který z první propálil vše, co mu stálo v cestě! Asistence: Vadim Krasnoslobodcev.

54:09
    Po vstřelení vedoucí branky se Moskvané prakticky jen brání, veškerý děj se odehrává v útočném pásmu domácího Admiralu.

53:20
    Popov se v rohu kluziště dostal do strkanice s Robertem Saboličem, nakonec se ale vše obejde bez vyloučení.

52:26
    Admiral se pokusil o rychlou odpověď, Ilju Ivanova ale v klíčový moment zradilo zpracování, a Sorokin tak mohl zůstat v klidu.
    51:33 Kirill PETROV - 1:2

Vojtěch Balon

Branky a nahrávky: 10. Sabolič (Wisniewski, Krasnoslobodcev), 56. Wright (Krasnoslobodcev) – 26. Ničuškin (Světlakov), 52. K. Petrov (Kiselevič), 60. Ničuškin

Admiral Vladivostok: Nalimov (Bobkov) – Wisniewski, Bartulis, Zemčjonok, Kurašov, Grigorjev, Volčenkov, Gavrilenko – Wright, Sabolič, Krasnoslobodcev – Mamin, Lugin, Alexandrov – Makarenko, Kazakov, Barbašev – Tkačjov, Sigarjov, I. Ivanov – J. Jakovlev.
    CSKA Moskva: I. Sorokin (Fasth) – Pivcakin, Blažijevskij, Jermakov, Kiselevič, Ar. Sergejev, Naumenkov, Čmychov – Ničuškin, Tělegin, Světlakov – Al. Popov, Kugryšev, K. Petrov – Mamin, Osnovin, Kuzmenko – V. Žarkov, Andronov, Scott – D. Kvartalnov.

Rozhodčí: Baluška (SVK), Jeřábek (CZE) – Medveděv, Sysujev