Slavia – K. Vary 3:4 (po pr.) | Chomutov – HC Litvínov 2:0 (kon.) | Mountfield HK – Č. Budějovice 3:1 (kon.)
Zlín – Jihlava 4:5 (kon.) | Sparta – Kladno 5:1 (kon.) | Havířov – Vítkovice 5:4 (1:0 po s.n.)
Písek – Pardubice 4:15 (kon.) | Mladá Boleslav – Havlíčkův Brod 4:1 (kon.) | Letňany – HC Plzeň 4:7 (kon.)
Kometa Brno – Olomouc 6:1 (kon.) | Liberec – Kolín 5:3 (kon.)

59:07
    Kometa se ještě jednou usadila v útočném pásmu a Vašíčkům pokus končí v lapačce gólmana hostů.

58:39
    Olomouc potřebuje zklidnit hru a vyhazuje na zakázané uvolnění.

58:11
    Plášek trefil břevno!

57:20
    Krátký střílel z levého kruhu, ale střela byla pomalá a Holík ji bez problému ukryl v lapačce.

56:28
    Utkání je téměř rozhodnuto, ale i tak Kohouti napadají rozehrávku Komety a domácí mají problém dostat se ze své obrané třetiny.

55:31
    Karpíšek proletěl jako tornádo obranou Komety, ale jeho střelu Holík vyrazil.

55:09
    Akci domácích překazil ofsajd.

54:45
    Kometa se špatnou přihrávkou sama vyhnala z útočné třetiny.

53:48
    Matula zachytil špatnou přihrávku na modré a vypálil tvrdou střelu, ale mimo.

53:29

53:04
    Domácím se nedaří vyhodit a Olomouc pálí z každé pozice.

52:25
    Domácí vyhazují a šetří čas.

52:00
    Harabiš pálil od modré, ale Holík byl pozorný.

51:29
    Zajíček (KOM) si odpyká dvě minuty za hákování.

51:07
    Kometa právě vstřelila branku!
    Kometa rychle odpovídá. KAREL PLÁŠEK svižnou střelou prostřelil Galušku. Asistence: Matěj svoboda, Vojtěch Střondala.

50:43
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Kohouti se usadili v útočné třetině a stahovali smyčku. TOMÁŠ HOLIŠ dostal přihrávku na pravý kruh a střelou do levého horního rohu branky vymetl všechny pavučiny nad Holíkem. Asistence: Tadeáš Aulehla, Stanislav Harabiš.

49:47
    Kadlic zachytil přihrávku hostů a vyhazuje touš do bezpečí.

Jiří Komárek

Branky a nahrávky: 1. Süss (Matula), 2. Kadlic (Jurnečka, Novák), 12. Svoboda (Krejčí, Plášek), 22. Minárik (Frydrych, Kunc), 43. Süss (Krejčí), 52. Plášek (Svoboda, Střondala) – 51. Holiš (Aulehla, Harabiš)

HC Kometa Brno: Holík (Šindelka) – Věžník, Jurnečka, Kowalczyk, Kučera (C), Vašíček, Jeřábek (A), Gloz – Süss, Svoboda, Minárik, Střondala, Krejčí, Matula, Novák, Frydrych, zajíček, Kunc, Plášek, Kadlic
    HC Olomouc: Galuška (Schejbal) – Dajčar (A), Bahounek, Kažmír, Harabiš, Klesla, Holiš (A) – Palinek, Krátký, Spatharis, Aulehla, Paťava, Pěcha, Skopal, Karpíšek, Kalač, Kořenek, Štefka

Rozhodčí: Honza – Vašíček, Zapletal