Slavia – K. Vary 3:4 (po pr.) | Chomutov – HC Litvínov 2:0 (kon.) | Mountfield HK – Č. Budějovice 3:1 (kon.)
Zlín – Jihlava 4:5 (kon.) | Sparta – Kladno 5:1 (kon.) | Havířov – Vítkovice 5:4 (1:0 po s.n.)
Písek – Pardubice 4:15 (kon.) | Mladá Boleslav – Havlíčkův Brod 4:1 (kon.) | Letňany – HC Plzeň 4:7 (kon.)
Kometa Brno – Olomouc 6:1 (kon.) | Liberec – Kolín 5:3 (kon.)
Piráti Chomutov
2:0 (0:0, 2:0, 0:0)
HC Litvínov
Sobota 03.12.2016, 12:00Extraliga staršího dorostu • 28. kolo

Dnešní utkání je za námi. Domácí byli v dnešním utkání lepším týmem a zaslouženě tak zvítězili 2:0. Piráti se dostal do vedení v dvaatřicáté minutě, když dvojnásobnou přesilovku využil Tomáš Koblížek a následně zvýšil na 2:0 v pětařicáté minutě Kryštof Ouřada, taktéž z přesilové hry. Hosté se dnes také dostali do pár zajímavých šancí, ale Běhulu dnes prostřelit nedokázali. (13:59:12)

59:00
    Poslední minutka zápasu. Vypadá to, že domácí dnes zvítězí, neboť hosté se nemohou dostat s kotoučem do útočného pásma.

58:24
    Hosté se ještě snaží vstřelit alespoň jednu branku. Zatím se jim to ale vůbec nedaří.

58:00
    Poslední dvě minutky třetí třetiny.

57:25

56:51
    Pavlíček střelou od modré trefil jen jednoho z obránců.

56:29
    Hosté se nemohou usadit s kotoučem v útočném pásmu.

56:05
    Dufek se dostal zcela osamocen ke střele z mezikruží, ale Běhula proti jeho střele předvedl opět skvělý zákrok a kotouč za svá zádad nepustil.

55:25
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Petr Chlán – 2 min., držení protihráče).

54:49
    Berka vyslal na branku střelu z vrcholu pravého kruhu. Jeho pokus ještě tečoval před Běhulou Jouza, ale jen nad branku.

54:04

53:15
    Kotouč skončil na střídačce domácích a vhazovat se tak bude ve středním pásmu.

52:35
    Hosté se vůbec nemohou dostat s kotoučem do útočného pásma.

52:04
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Vít Seemann – 2 min., nedovolené bránění).

52:03
    Jouza se dostal zcela osamocen ke kotouči těsně před Běhulou. Místo střely ale volil ještě přihrávku, kterou nenašel nikoho ze svých spoluhráčů.

51:27
    Daniel Jouza se dostal nadvakrát ke střele těsně před Běhulou. Ten však proti jeho obou střelám předvedl skvělé zákroky a kotouč tak nepustil za svá záda.

50:33
    Marek Havlík byl poslán trenérem do kabiny a dnešního utkání se tak už nezúčastní.

50:13
    Petr Chlán a Marek Havlík jsou zpět z trestných lavic.

Martin Penker

Branky a nahrávky: 32. Koblížek (Seemann, Kleiner), 35. Ouřada (Seemann, Koblížek)

Piráti Chomutov: Běhula (Skokan) – Štochl, Seemann, Jungvirt, Procházka, Kleiner, Jarý, Viktorin – Köver, Veselý, Černý, Bajer, Chlán, Hradecký, Jaroš, Koblížek, Ouřada, Brandner
    HC Litvínov: Pejsar (Kmínek) – Čapek, Žižka, Havlík, Liška, Myšák, Černohorský, Cikánek – Jouza, Ineman, Bartoš, Arnold, Dufek, Kordule, Berka, Svoboda, Pavlíček, Pech

Rozhodčí: Prchal – Buček, Müller