Motor ČB – Most 3:2 (kon.) | Kladno – Slavia 0:1 (kon.) | Litoměřice – Ústí n/L 4:3 (po pr.)
Přerov – Frýdek-M. 2:1 (po pr.) | Prostějov – Kadaň 6:2 (kon.) | Benátky n/J – Třebíč 0:2 (kon.)
Havířov – Jihlava 0:1 (kon.)
HC Stadion Litoměřice
4:3 (1:1, 1:1, 1:1 - 1:0)
HC Slovan Ústí nad Labem
Sobota 03.12.2016, 17:00 • Kalich Arena, Litoměřice • Chance liga • 30. kolo

Děkuji Vám za pozornost a u dalšího přenosu z WSM ligy na počtenou. (19:31:48)

Severočeské derby skončilo lépe pro domácí hokejisty. Litoměřice vyhrály po trefách Švagrovského, Kally, Nedvídka a Baráka. Celkově byl tento souboj velmi vyrovnaný. O tom svědčí i skóre ze všech tří třetin. Za hosty se prosadili Doležal, Roubík a Poulíček. Hosté i domácí však zůstávají na svých původních pozicích. Ústí na osmém a Litoměřice na desátém místě. Dělí je od sebe pouhé dva body. Hosté přivítají v pondělí na svém ledě přerovské Zubry a domácí se vydají do pražského Edenu sehrát souboj se zdejší Slavii. Jako nejlepší hráči byli vyhlášeni: Za Stadion Litoměřice Aleš Pavlas a za Slovan Ústí n.L. Martin Vágner.

61:06
    Litoměřice právě vstřelily branku!
    Po úporném boji o kotouč v rohu kluziště vyjel jako vítěz Radek Pilař, který nahrál na JINDŘICHA BARÁKA, který velmi pěkně překonal Volkeho Asistence: Radek Pilař, Filip Hanták.

60:10
    Puk v prodloužení vybojovali hosté, kteří pokračují v náporu z konce třetí třetiny.

60:01

Ve třetí třetině jsme mohli opět vidět jednu trefu na každé straně. Po vyrovnávací trefě Ústí si hosté vytvořili obrovský nápor, který však nedokázali přetavit v gól a utkání směřuje do prodloužení.

60:00

59:52
    Dvě gólové šance měli na svých hokejkách hokejisté Ústí, Pavelku však ani z jednoho pokusu nepřekonali.

58:54
    Tomáš Rubeš vyslal prudkou přihrávku na Václava Pletku, který ji bohužel pro domácí nezachytil, čímž se mu nepodařilo překonat Volkeho.

57:50
    Martin Ondráček přejal puk na modré a ve spolupráci s Fililpem Hantákem se dostal až k Volkemu, kde však selhal.

57:23
    Kališníci se snaží zmírnit nápor ústečanů, to se jim konečně podařilo. Puk vyslali na zakázané uvolnění.

56:42
    Marek Loskot vyjel přes celé hřiště. Na úrovni modré čáry však pustil puk obrovským obloučkem.

54:40
    Ani Gengelovo ostřelování branky Pavelky nebylo úspěšně, naopak do šance se dostali domácí po delší době.

54:02
    Do pěkné šance se dostal Daniel Vrdlovec. Narazil však na neoblomného brankáře Pavelku, který jeho pokus chytil do lapačky.

53:39

53:39
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Hostům se povedlo využít přesilovku. Po několika neúspěšných pokusech se dokázal prosadit přes Pavelku PATRIK POULÍČEK. Asistence: Jaroslav Roubík, Antonín Melka

53:21
    Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Jaroslav Kalla – 2 min., podražení).

Vít Trubička

Branky a nahrávky: 6. Švagrovský (J. Dvořák, Smetana), 28. Jaroslav Kalla (Hanták), 42. Nedvídek (Jaroslav Kalla, Barák), 62. Barák (R. Pilař, Pavlas) – 2. Z. Doležal (D. Merta), 33. Roubík (Melka), 54. Poulíček (Roubík, Melka)

HC Stadion Litoměřice: J. Pavelka (Šindelář) – Jebavý, J. Šulc, Smetana, Pavlas, Piegl, Barák, Bažant – Pletka, Rubeš, Kopta – Jaroslav Kalla, Nedvídek, Valášek – M. Ondráček, Hanták, Švagrovský – J. Dvořák, Miškář, R. Pilař.
    HC Slovan Ústí nad Labem: Volke (Soukup) – M. Vágner, Bernad, Vl. Brož, Kasík, Přindiš, Husák, Zajíc – Poulíček, Roubík, Melka – D. Merta, Vrdlovec, Z. Doležal – Gengel, Loskot, Dalecký – Navarra, Macek, Markulinec.

Rozhodčí: Wagner – Kajínek, Bosák