Havlíčkův Brod – Pelhřimov 5:1 (kon.) | Nymburk – Písek 5:3 (kon.) | Nový Jičín – Poruba 2011 5:3 (kon.)
Kopřivnice – Technika Brno 2:8 (kon.) | Opava – Vsetín 1:2 (kon.) | Val. Meziříčí – Šumperk 5:4 (po pr.)
Kolín – David Servis 6:1 (kon.) | Žďár n/S – Mor. Budějovice 2:1 (po pr.) | Tábor – Jindř. Hradec 6:1 (kon.)
Vrchlabí – Bílina 8:3 (kon.) | Kobra – Sokolov 9:3 (kon.) | Jablonec n/N – Klášterec nO 6:2 (kon.)
Trutnov – Řisuty 3:4 (po pr.)
HC Stadion Vrchlabí
8:3 (0:2, 4:0, 4:1)
HC Draci Bílina
Sobota 03.12.2016, 18:00 • DD Eletromont Aréna • 2. liga skupina Západ • 19. kolo

Je dobojováno. Vrchlabí zvládlo další domácí utkání, které se jim podařilo zvrátit ve druhé třetině. Třetí třetina byla v režii domácích, kteří se ve třetí třetině radovali ještě čtyřikrát a po celkovém vítězství 8:3 si mohou připsat další tři body do tabulky. (20:15:14)

59:29
    Vyloučení v týmu HC Draci Bílina (Václav Moučka – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).

59:29
    Vrchlabí vstřelilo branku!
    Stý gól domácího týmu v letošní sezóně zaznamenal střelou do odkryté klece JIŘÍ ŠIMONÍČEK, který tak potěšil domácí příznivce. Asistence: Dominik Novák, Tomáš Jirků.

59:02
    Je tu sedmá branka domácích. Klementovu ránu tečoval MICHAL PROCHÁZKA, který mířil přesně do pravého horního rohu hostující branky. Asistence: Martin Klement, Martin Filip.

58:39
    Draci se dostali ke kotouči a ihned ho napálili za branku Abraháma.

58:16
    Vyloučení v týmu HC Draci Bílina (Zdeněk Petráš – 2 min., sekání).

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:33
    Kotouč mají v držení hosté, ovšem nikam s ním nespěchají. O vítězi utkání je téměř rozhodnuto.

56:53
    Mouček nastavil přesně lapačku po střele Tomáše Bláhy. Vhazovat se bude v obranném pásmu Bíliy.

56:27
    Vrchlabští hokejisté začali útočnou akci od vlastní branky, do šance se však nedostali.

56:01
    Drakům se podařilo vyvést puk do bezpečí a odchází střídat.

55:17
    Petráš se snažil protlačit do šance Baránka, ale domácí obrana včas zakročila a nyní se sami ženou do útoku.

Dnešní utkání sleduje 749 diváků.
    Šarvátky dostanou diváky vždy do varu!

54:03
    Domácí docílili branky, ale ta nemohla být uznává vzhledem k postavení mimo hru.

53:27
    Kotouč je převážně ve středním pásmu. Domácí se soustředí na obrannou činnost a nikam se s kotoučem neženou.

52:52
    Hraje se ze strany na stranu, avšak žádné vážnější šance jsme se momentálně nedočkali.

51:25
    Draci právě vstřelili branku!
    Závěr utkání může být ještě zajímavý. DAVID DUNKO nabral rychlost a pláchl domácí obraně. Hostující útočník zvolil střelu a se štěstím dokázal propálit Abraháma mezi betony. Asistence: Martin Baránek.

Alan Šrámek

Branky a nahrávky: 32. Klement (Filip, Šťastný), 36. Šťastný (Filip), 36. M. Procházka (Filip, Šťastný), 38. Klement (Urban), 41. Maďar (Bláha), 46. Jirků (Maďar), 60. Procházka (Klement, Filip), 60. Šimoníček (Novák, Jirků) – 8. J. Procházka, 11. Baránek (Polák, J. Procházka), 52. Dunko (Baránek)

HC Stadion Vrchlabí: Abrahám (Jelínek) – Klement, Hejda, Jirků, Matějček, Jandejsek, Chleborád, Kadavý – M. Procházka, Filip "C", Šťastný, Oppelt, Miškovský, Novák, Krsek, Šimoníček, Bláha, Čurda, Urban, Maďar
    HC Draci Bílina: Mouček (Lisý) – Moravec, Machač, Brettschneider, Fučík, Zeman, Polák "C", J. Procházka, Baránek, Kolíček, Petráš, Kučera, Bačák, Frič, Dunko

Rozhodčí: Barek – Huryta, Urubčík