Chabarovsk – Petrohrad 1:2 (kon.) | Vladivostok – CSKA Moskva 2:3 (kon.) | Kunlun – Čerepovec 2:0 (kon.)
Toljatti – N.Novgorod 1:2 (0:1 po s.n.) | Kazaň – Spartak Moskva 3:2 (kon.) | Nižněkamsk – Soči 5:1 (kon.)
HC Slovan – Omsk 3:5 (kon.)
po s.n. (0:1)
Lada Toljatti
1:2 (0:0, 1:1, 0:0 - 0:0)
Torpedo Nižnij Novgorod
Sobota 03.12.2016, 14:00 • Lada Arena (Togliatti) • KHL

A máme tu konec zápasu, ze kterého odcházejí jako poražení domácí Togliatti Lada. Dnešním vítězem je jejich soupeře Torpedo Nižnij Novgorod! Jediným úspěšným v nájezdech byl Daugavinš, který tak zařídil vítěznou trefu pro svůj tým. To je ode mne pro dnešek vše, děkuji všem, kteří zavítali na tento onlajn a těším se zase brzy nashledanou. (16:34:29)

3. série
    0:1
    Neúspěšný nájezd a vítězem se stává Novgorod!

0:1
    Druhý nájezd Novgorodu a je to branka! Hosté jdou do vedení v nájezdech.

Samostatné nájezdy začínají.

Prodloužení vítěze nepřineslo, na co se však můžeme těšit jsou nájezdy!

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:10
    Domácí nakonec našli cestu do útočného pásma. Střela od modré ale neohrozila hosty.

62:40
    Domácí u puku a hledají cestu do útočného pásma.

60:20
    Zakázané uvolnění hostů.

60:15
    V první šanci byli hosté, kteří vyzkoušeli pozornost Ježova.

60:01

A máme tu konec základní hrací doby, která nezná svého vítěze! V třetí třetině nepadla žádná branka, takže bude následovat prodloužení. Prodloužení začne za malou chvilku.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

Tomáš Kříž

Branky a nahrávky: 34. Bočarov (Bělousov, Rybin) – 23. D. Sjomin (Daugavinš, Frolov)