Leganés – Eibar 1:1 (kon.) | La Coruňa – Osasuna 2:0 (kon.) | Barcelona – Espanyol 4:1 (kon.)
Deportivo La Coruňa
2:0 (2:0)
CA Osasuna
Neděle 18.12.2016, 18:30 • Estadio Municipal de Riazor (La Coruña) • Španělská LaLiga • 16. kolo

90+1
    Nastavují se tři minuty!

90
    Střídání v týmu Deportivo La Coruňa: ze hřiště odchází Ryan Babel, přichází Marlos Moreno.

81
    Střídání v týmu Deportivo La Coruňa: ze hřiště odchází Florin Andone, přichází Joselu.

80
    Carlos Clerc dojel jednoho z domácích fotbalistů na polovině hrací plochy. Hostující fotbalista vidí za odměnu žlutou kartu.

74
    Žlutou kartu dostává Ivan Márquez (CA Osasuna).

72
    Střídání v týmu Deportivo La Coruňa: ze hřiště odchází Carles Gil, přichází Bruno Gama.
    Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází Miguel de las Cuevas, přichází Kenan.
    71. Colakova střela z otočky

71
    Zajímavá akce domácího celku! Emre Colak se v pokutovém území otočil kolem svého strážce a vypálil po zemi! Nauzet Pérez jeho ránu vyrazil!

68
    Dnešní utkání sleduje 22 863 diváků!

67
    Juanfran na polovině hrací plochy nevybíravě dojel Torrese a může být rád, že vidí jen žlutou kartu! Tohle byl hodně nebezpečný zákrok.

53
    Na světě je první žlutá karta! Miguel de las Cuevas dojel na polovině hřiště jednoho ze soupeřů a za ostrý skluz vidí žlutou kartu.

46
    Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází Fran Mérida, přichází Emmanuel Rivière.

Světla začínají pomalu naskakovat! Vypadá to, že druhý poločas by měl začít během několika minut! Hostující fotbalisté už jsou zpátky na trávníku!

Rozhodčí posílá fotbalisty z tunelu zpátky do šaten! Tady se nějakou chvíli hrát nebude!
    Za těchto podmínek se opravdu hrát nedá!

Začátek druhého poločasu se opozdí! Na stadionu v La Coruni totiž přestalo svítit osvětlení! Fanoušci si mezitím svítí mobilními telefony!
    42. Ryan BABEL - 2:0

42
    La Coruňa právě vstřelila branku!
    Domácí v závěru prvního poločasu navyšují své vedení na 2:0! RYAN BABEL vlétl do pokutového území a na zadní tyči si naskočil na parádní centr. Babel vyslal prudkou hlavičku k tyči, na kterou Pérez nemohl dosáhnout!

34
    Florin Andone sice přidal svou druhou branku, ale vzrušení je zbytečné! Domácí útočník se v době přihrávky pohyboval dobré dva metry za posledním obráncem!
    8. Florin ANDONE - 1:0

8
    La Coruňa se ujímá vedení! Domácí celek se ujímá vedení! Emre Colak vyslal centr od rohového praporku. Na malém vápně vyšplhal ze všech nejvýše Florin Andone a prudkou hlavičkou otevřel skóre!
    7. Babelova povedená střela

7
    První obrovská šance domácího celku! Ryan Babel obdržel zpětnou přihrávku na hranici pokutového území, mířil do horního rohu, ale Nauzet Pérez jeho pokus vytěsnil!