Chabarovsk – Barys 1:2 (kon.) | Vladivostok – Jekatěrinburg 1:3 (kon.) | Kunlun – Chanty-Mansijsk 3:2 (1:0 po s.n.)
Novokuzněck – Minsk 0:2 (kon.) | Novosibirsk – Riga 2:1 (kon.) | Omsk – Jokerit 2:1 (po pr.)

Petr Koukal (AVT) 1+0, 1 střela, čas na ledě 18:53
    Jan Buchtele (AVT) 0+0, 0 střel, čas na ledě 7:12 (13:45:44)

Statistiky: Střely: 60-53; Střely na bránu: 34-32; Vhazování: 35-25; Zablokované střely: 14-9; Hity: 14-4; Fauly: 6-6; Trestné minuty: 12-12.

Vladimir Tkačjov sice poslal domácí v polovině zápasu do vedení, jenže hosté ho třemi brankami v řadě otočili na svou stranu, když se v dresu Jekatěrinburgu prosadil dvakrát Rok Tičar a vítězství poté pečetil do prázdné brány Petr Koukal. Konečný výsledek. Admiral Vladivostok 1 Avtomobilist Jekatěrinburg 3.

59:01 Petr KOUKAL - 1:3

59:01
    Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
    PETR KOUKAL se řítil po krásné bekhendové přihrávce Arťoma Garejeva do samostatného úniku, a přestože byl zezadu zahákován, puk dopravil do prázdné brány. Asistence: Arťom Garejev a Anatolij Golyšev.

58:47
    Jevgenij Česalin dostal menší trest za hákování a brána Admiralu i přes nadcházející oslabení zůstává prázdná.

58:39
    Petr Koukal se podruhé v zápase po uplynutí dvouminutového trestu vrátil zpět na led a nyní už to budou mít domácí hokejisté Admiralu hodně složité.

58:10
    Admiral Vladivostok si vyžádal oddechový čas a v závěru utkání určitě odvolá Ivana Nalimova, který je připraven na půli cesty naskočit na střídačku.

57:38
    Jekatěrinburgu se podařilo vyhodit a Admiral musí rozjíždět další útočnou akci z vlastního pásma.

56:39
    Petr Koukal dostal menší trest za hákování a podruhé v dnešním zápase poslal svůj tým do čtyř hráčů. Nyní ovšem v poměrně nevhodnou dobu.
    54:41 Rok TIČAR - 1:2

54:41
    Ivan Nalimov sice dokázal vyrazit střelu Alexeje Vasilevskiho od modré čáry, v blízkosti pravé tyče se ale dostal k dorážce ROK TIČAR a bekhendem zamířil pod horní tyč. Jekatěrinburg se těsně před koncem ujal vedení 2:1! Asistence: Alexej Vasilevskij a Anatolij Golyšev.

54:05
    James Wright se řítil do samostatného úniku a zezadu byl podražen Tommi Kivistem. Faul se ale nepískal!

53:07
    Nikita Ščitov se dostal ke střele, jeho pokus ale našel pouze náruč připraveného Ivana Nalimova.

52:05
    Pokud během necelých osmi minut nepadne gól, o osudu utkání bude muset rozhodnout prodloužení nebo případně samostatné nájezdy. Dokáže jeden z týmů rozhodnout během základní hrací doby?

51:14
    Vyloučený Ivan Gavrilenko naskočil zpět na led a Vladivostok v dnešním utkání přečkal šesté oslabení!

50:08
    Jekatěrinburgu se nepodařilo rozehrát a Admiral ze středního pásma nadvakrát vyhodil puk do zóny hostujícího týmu, který se zatím v početní výhodě dostal k jedné střele.

49:52
    Michal Čajkovský na pravém křídle tvrdě vypálil z vrcholu kruhu pro vhazování, jeho střela s příklepem ale zamířila pouze do středu brány, kde byl připravený Ivan Nalimov.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 31. Tkačjov (Sabolič, Zemčjonok) – 39. Tičar (Turbin, Timašov), 55. Tičar (Alexej Vasilevskij, Golyšev), 60. Koukal (A. Garejev, Golyšev)

Admiral Vladivostok: Nalimov (Serebrjakov) – Zemčjonok, Bartulis (C), Grigorjev (A), Volčenkov (A), Gavrilenko, S. Iljin, Kurašov – Tkačjov, Sabolič, Sajustov – Wright, Lugin, Krasnoslobodcev – Makarenko, Kazakov, Gorškov – Barbašev, Sigarjov, I. Ivanov – J. Jakovlev.
    Avtomobilist Jekatěrinburg: Lisutin (Sochatskij) – Alexej Vasilevskij, Čajkovský, Megalinskij (A), Ščitov, Turbin, Timašov, Ščemerov, Kivistö – Golyšev, Simakov (A), Tičar – Koukal, Michnov (C), A. Garejev – Česalin, Torčeňuk, Monja – K. Volkov, Rassejkin, Buchtele.

Rozhodčí: Martin Fraňo, Jurij Cyplakov. Čároví: Konstantin Gordenko, Viktor Tomilov