Klášterec nO – Klatovy 2:3 (kon.) | Řisuty – Kobra 3:8 (kon.) | SHK Hodonín – Technika Brno 5:3 (kon.)
Nový Jičín – Vsetín 1:5 (kon.) | Kopřivnice – Šumperk 3:2 (1:0 po s.n.) | Opava – Val. Meziříčí 3:4 (0:2 po s.n.)
Tábor – Písek 6:1 (kon.) | Mor. Budějovice – Havlíčkův Brod 7:4 (kon.) | Sokolov – Vrchlabí 2:4 (kon.)
Žďár n/S – Nymburk 2:1 (2:3 po s.n.) | Děčín – Bílina 7:0 (kon.) | Trutnov – Jablonec n/N 6:1 (kon.)
Jindř. Hradec – David Servis 4:0 (kon.) | Pelhřimov – Kolín 2:3 (kon.)
po s.n. (0:2)
HK Opava
3:4 (1:2, 1:0, 1:1 - 0:0)
HC Bobři Valašské Meziříčí
Sobota 18.02.2017, 17:00 • Zimní stadion města Opavy • 2. liga skupina Východ • 43. kolo

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Bobři Valašské Meziříčí.
    Autorem vítězné branky je DVOŘÁK.

61:28
    Šindelář předložil před bránu kotouč Vítkovi, který byl ale faulován a Tomáš Brunec (VAL) už odjíždí na trestnou lavici, kde za své podražení stráví dvě minuty.

58:05
    Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
    Drama je tady. STANISLAV BÁCHOR pálil z kruhu, odkud jeho střela padla přesně vedle pravé tyče opavské brány.
    Asistence: Tomáš Brunec a Petr Dvořák.

50:36
    Opava právě vstřelila branku!
    Plška potrápil PAVEL SELINGR, který nyní zakončil do pravé poloviny brány Bobrů.
    Asistence: David Galvas a Tomáš Polok.

45:53
    Za hákování vyfasoval dvě minuty na lavici hanby David Galvas.

44:25
    A je to také Martiník (VAL), který si za sekání putuje odpykat za trestoměřiči svůj dvouminutový trest.

43:10
    Patrik Mosler (OPA) odjíždí na lavici hanby, kde stráví dvě minuty za sekání.

28:39
    A je vyrovnáno! Na útočné modré práskl do puku Galvas, jehož ránu usměrnil za záda gólmana JAKUB VÍTEK.
    Asistence: David Galvas a Lukáš Černý

27:42
    Na trestnou lavici odjíždí Martin Kývala (VAL). Stráví tam dvě minuty za sekání.

19:16
    Za vysokou hůl putuje na trestnou lavici Aleš Kilnar (OPA). Trestoměřičům bude dělat společnost dvě minuty, jelikož se provinil vysokou holí.

19:10
    Při zmatku před bránou dokázal v početní výhodě do rohu valašskomeziříčské kasy skórovat JAKUB VÍTEK.
    Asistence: David Sysala, Jiří Šindelář

17:34
    Za Fojtíkem se odebírá také Dominik Hladiš (VAL), který za své sekání rovněž pobude dvě minuty.

16:37
    Bobři si užili přesilovku a nyní jim sudí nabízí taky pohled z druhé strany. Josef Fojtík (VAL) bude na dvě minuty kvůli svému hákování dohlížet na hru z trestné lavice a tak musí Valmez ustát oslabení.

15:59
    Bobři využívají nabídnutou přesilovku a TOMÁŠ BRUNEC šikovnou střelou zvyšuje na 2:0 pro hosty. Asistence: Dominik Hladiš a Martin Kývala.

14:12
    Jeden z valašskomeziříčských najel do Waneckého, který zůstal otřesen ležet v bráně. Fiala však následně posílá na trestnou na dvě minuty Daniela Slavíka (OPA) za napadení.

09:56
    JOSEF FOJTÍK sám uháněl na Waneckého, který na jeho střelu čekal v levé části brány. Hostující útočník však šikovně poslal kotouč k druhé tyči a Bobři jdou do vedení.
    Asistence: Václav Studený

06:40
    Bobři nabízí domácím první přesilovku. Na trestnou lavici putuje za podražení na dvě minuty Miroslav Varga (VAL).

06:18
    Střela Brunce se odrazila Tomáši Černému od brusle a narazila do tyče opavské brány.

04:26
    Wanecki se teď parádně položil do jedné z kousavých střel hostů, při které domácí střídačce nejspíš pořádně zatrnulo.

02:55
    Dvořák nastřelil tyč opavské brány, odkud se kotouč odrazil do ochranné sítě.

Soňa Molatová

Branky a nahrávky: 20. Vítek (Sysala, Šindelář), 29. Vítek (Galvas, Černý L.), 51. Selingr (Galvas, Polok) – 10. Fojtík (Studený), 16. Brunec (Hladiš, Kývala), 59. Báchor (Brunec, Dvořák), rozh. náj. Dvořák