Troyes – Saint-Étienne 2:1 (kon.) | Angers – Lyon 3:3 (kon.) | Nice – Marseille 2:4 (kon.)
ESTAC Troyes
2:1 (1:0)
AS Saint-Étienne
Neděle 01.10.2017, 15:00 • Stade de l'Aube, Troyes • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 8. kolo
    57. Saif-Eddine KHAOUI - 2:1

57
    Troyes právě vstřelilo branku!
    SAIF-EDDINE KHAOUI se postavil k míči a ze vzdálenosti 18,5 metrů poslal míč parádně přes zeď k tyči, domácí opět vedou!
    53. HERNANI - 1:1

53
    Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
    Hosté vyrovnávají, Rémy Cabella dokázal z levé strany poslat přesnou přihrávku před vápno Troyes, odkud přízemní střelou z voleje nedal Samassovi žádnou šanci HERNANI.
    41. Bryan PELÉ - 1:0

41
    I v deseti jdou domácí do vedení! Samuel Grandsir odvedl parádní práci na pravé straně, kde dokázal odcentrovat přes obránce a to tak přesně, že nabíhající BRYAN PELÉ., na levé straně, trefil míč doslova ideálně a poslal ho do branky.

Martin Dvořák

Branky: 41. Pelé (Grandsir), 57. Khaoui – 53. Hernani (Cabella)

Karty:   74. Dingomé (TRY), 86. Bellugou (TRY), 89. Niane (TRY) – 77. Cabella (SET)   34. Azamoum (TRY) – 84. Hernani (SET)

Držení míče: 34 % : 66 %.
    Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 4:11. Rohy: 5:8. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 5:13.
    ESTAC Troyes: Samassa – Cordoval, Giraudon, Hérelle, Ch. Traoré – Azamoum, Dingomé – Khaoui (78. Confais), Pelé (68. Niane), Grandsir – Suk Hjun-Čun (39. Bellugou).
    Náhradníci: Zelazny – Vizcarrondo, Bellugou, Ben Saada, Tinhan, Niane, Confais.

AS Saint-Étienne: Ruffier – Janko, Théophile-Catherine, Perrin (69. Diony), Pierre-Gabriel – Pajot, Dioussé (61. Hamouma) – Hernani, Cabella, Monnet-Paquet (46. Söderlund) – Bamba.
    Náhradníci: Moulin – Rocha Santos, Lacroix, Diony, M'Bengue, Hamouma, Söderlund.

Rozhodčí: Rainville – Henninot, Denis