Slavia – Kladno | 4:2 (kon.) | | | Frýdek-M. – Benátky n/J | 6:3 (kon.) | | | Kadaň – Vsetín | 0:4 (kon.) |
Prostějov – Třebíč | 9:0 (kon.) | | | Motor ČB – Ústí n/L | 7:1 (kon.) |
Columbus – NY Rangers | 2:0 (kon.) | | | Detroit – Buffalo | 3:1 (kon.) | | | Philadelphia – Calgary | 4:5 (po pr.) |
Dallas – Edmonton | 6:3 (kon.) | | | Ottawa – Arizona | 2:3 (po pr.) | | | Winnipeg – New Jersey | 5:2 (kon.) |
Los Angeles – Florida | 4:0 (kon.) |
Chabarovsk – Dynamo Moskva | 1:2 (1:2 po s.n.) | | | Vladivostok – Minsk | 5:0 (kon.) | | | Kunlun – Petrohrad | 1:8 (kon.) |
Čerepovec – Magnitogorsk | 0:1 (kon.) | | | N.Novgorod – Toljatti | 3:1 (kon.) | | | Spartak Moskva – Čeljabinsk | 2:0 (kon.) |
Řisuty – Jablonec n/N | 1:8 (kon.) | | | Val. Meziříčí – SHK Hodonín | 0:1 (kon.) | | | Šumperk – Nový Jičín | 7:0 (kon.) |
Kopřivnice – Poruba 2011 | 0:6 (kon.) | | | Nymburk – Písek | 4:2 (kon.) | | | Dvůr Králové n. L. – Letňany | 2:5 (kon.) |
Kolín – Havlíčkův Brod | 3:4 (1:2 po s.n.) | | | Žďár n/S – Mor. Budějovice | 6:4 (kon.) | | | Klatovy – Tábor | 0:2 (kon.) |
Bílina – Most | 6:3 (kon.) | | | Pelhřimov – David Servis | 4:6 (kon.) | | | Děčín – Kobra | 2:5 (kon.) |
Trutnov – Vrchlabí | 3:4 (kon.) |
Třinec – Sparta | 4:3 (kon.) | | | Mountfield HK – Č. Budějovice | 7:4 (kon.) | | | Zlín – Chomutov | 2:1 (kon.) |
Vítkovice – Slavia | 2:5 (kon.) | | | Pardubice – HC Plzeň | 0:4 (kon.) |
Pardubice – Žďár n/S | 5:4 (kon.) | | | Chomutov – Kladno | 6:1 (kon.) | | | Kometa Brno – Salzburg | 1:3 (kon.) |
Sparta – Mladá Boleslav | 5:2 (kon.) | | | Warriors Brno – Olomouc | 1:3 (kon.) | | | HC Plzeň – HC Litvínov | 6:2 (kon.) |
Mountfield HK – Havlíčkův Brod | 3:5 (kon.) | | | Liberec – Letňany | 5:1 (kon.) | | | Zlín – Havířov | 2:0 (kon.) |
Třinec – Vsetín | 3:6 (kon.) |
HC Plzeň – Chomutov | 4:3 (po pr.) | | | Havlíčkův Brod – Mountfield HK | 4:5 (kon.) | | | Č. Budějovice – Liberec | 1:6 (kon.) |
Technika Brno – Havířov | 3:2 (po pr.) | | | Třemošná – Slavia | 0:1 (kon.) | | | HC Litvínov – Kladno | 3:1 (kon.) |
Mladá Boleslav – Letňany | 3:2 (kon.) | | | Žďár n/S – Kometa Brno | 2:11 (kon.) | | | PZ Kladno – Ústí n/L | 5:1 (kon.) |
Třinec – Přerov | 2:5 (kon.) | | | Warriors Brno – Poruba | 2:1 (kon.) |
HC Vimperk – Soběslav | 1:6 (kon.) | | | Frýdlant – Lomnice n/P | 1:5 (kon.) | | | Wolves Č. Těšín – Studénka | 0:7 (kon.) |
Třemošná – HC Rokycany | 3:2 (kon.) | | | Uh. Hradiště – Rosice | 11:3 (kon.) | | | Černošice – PZ Kladno | 9:2 (kon.) |
Radomyšl – HC Vimperk | 5:4 (po pr.) | | | Telč – Strakonice | 6:3 (kon.) | | | Kobra Praha B – HC TNP Praha | 2:5 (kon.) |
Poděbrady – Žabonosy | 6:3 (kon.) | | | Čáslav – Mladá Boleslav B | 7:5 (kon.) | | | Králův Dvůr – Příbram | 1:2 (kon.) |
Veselí nLuž. – Č. Krumlov | 1:3 (kon.) | | | Milevsko – Hluboká n.V. | 4:1 (kon.) | | | Kroměříž – Uničov | 6:3 (kon.) |
Rožnov p. R. – Poruba "B" | 4:7 (kon.) | | | Vlašim – Lev Benešov | 4:3 (kon.) | | | Kutná Hora – V.Popovice | 0:5 (kon.) |
Mělník – Rakovník | 6:1 (kon.) | | | Vel. Meziříčí – Uh.Ostroh | 6:5 (po pr.) | | | Tachov – Kaznějov | 10:4 (kon.) |
Trstěnice – Čerti Ostrov | 4:10 (kon.) | | | Blansko – Velká Bíteš | 4:5 (po pr.) | | | Hvězda B – Zbraslav | 11:7 (kon.) |
Neratovice – Slaný | 1:5 (kon.) | | | Chotíkov – Nejdek | 3:6 (kon.) |
Č.Budějovice – Karlovy Vary | 12:3 (kon.) |
HC Lovosice – Klášterec nO | 0:0 (*18:00) | | | – Kadaň | 13:6 (kon.) |
konec
Torpedo Nižnij Novgorod
3:1
(1:0, 1:1, 1:0)
Lada Toljatti
53:45
|
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Jurij Sergijenko – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
47:55
|
Vyloučení v týmu Lada Toljatti (Denis Ježov – 2 min., držení protihráče).
|
|
39:29
|
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Jevgenij Mozer – 2 min., držení protihráče).
|
|
33:03
|
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Jan Muršak – 2 min., zásah do hlavy nebo krku + 10 min., nesportovní chování).
|
|
28:23
|
Vyloučení v týmu Lada Toljatti (Jegor Babenko – 2 min., hákování).
|
|
22:19
|
Vyloučení v týmu Lada Toljatti (Vasilij Strelcov – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
11:53
|
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Gennadij Stoljarov – 2 min., hákování).
|
|
08:48
|
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Tomáš Kundrátek – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
|
|
06:14
|
Vyloučení v týmu Lada Toljatti (Charles Genoway – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
|
|
01:23
|
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Denis Paršin – 2 min., vysoká hůl).
|
Branky a nahrávky:
4. Dugin (Daugavinš, Kundrátek), 29. S. Kosticyn (Galuzin, Grigorev), 45. Paršin (Sergijenko) – 25. Valujskij (Soin)
Rozhodčí: Jurij Oskirko, Anton Kislov – Nikita Viljugin, Alexej Maitak
Diváci:
Neproměněná penalta:
Torpedo Nižnij Novgorod:
Lisutin (S. Galimov) – Grigorev, Želdakov, Barancev, Šulenin, Sergijenko, Fatkullin, Kundrátek – Daugavinš (A), Dugin, Muršak – Paršin, Galuzin (A), Stoljarov (C) – I. Zacharčuk, Mozer, Urakov – S. Kosticyn, Gračov, Žukov – M. Lazarev.
Náhradníci:
Trenér:
Lada Toljatti: Krasotkin (Ivannikov) – Ch. Genoway, D. Vorobjov, Ďjakov, D. Ježov (C), Kirillov, Kostromitin, Morenec – Harper, Novotný (A), Kapustin – Mastrjukov, Zernov, Bělousov – Bočarov, Soin (A), Valujskij – A. Strelcov, V. Strelcov, Achmetov – Babenko.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Lada Toljatti: Krasotkin (Ivannikov) – Ch. Genoway, D. Vorobjov, Ďjakov, D. Ježov (C), Kirillov, Kostromitin, Morenec – Harper, Novotný (A), Kapustin – Mastrjukov, Zernov, Bělousov – Bočarov, Soin (A), Valujskij – A. Strelcov, V. Strelcov, Achmetov – Babenko.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Jurij Oskirko, Anton Kislov – Nikita Viljugin, Alexej Maitak
Diváci:
Jiří Sameš