Thajsko – Čína 0:2 (kon.) | Anglie – Nigérie 2:1 (kon.) | Rakousko – Německo 2:1 (kon.)
Švédsko – Dánsko 0:0 (kon.) | Černá Hora – Slovinsko 0:2 (kon.) | Belgie – Portugalsko 0:0 (kon.)
Irsko – USA 2:1 (kon.) | Island – Norsko 2:3 (kon.)
Černá Hora
0:2 (0:1)
Slovinsko
Sobota 02.06.2018, 20:15 • Stadion Pod Goricom (Podgorica) • Mezinárodní přípravné zápasy

87
    Střídání v týmu Černá Hora: ze hřiště odchází Janković, přichází Boljević.

84
    Střídání v týmu Černá Hora: ze hřiště odchází Mugoša, přichází Kajević.
    79. Miha ZAJC - 0:2

79
    Slovinsko právě vstřelilo branku!
    A nejen to, také přidává druhý gól! Po pravém křídle běžící Črnigoj vyslal křižný pas, na něj si mezi soupeři naběhl MIHA ZAJC a povedenou tečí zdvojnásobil náskok svého celku.

76
    Hosté se při bránění dvou rohových kopů pořádně zapotili! Na hlavě měl gól Bećiraj a na kopačce dorážející Bakrač. Gólman Belec ale předvedl zákroky jako z jiné planety, při nichž měl i notnou dávku štěstí.

74
    Střídání v týmu Černá Hora: ze hřiště odchází Simić, přichází Bakrač.

73
    Střídání v týmu Slovinsko: ze hřiště odchází Derviševič, přichází Boben.

69
    Střídání v týmu Černá Hora: ze hřiště odchází Mirković, přichází Haksabanović.

68
    A další inkasoval Jokić (Slovinsko). Tentokrát za to mohlo podražení brejk zakládajícího soupeře.

66
    Za dohrání souboje poblíž postranní čáry byl napomenut Mugoša (Černá Hora). Těch žlutých trestů je v přátelském utkání nezvykle mnoho.

63
    Střídání v týmu Černá Hora: ze hřiště odchází Jovović, přichází Dordević.

62
    Dvojitá výměna v týmu Slovinsko: hřiště opustili Verbič a Krhin, přišli Črnigoj a Majer.

56
    Střídání v týmu Slovinsko: ze hřiště odchází Kurtič, přichází Derviševič.

55
    Střídání v týmu Černá Hora: ze hřiště odchází Kosović, přichází Loncar.

54
    Šporar (Slovinsko) nepřiměřeně a hlavně bolestivě atakoval Simiće. Zatímco on se svíjí na trávníku, hříšník si s pocitem viny prohlíží žlutou kartičku.

46
    Slovinsko na konci poločasové přestávky vystřídalo: do druhé půle nenastoupila dvojice Matavž – Milec, nahradilo ji duo Šporar – Stojanović.

45+1
    Žlutě zbarvený kartonek si před odchodem do kabin prohlédl také Vešović (Černá Hora), ten se provinil zastavením slibně se rozvíjející akce.

44
    Běžecky nestíhal, a tak svého rychlostně lépe vybaveného soupeře stáhl k zemi. Za tento přestupek obdržel Krhin (Slovinsko) žlutou kartu.

40
    Za faul byl potrestán Kurtić (Slovinsko).
    39. Roman BEZJAK - 0:1

39
    Hosté se prosadili z penalty! Proměnil ji ROMAN BEZJAK. A to navzdory tomu, že gólman Mijatović směr střely ke své levé tyči vystihl.

31
    Tento gól neplatí! Vstřelila ho Černá Hora. Jovović lahodným dloubáčkem našel Bećiraje, který neváhal prostřelit Belece. Ke smůle střelce si však rozhodčí všiml, že si balon zpracoval rukou, a tak gól rázným gestem ihned odvolal.

13
    Povedlo se jim to až teď a hned z toho vznikla zajímavá šance! Mugoša (Černá Hora) obdržel přihrávku za obranu a před ním tedy stál už jenom Belec. Kdyby Mugoša postoupil blíže k brankáři, určitě by měl větší naději, takhle střílel z místa a jeho pokus neměl razanci.