Willem II – Ajax 1:4 (kon.) | Den Haag – Utrecht 5:0 (kon.) | Groningen – Excelsior 1:0 (kon.)
Graafschap – Alkmaar 1:1 (kon.) | Heracles – Breda 1:0 (kon.)
BV De Graafschap
1:1 (0:0)
AZ Alkmaar
Sobota 06.04.2019, 20:45 • De Vijverberg, Doetinchem • Nizozemská Eredivisie • 29. kolo
    90+1. Marco BIZOT - 1:1

90+1
    Graafschap právě vstřelil branku!
    Neuvěřitelný gól domácích znamená vyrovnání! Svensson odhlavičkoval míč pouze k Serrarensovi, jehož střela se odrazila od tyče do zad natahujícího se MARCA BIZOTA, který si pak smolně srazil balon do vlastní brány.

85
    Střídání v týmu AZ Alkmaar: ze hřiště odchází Calvin Stengs, přichází Ricardo van Rhijn.

82
    Střídání v týmu BV De Graafschap: ze hřiště odchází Javier Vet, přichází Daryl van Mieghem.

82
    Žlutou kartu dostává Ted van de Pavert (BV De Graafschap).

77
    Žlutou kartu dostává Pantelis Hatzidiakos (AZ Alkmaar).

73
    Žlutou kartu dostává Mats Seuntjens (AZ Alkmaar).

71
    Střídání v týmu BV De Graafschap: ze hřiště odchází Furdjel Narsingh, přichází Nabil Bahoui.

67
    Střídání v týmu BV De Graafschap: ze hřiště odchází Delano Burgzorg, přichází Fabian Serrarens.

54
    Žlutou kartu dostává Azor Matusiwa (BV De Graafschap).
    53. Guus TIL - 0:1

53
    Alkmaar právě vstřelil branku!
    Alkmaar se po osmi minutách druhé půle dostává do vedení! Hosté se vydali po zisku míče do brejku, který táhl po pravé straně Idrissi. Ten před vápnem naservíroval přesnou přihrávku GUUSI TILOVI, jenž se tváří v tvář Bertramsovi nemýlil.