Dukla Praha – Líšeň 2:2 (kon.) | Chrudim – Varnsdorf 2:0 (kon.) | Vyšehrad – Ústí n. L. 1:3 (kon.)
FC Slavoj Vyšehrad
1:3 (1:1)
FK VIAGEM Ústí nad Labem
Sobota 03.10.2020, 16:00 • Stadion Evžena Rošického (Strahov), Praha 6 • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 6. kolo

87
    Hosté také mění síly na hřišti, pažit opouští Václav Prošek (UNL) a posledních pár okamžiků za něj dokroutí Karel Jakš.

84
    Vyšehrad toho využívá k dalšímu střídání, ze hry odchází Pavel Vandas (VYS) a nahrazuje jej Tomáš Jablonský.

81
    Hosté střídají podruhé, ze hry odchází dnes velice aktivní Josef Bazal (UNL), kterého nahrazuje na posledních zhruba deset minut Petr Hampl.

75
    Tak nakonec změna při třetím střídání domácích, rozhodčí sice před dvěma minutami přerušil hru a čtvrtý sudí signalizoval výměnu Janušky, nakonec ale domácí šestadvactíka zůstala na hřišti a o chvíli později se ze hry pakuje Tomáš Košút (VYS). Příchod Králíčka zůstává beze změny.

60
    A avizované střídání Ústí je tu, ze hry odchází Jakub Emmer (UNL) a přichází Matěj Koubek.

55
    První střídání utkání a hned dvojité. Ze hry odchází Filip Drobílek (VYS) a Dominik Kříž (VYS), ty nahrazuje Denis Laňka a Petr Galuška.