Slovensko – Skotsko 1:0 (kon.) | Bulharsko – Finsko 1:2 (kon.) | Wales – Irsko 1:0 (kon.)
Turecko – Rusko 3:2 (kon.) | Rumunsko – Norsko 3:0 (kont.) | Rakousko – Sev. Irsko 2:1 (kon.)
Česko – Izrael 1:0 (kon.) | Maďarsko – Srbsko 1:1 (kon.)
Bulharsko
1:2 (0:2)
Finsko
Neděle 15.11.2020, 18:00Liga národů UEFA - Liga B • Skupina 4

Finsko se v zápase dokázalo prosadit hned dvakrát v prvním poločase. Ve druhé části zápasu domácí zlepšili hru, měli k dispozici dva pokutové kopy, z čehož jeden dokázali proměnit. Další gól v zápase nepadl, a tak body bere Finsko. To dokázalo své šance velmi dobře využít a v závěru hrálo dobře takticky. (19:56:28)

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 6:3. Rohy: 3:0. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 19:20.

90+5

90+4
    Dostáváme se do samotného závěru, ani jeden celek se do zakončení nemůže dostat.

90+2
    Hraje se spíše na polovině hrací plochy. Domácí se pokouší vyrovnat, ale nemohou se dostat do výraznější šance.

90+1
    Finský brankář bude rozehrávat od své branky. Rozhodl se pro dlouhý výkop.

90+1
    Čtyři minuty se budou nastavovat. Čtyři minuty zbývají do konce utkání.

90
    Rohový kop rozehrávali domácí, centr se snesl před branku, pak ale jeden z hráčů Bulharska fauloval.

89
    Střídání v týmu Finsko: ze hřiště odchází Teemu Pukki, přichází Ilmari Niskanen.

89
    V poklidném tempu se dohrává závěr poločasu, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

87
    První střela domácích byla zblokovaná, pálil Kristian Dimitrov. Následně poslal míč mimo branku Dimitar Iliev. Jeho rána z velké dálky končí nad brankou.

85
    Střídání v týmu Bulharsko: ze hřiště odchází Janis Karabeljov, přichází Aleksandar Cvetkov.

84
    Finsko rychle přesunulo hru, míč se dostal před branku do pokutového území, ale obrana si dokázala poradit.

84
    Bircent Karagaren (Bulharsko) rozehrává volný kop na útočné polovině. Centr se snesl před branku, ale obrana Finska si dokázala snadno poradit.

83
    Žlutou kartu dostává Rasmus Schüller (Finsko).

82
    Domácí hráči se nyní nastěhovali před branku Finska, kde se pokouší něco vymyslet. Hostující obrana je zatím pozorná.

80
    Deset minut hry zbývá do konce zápasu, domácí celek díky penaltě dokázal snížit, ale nyní už se hosté pokouší hrát takticky a drží hru daleko od své branky.