Slovensko – Skotsko 1:0 (kon.) | Bulharsko – Finsko 1:2 (kon.) | Wales – Irsko 1:0 (kon.)
Turecko – Rusko 3:2 (kon.) | Rumunsko – Norsko 3:0 (kont.) | Rakousko – Sev. Irsko 2:1 (kon.)
Česko – Izrael 1:0 (kon.) | Maďarsko – Srbsko 1:1 (kon.)
Wales
1:0 (0:0)
Irsko
Neděle 15.11.2020, 18:00 • Cardiff City Stadium • Liga národů UEFA - Liga B • Skupina 4

Wales opět nedostal branku a opět zvládl utkání s těsným výsledkem. Tentokrát však docílil branky na jeho poměry brzy a to v 66. minutě, kdy se prosadil Brooks, který měl pak ještě jednu velkou příležitost a mohl svou druhou brankou uklidnit tým. Irové nehráli špatně, ale neměli potřebné štěstí v zakončení. Ostrovní derby tedy nakonec vyznělo lépe pro Wales! (19:57:44)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 3:4. Rohy: 2:4. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 15:13.

90+5

90+5
    Poslední minuta nastaveného času. Míč je daleko od branky Walesu a tohle domácí již zvládnou a na své konto si připíšou další těsně vítězství.
    90+4. Červená karta Hendricka

90+4
    Tyler Roberts utíkal za míčem a mířil sám na branku. Z pravé strany k němu přispěchal se svým skluzem Jeffrey Hendrick a tento zákrok je jasně odměněn žlutou kartou a jelikož už jednu má, tak musí předčasně ze hřiště.

90+1
    A hned v první minutě nastavení mohl rozhodnout Kieffer Moore, který se dostal ve vápně ke střele, ale mířil přesně doprostřed branky, kde byl připraven irský brankář!

90
    Pět minut nastavuje hlavní sudí!

88
    Střídání v týmu Wales: ze hřiště odchází David Brooks, přichází Tyler Roberts.

88
    V tísní nyní hlavičkoval hráč Irska, jehož pokus dobře viděl Ward a bezpečně chytil míč.

87
    Naopak se často přerušuje, což se více hodí domácímu mužstvu, které se snaží zdržovat jak jen může.

86
    Blíží se nám koncovka zápasu a z pohledu hostů to zatím vůbec nevypadá na nějaký souvislejší tlak.

85
    Probíhá ošetřování hráče Walesu, který rozhodně nebude pospíchat zpět na nohy a Wales nyní hodně šetří čas.

85
    Žlutou kartu dostává Shane Duffy (Irsko).

83
    Obrana Walesu se musela mít na pozoru, neboť Irsko zahrávalo centrovaný míč na jejich branku, vše nakonec pro ně dobře dopadlo a míří za svým dalším těsným vítězstvím.