Irsko – Island 1:2 (kon.) | Nizozemsko – Bělorusko 5:0 (kon.) | Lucembursko – Itálie 0:4 (kon.)
Portugalsko – Kypr 2:1 (kon.)
Irsko
1:2 (0:1)
Island
Neděle 15.11.2020, 13:30 • Tallaght Stadium, Dublin • Kvalifikace ME U21 • Skupina 1

Já pro dnešek děkuji za pozornost a přeji příjemně prožitý zbytek víkendu! (15:34:21)

Poslední kolo před koncem kvalifikačního cyklu se tak na druhé místo skupiny s označením 1 posouvá Island. Irsko se alespoň prozatím musí spokojit se třetí příčkou.

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 7:3. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 8:13.

Velmi zajímavé utkání jsme dnes sledovali na Tallaght Stadium! Po pomalejším začátku se otěží chopilo Irsko, které mělo během první půle značnou převahu. Úvodní gól utkání i přesto obstaral Island, za který se prosadil Gudjohsen. Změna stran nám přinesla vyrovnání tempa hry. Irsko se na vyrovnání načekalo dlouho, nakonec mu jej však přece jen vystřelil v 75. minutě Ogunfaolu-Kayode. Nevybíravý zákrok toho stejného hráče ale pár minut před koncem zapříčinil potyčku, která vynesla spoluhráči Collinsovi červenou kartu. Početně oslabené Irsko pak v nastavení inkasovalo. Trefil se náhradník Ingimundarson.

90+5

90+5
    Hostujícímu výběru se daří dohrávat duel na útočné polovině.
    90+3. INGIMUNDARSON - 1:2

90+3
    Island právě vstřelil branku!
    Jsme svědky pravděpodobně vítězného gólu pro hosty! Sampstedův zpětný pas z pravé strany vyhledal zcela nehlídaného VALDIMARA INDGIMUNDARSONA, který osamocen neměl problém překonat bezmocného McGintyho!

90+1
    Grantův útočný faul přeťal akci Irů.

90
    Základní hrací doba se ještě prodlouží o pět minut.

89
    Střídání v týmu Island: ze hřiště odchází Helgason, přichází Thordarson.
    88. Červená karta pro Collinse

88
    Přímé červené kartě naopak neuniknul Collins! Ten ve snaze vymluvit rozhodčímu verdikt udeřil jednoho z Islanďanů do obličeje! Tady nemohl čekat nic jiného.

88
    Nepěkný skluz Ogunfaolu-Kayodeho podrážkou napřed silně zaváněl červenou kartou, sudí však nakonec sahá jen pro kartónek žluté barvy!

86
    Sudí raději přerušil hru, srážka hlav Scalese a Helgasona totiž nevypadala vůbec pěkně. Irský fotbalista si z incidentu odnese žlutou kartu, v souboji byl totiž o zlomek sekundy později, než měl.