Slovensko – Kanada | 1:3 (kon.) | | | Česko – Rusko | 2:0 (kon.) |
Mladá Boleslav – Kometa Brno | 3:0 (kon.) | | | Olomouc – Třinec | 6:3 (kon.) | | | Sparta – Vítkovice | 4:1 (kon.) |
Litvínov – Plzeň | 0:3 (kon.) | | | Motor ČB – K. Vary | 3:4 (kon.) | | | Pardubice – Zlín | 5:2 (kon.) |
Mountfield HK – Liberec | 2:3 (1:2 po s.n.) |
Barys – Novosibirsk | 1:3 (kon.) | | | Jekatěrinburg – Chabarovsk | 3:0 (kon.) | | | Ufa – Magnitogorsk | 4:2 (kon.) |
Omsk – Čeljabinsk | 5:3 (kon.) | | | Čerepovec – Nižněkamsk | 7:2 (kon.) | | | N.Novgorod – Riga | 3:2 (kon.) |
Jokerit – Jaroslavl | 4:3 (po pr.) | | | Soči – Petrohrad | 1:4 (kon.) | | | Spartak Moskva – Dynamo Moskva | 0:6 (kon.) |
Vienna Capitals – Bratislava Capitals | 3:2 (kon.) |
Nitra – Nové Zámky | 6:4 (kon.) | | | Lipt. Mikuláš – Detva | 1:4 (kon.) | | | Zvolen – Banská Bystrica | 5:4 (po pr.) |
Poprad – Košice | 3:0 (kon.) | | | Miskolc – Michalovce | 1:2 (kon.) | | | HC Slovan – Trenčín | 4:3 (kon.) |
konec
HK Soči
1:4
(0:0, 0:1, 1:3)
SKA Petrohrad
59:48
|
Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Vasilij Tokranov – 2 min., podrážení).
|
|
52:02
|
Vyloučení v týmu HK Soči (Ivan Miščenko – 2 min., vysoká hůl).
|
|
41:17
|
Vyloučení v týmu HK Soči (David Rundblad – 2 min., zdržování hry / posunutá branka).
|
|
39:59
|
Vyloučení v týmu HK Soči (Oleg Pogorišnyj – 2 min., podrážení).
|
|
24:57
|
Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Vladimir E. Tkačjov – 2 min., držení).
|
|
21:11
|
Vyloučení v týmu HK Soči (Vasilij Glotov – 2 min., krosček).
|
|
07:11
|
Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Vladislav Kameněv – 2 min., vysoká hůl).
|
Branky a nahrávky:
55. Petkov (Točickij, Miščenko) – 25. Cicjura, 42. Kuzmenko (Tkačjov, Kemppainen), 54. Kuzmenko (Tkačjov, Kemppainen), 56. Kuzmenko (Burdasov, Ivan Morozov)
Rozhodčí: Morozov, Oskirko – Kučava, Novikov
Diváci: 1882
Neproměněná penalta:
HK Soči:
Krasikov (Treťjak) – Rundblad, Miščenko, J. Alexandrov (C), Miromanov, Valencov, Pogorišnyj, Sedov – Šmeljov, Točickij (A), Petkov – Ruděnkov (A), Rubcov, J. Karjalainen – Kolgotin, Glotov, Volodin – A. Galimov, Kurbatov, Feoktistov – Garajev.
Náhradníci:
Trenér:
SKA Petrohrad: Samonov (Nikolajev) – Fantenberg, Bengtsson, Tokranov, Antipin, Chafizullin, Ožiganov, A. Bělov (A) – E. Galimov, Kemppainen, Tkačjov – Burdasov (A), Ivan Morozov, Kuzmenko – Ketov (C), Kameněv, Čibrikov – Starkov, Strömwall, Vey – Cicjura.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
SKA Petrohrad: Samonov (Nikolajev) – Fantenberg, Bengtsson, Tokranov, Antipin, Chafizullin, Ožiganov, A. Bělov (A) – E. Galimov, Kemppainen, Tkačjov – Burdasov (A), Ivan Morozov, Kuzmenko – Ketov (C), Kameněv, Čibrikov – Starkov, Strömwall, Vey – Cicjura.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Morozov, Oskirko – Kučava, Novikov
Diváci: 1882
David Suchý