Písek – Motorlet 2:0 (kon.) | Vyšehrad – Králův Dvůr 0:2 (kon.) | Vltavín – Benešov 0:2 (kon.)
Rakovník – Karlovy Vary 4:2 (kon.) | Domažlice – Příbram B 3:0 (kon.)
SK Rakovník
4:2 (1:2)
Slavia Karlovy Vary
Sobota 18.09.2021, 10:15 • Městský stadion, Rakovník • Česká fotbalová liga (A) • 8. kolo

SK Rakovník po poločase, kdy prohrával 1:2, dokázal zabrat a díky třem brankám ve druhém poločase si může připsat na své konto premiérové vítězství v této sezóně 4:2! Slavia Karlovy Vary měla utkání sibně rozehrané, ale po nepovedeném druhém poločasu odjíždí z Rakovníku zklamaná a bez bodů. Mějte hezkou sobotu. (12:14:44)

90+3

90+3
    Sudí vzápětí ukončil utkání.

90+3
    Na hranici pokutového území došlo k útočného faulu Rakovníka.

90+2
    Žlutou kartu dostává Jaroslav Červený (FC Slavia Karlovy Vary).

90+2
    Domácí hráč byl surově podkopnut protihráčem.

90+1
    Hráči rakovníka zvolili taktickou variantu zdržování u rohového praporku.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 2 minuty!

90
    Po rozehrání příméhjo kopu to bude rohový kop pro žlutomodré.

90
    Navíc má před pokutovým územím k dispozici z dobré pozice přímý kop.

89
    SK Rakovník je na útočné polovin ěhřiště což mu parádně vyhovuje.

88
    Střídání v týmu FC Slavia Karlovy Vary: ze hřiště odchází Toure, přichází Prágr.

88
    Míč má v rukavicích brankář Zach.
    87. NBANTCHE - 4:2

87
    Rakovník právě vstřelil branku!
    Po pěkné spolupráci se svým spoluhráčem, je úspěšně zaklončující Autorem branky je MOHAMED KYSSE HAJEZY NBANTCHE – 4:2!

85
    Slávistický hráč obešel obránc ev pokutovém území, ale pod tlakem vyslal na brankáře Zacha pouze nedůraznou střelu.

84
    Jiří Novotný s přehledem vyřešil zapeklitou sitzuaci před pokutovým územím.

83
    Hostující hráč si dle asistenta rozhodčího vypomohl útočným faulem.

82
    Rohový kop pro SK Rakovník z levé strany hřiště.

Rostislav Králik

Branky: 6. Červený, 56. Červený, 70. Nwakucha, 87. Nbantche – 21. Tůma, 35. Duchoň (vla.)

Karty:   29. Toure (KVA), 59. Skala (KVA), 66. Pěkný (KVA), 90+2. Červený (KVA)

SK Rakovník: Zach – Rendla (C), Ahmin, Hradecký, Hejda (80. J. Novotný), Aica, Jan Červený (67. Nwachukwa), Duchoň (46. Nascimento), Hamouz, Gbegbe (46. Traore), Nbatche. Trenér: Ben Hassen.
    Náhradníci: Bolšakov – Mašek, J. Novotný, Nwachukwa, Lachheb, Traore, Nascimento,

Slavia Karlovy Vary: Chára – Skala, Pěkný (C), Vokáč, Vyleta, Debellis (69. Farid), Tůma, Toure (88. Prágr), Hudec (76. Shorný), Dubnička, Jaroslav Červený. Trenér: Geňo
    Náhradníci: Gondzsala, Farid, Prágr, Shorný, R. Novotný

Rozhodčí: Mokrusch – Lafek, Štefan