Wolverhampton – Brentford 0:2 (kon.) | Burnley – Arsenal 0:1 (kon.) | Liverpool – Crystal Palace 3:0 (kon.)
Manchester City – Southampton 0:0 (kon.) | Norwich – Watford 1:3 (kon.) | Aston Villa – Everton 3:0 (kon.)
Manchester City
0:0 (0:0)
Southampton FC
Sobota 18.09.2021, 16:00 • Etihad Stadium, Manchester • Anglická Premier League • 5. kolo

Zápas je u konce a končí bezbrankovou remízou. Po velmi svižné a šancí plné první půli byl druhý poločas o něco klidnější. Manchester City převážně tlačil, ale žádnou větší šanci si nevytvořil. Southampton i díky brilantně zvládnuté defenzivní práci zvládl dnešní utkání a domů si odveze bod již za čtvrtou remízu v Premier League v řadě. Pro domácí tým je výsledek rozhodně zklamáním. Já se s vámi pro dnešek loučím a budu se těšit u dalších online přenosů. (18:12:43)

Držení míče: 64 % : 36 %.
    Střely na branku: 1:2. Střely mimo: 8:2. Rohy: 8:5. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 5:12.

90+8

90+7
    Poslední možnost ke skórování měl Rijád Mahríz, nevyužil ji.

90+6
    Nedaří se a nedaří vyprodukovat větší příležitost hráčům Blues.

90+5
    Hra se rychle přelila na druhou polovinu hřiště. City dál zásobuje své útočníky centry do vápna.

90+4
    Southampton se dostal na útočnou polovinu a snaží se zdržet čas.

90+3
    O branku se opravdu nejedná a hra může konečně pokračovat.

90+2
    Celou situaci ještě kontroluje videorozhodčí.

90+1
    Radost hráčů domácích ze vstřelené branky kazí ofsajd. Hlavičku Phila Fodena dorážel v ofsajdu postavený Sterling.

90
    Krásná parádička Grealishe, který se zbavil dvou protihráčů a vystřelil. Rozhodčí zároveň nastavuje pět minut.

89
    Další střela De Bruyneho úspěšně zablokována.

88
    Jack Grealish našel sbíhajícího Kevina De Bruyneho, jenž svou střelu umístil jen do blokujícího Romeua.

88
    Hra se přelévá z jedné strany na druhou. Oba týmy chtějí urvat utkání na svou stranu.

87
    V tu nejdůležitější chvíli utekl Sterlingovi balón a Southampton přežil další šanci.

86
    Střídání v týmu Southampton FC: ze hřiště odchází Valentino Livramento, přichází Romain Perraud.