Wolverhampton – Brentford 0:2 (kon.) | Burnley – Arsenal 0:1 (kon.) | Liverpool – Crystal Palace 3:0 (kon.)
Manchester City – Southampton 0:0 (kon.) | Norwich – Watford 1:3 (kon.) | Aston Villa – Everton 3:0 (kon.)
Aston Villa FC
3:0 (0:0)
Everton FC
Sobota 18.09.2021, 18:30 • Villa Park, Birmingham • Anglická Premier League • 5. kolo

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek sobotního večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (20:44:00)

Utkání sledovalo 41 888 diváků.

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 3:1. Střely mimo: 12:10. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 7:10.

Utkání je u konce a domácí tým se může radovat z jasné výhry. Ještě v 65. minutě to bylo bez branek, poté ale přišla smršť Aston Villy a tři góly. Jako první se po útoku pravou stranou trefil sváteční střelec Matthew Cash, o tři minuty později si po rohu dal nešťastného vlastence Lucas Digne a zmar Evertonu dokončil v 75. minutě bombou Leon Bailey. Everton Martíneze moc neprověřil, natož aby jej překonal a zápas tak skončil jasnou výhrou 3:0 pro Aston Villu. Ta je po dnešním duelu se sedmi body na průběžném desátém místě, Evertonu patří s deseti body pátá příčka.

90+3

90+2
    Nakonec si domácí vybojovali roh, přihrávka po zemi šla za vápno, Traorého následná rána ale byla zablokovaná.

90+1
    Martínez odkopává od své branky, nikam s tím nespěchá.

90
    Budou se nastavovat tři minuty.

89
    Míč je na druhé straně u Martíneze, ten nalákal soupeře k sobě a poté skryl míč v rukavicích.

88
    Danny Ings neprošel přes Minu, ten nechal míč dokutálet mimo hrací plochu a teď už bude Begović odkopávat.

87
    Aston Villa má závěr utkání pevně v rukou, drží míč, hráči si v poklidu přihrávají.

86
    Střídání v týmu Aston Villa FC: ze hřiště odchází Matthew Cash, přichází Bertrand Traoré.

85
    Digne rozehrál přímý kop, centr si našel nabíhající Keane, hlavičkoval ovšem zcela mimo.

84
    Domácí chystají ještě jednu změnu, Bertrand Traoré si ale musí počkat na přerušení hry.

83
    Hostující Davies se uvedl nedovoleným zákrokem, Aston Villa bude rozehrávat přímý kop.

82
    Střídání v týmu Aston Villa FC: ze hřiště odchází Leon Bailey, přichází Ashley Young.