Zbuzany – Ml. Boleslav B 1:1 (kon.) | Přepeře – Hr. Králové B 0:4 (kon.) | Teplice B – Jablonec B 2:2 (kon.)
Živanice – Velvary 3:1 (kon.)
TJ Sokol Živanice
3:1 (1:1)
TJ Slovan Velvary
Sobota 18.09.2021, 15:30 • Živanice • Česká fotbalová liga (B) • 8. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše! Loučím se s vámi a přeji vám hezký zbytek dnešního dne! (17:21:04)

Druhý poločas přinesl dvě branky. Obě padly do sítě Slovanu Velvary. Živanice v druhé půli byly o dost aktivnějším celkem a zaslouženě si došly pro tři body.

90+2

90+1
    Rozhodčí v druhém poločasu nastavuje dvě minuty nad rámec základní hrací doby!

90
    Žlutou kartu dostává Šustr (TJ Slovan Velvary).

89
    Domácí se dostali do úniku dva na jednoho, ale s šancí nenaložili ideálně. Jeden z útočících vzal vše na sebe, ale zakončil těsně mimo branku.

88
    Živanice se dostaly k centru z pravé strany, který byl přetažený. Balón skončil za brankou Velvarů.

87
    Střídání v týmu TJ Slovan Velvary: ze hřiště odchází Kafka, přichází Kulhavý.

85
    Velvary směly k dispozici přímý kop z dobré pozice, ale vůbec této šance nevyužily. Střela zpoza vápna skončila v připravené zdi Živanic.

84
    Střídání v týmu TJ Slovan Velvary: ze hřiště odchází Tenkl, přichází Moravec.

83
    Střídání v týmu TJ Sokol Živanice: ze hřiště odchází Kopecký, přichází Knespl.

81
    Kombinace Sokolu na vlastní polovině pokračuje, do konce utkání zbývá posledních zhruba deset minut.

80
    Živanice už kontrolují hru a zdá se, že už nedovolí žádnému zdramatizování zápasu.

77
    Živanice mohly navýšit také na rozdíl tří branek, nakonec vybojovali pouze rohový kop.
    75. STANĚK - 3:1

75
    Živanice právě vstřelily branku!
    Domácí se hodně přibližují k vítězství! Po centru do vápna si míč zpracoval MARTIN STANĚK, který ve skluzu zakončil do odkryté části branky Slovanu a přidává hodně důležitou trefu.

74
    Velvary se dostaly do vápna Živanic a vyslaly ránu z levé strany. Pohotově však zasáhl Vaníček proti střele, která nebyla příliš nebezpečná.

73
    Střídání v týmu TJ Sokol Živanice: ze hřiště odchází Zavřel, přichází Pánek.

72
    A znovu hra přerušena kvůli faulu, tentokrát ze strany Živanic. V posledních minutách nesledujeme mnoho fotbalu, k vidění jsou spíše fauly a nepřesná hra z obou stran.