Vltavín – Karlovy Vary 2:1 (kon.) | Rakovník – Motorlet 0:1 (kon.) | Domažlice – Sokolov 1:2 (kon.)
TJ Jiskra Domažlice
1:2 (0:2)
FK Baník Sokolov
Sobota 02.10.2021, 16:00 • Domažlice • Česká fotbalová liga (A) • 10. kolo

Sokolov dnes překvapivě dokázal zvítězit na půdě Domažlic. Komfortní dvoubrankový náskok si vytvořil už v prvním poločase, ve kterém se prosadil Daniel Kovář a po něm také Matěj Majka. V závěrečných minutách korigoval David Brabec, ale na zisk minimálně bodu to Jiskře nestačilo.

Z mé strany je to vše. Děkuji za pozornost. Na počtenou! (18:21:29)

90+4

90+4
    Žlutou kartu dostává Lukáš Šulc (FK Baník Sokolov).

90+4
    Žlutou kartu dostává Martin Hrubý (TJ Jiskra Domažlice).

90+3
    Hlavička zamířila těsně nad břevno. Hosté si mohou pořádně oddechnout!

90+2
    Ještě poslední šance pro domácí, kteří nyní budou zhruba z půlící čáry kopat proti bráně Baníku Sokolov.

90
    Centr Hrubého nebyl zrovna nejpřesnější. Sokolov mohl vzápětí odkopnout míč co nejdále.

88
    Nyní však hosté vybojovali rohový kop. Bude se hrát tedy dostatečně daleko od jejich brány.

86
    Závěr zápasu je rozkouskovaný. Hráči Sokolova rozhodně nikam nespěchají, zároveň už několikrát byli ošetřovaní.

85
    Žlutou kartu dostává Vojtěch Černý (TJ Jiskra Domažlice).
    83. David BRABEC - 1:2

83
    Domažlice právě vstřelily branku!
    Domažlice se prosazují! Závěr tedy bude rozhodně dramatický. DAVID BRABEC pohotově vypálil v šestnáctce a brankář Štrunc byl tentokrát bez šance. 1:2.

82
    Ani po dalším rohovém kopu domácí neudeřili. Vzápětí však do vápna letěl další centr. Tlak se stupňuje.

81
    Jiří Mlika pošetřil cenné sekundy na útočné polovině. Svojí zkušeností na sebe navázal hned tři hráče domácích Domažlic.

77
    Marek Stockner se dostal do velké šance, ale nakonec pomezní sudí zvedl praporek. Hráč Sokolova ale z těsné blízkosti nepropálil brankáře Růžičku.

76
    Hostům byl odpískán faul na vlastní polovině. Domažlice se už chystají na rozehrávku standardní situace.

74
    Obrana Sokolova znovu nepůsobila zrovna nejpřesvědčivěji. Ani tentokrát z toho ale branka domácích není.

72
    Hostující brankář se po nepovedené střele Domažlic chystá na další odkop od brány. Do konce dnešního utkání zbývá zhruba 20 minut.