Benátky n/J – Havířov 1:3 (kon.) | Jihlava – Třebíč 4:5 (1:2 po s.n.) | Vsetín – Slavia 5:0 (kon.)
Kolín – Ústí n/L 5:1 (kon.) | Šumperk – Prostějov 3:4 (1:2 po s.n.) | Kadaň – Sokolov 3:4 (kon.)
Poruba 2011 – Litoměřice 2:3 (kon.) | Přerov – Vrchlabí 3:1 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
5:0 (1:0, 4:0, 0:0)
HC Slavia Praha
Středa 06.10.2021, 17:30 • Zimní stadion Na Lapači • Chance liga • 8. kolo

Třetí třetina žádný gól nepřinesla, šance na vstřelení branky ale byly k vidění na obou stranách. Slávisté zahrozili hlavně v dvojnásobné početní výhodě, která jim přidala na sebevědomí, což se projevilo také na jejich následné hře. V posledních minutách totiž hosté často okupovali útočnou třetinu a snažili se Málkovi vzít čisté konto.
    Domácí v čele právě s Jakubem Málkem si nyní užívají zaslouženou děkovačku a já se s vámi ze vsetínského Lapače loučím. Přeji příjemný zbytek středečního večera. (20:01:48)

59:57
    V dnešním utkání už se nic nestane. Doležalovi sebral puk na útočné modré čáře Jerofejevs a stráží jej v rohu kluziště.

59:30
    Slavia se neustále tlačí do brankoviště a chce Málkovi za každou cenu sebrat čisté konto.

58:14
    Šteinerovu střelu z mezikruží k levé tyči má Málek ve své moci. Číhající Ondráček se k dorážce nedostal.

56:25
    Vsetínský brankář měl velké štěstí. Všetečkovi totiž vypíchl kotouč jeden z domácích obránců a Málek se chtěl natáhnout a poslat puk dál od své branky. V nepřehledné situaci se však dobře zorientoval Kružík, kterému se v dobré pozici nepovedlo dostat puk přes gólmanovo pravé rameno.

56:07
    Slavia neváhala a hned po návratu svého obránce na led se vydala do útoku. Ofenzivní akci hostů zastavilo až postavení mimo hru.

55:59

55:44
    Půček obešel dva bránící hráče, ale na Pittra si nepřišel. Hostující gólman jeho střelu z úhlu u pravé tyče dobře vykryl. Hra je přerušena a bude se vhazovat po Pittrově pravici. Do konce Veberova trestu zbývá 14 sekund.

55:20
    Vsetínská střela z levého křídla končí za brankou. Hosté se opět osvobozují.

54:57
    Slavia po menších peripetiích v obranném pásmu vyhazuje. Valaši jsou však rychle zpět na značkách.

54:39
    Rob střelou z vrcholu pravého kruhu trefuje bránícího Havla.

53:59
    Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Václav Veber – 2 min., sevření puku rukou).

53:52
    Klímek prokličkoval mezi třemi hráči soupeře a dostával se do zakončení, které mu vypíchnutím puku vyfoukl obránce Havel.

52:26
    Vsetínští jsou v plném počtu. Oslabení ve třech proti pěti přečkali. Slavia se však stále drží v útoku.

52:00
    Pražané střílí ze všech pozic. Nilsen trefuje boční síť, jeho spoluhráče vychytal Málek.

51:14
    Hosté stáhli své rozestavení až těsně k brankovišti. Ondráčkovu střelu má domácí gólman pod kontrolou.

50:58
    Štachovi se nepodařilo vyhodit podél mantinelu. Slavia může pokračovat v kombinaci.

50:47
    Slavia se zakončením nespěchala. Kafkovu střelu z vrcholu levého kruhu ukrývá Málek v lapačce.

50:26
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Roman Půček – 2 min., sekání).

50:19
    Valaši půjdou do tří. Sudí signalizuje další vyloučení a Pittr už je na střídačce.

50:01
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Adam Hořanský – 2 min., vysoká hůl).

49:09
    Hořanský zakončoval v pádu, přesto jeho pokus doklouzal až k Pittrovi. Berger se ještě snažil o dorážku, ale hostující brankář byl v modrém půlkruhu rychlejší a kotouč přikryl.

48:28
    Pšeničkovu střelu z mezikruží vyrazil Málek před sebe. Vsetínští dostávají puk mezi modré čáry.

Dnešní utkání sleduje 2540 diváků.

47:22
    Málek měl velké problémy s přesunem k levé tyči. Vsetínskému brankáři hrálo do karet nepřesné zakončení Všetečky, které skončilo na boční síti.

46:54
    Dalším pokusem, tentokrát z pravého kruhu, Gago přestřelil. Puk končí na zadním mantinelu.

46:16
    Rob zkusil zakončení z bezprostřední blízkosti. Jeho pokus nebyl přesný, stejně tak neuspěl s dorážkou od pravé tyče Gago.

45:12
    Berger nevyzrál na Havla a zakončení z mezikruží mu tak bylo zapovězeno. Naopak hostující obránci ve vlastním pásmu zakládají útočnou akci.

44:31
    Pittr rozehrává zpoza vlastní branky přímo do chumlu hráčů u mantinelu. Tam se puku chopili domácí.

43:28
    Od modré čáry střílel Jakub Jenáček. Jeho pokus směřovaný pod horní tyč má hostující brankář v lapačce.

43:15
    Havlovu střelu vytěsnil Málek před sebe a další zákrok už přidat nemusel, jelikož pokus z pravého kruhu zablokovali jeho spoluhráči, kteří také vyslali do brejku Šimona Jenáčka. Ten jel vstříc gólmanovi úplně sám, ale úspěšněji z tohoto souboje vyšel Pittr, který si Jenáčkovo zakončení po ledě pohlídal.

42:24
    Po pravém křídle si do útoku nabruslil Pšenička a z kruhu vyslal střelu přes obránce. Málek byl připraven a u levé tyče zakročil betonem.

40:59
    Po Březinově přihrávce od mantinelu se v mezikruží napřáhl Šimon Jenáček. Kotouč po jeho střele končí v Pittrově výstroji.

40:44
    V útoku už jsou také hosté. Střela z vrcholu pravého kruhu letí mimo branku.

40:19
    Rob s Jonákem se hned po úvodním vhazování přestěhovali za útočnou modrou čáru. Tam nejprve Roba odzbrojil Nilsen, následně přes slávistického beka neprošel ani Jonák.

40:01

Valaši ve druhém dějství přidali hned čtyři branky, což vyústilo v jednoznačné skóre 5:0 po druhé třetině. Hned v první minutě této části zápasu se po přihrávkách Luboše Roba a Víta Jonáka trefil Tom Ondračka. Stejná dvojice nahrávačů měla prsty také v další vsetínské trefě, která přišla v 25. minutě, kdy právě Jonákův pokus dorážel do branky Michal Gago. Slávisté nedostali moc času k tomu, aby se z rychlých gólů vzpamatovali, protože hned v další minutě přišla teč nad pravý beton, o kterou se postaral Jan Berger. Čtvrtá přesná rána Vsetína donutila hostujícího trenéra k vybrání oddechového času a taky k výměně gólmana. Místo Martina Michajlova zaujal osmnáctiletý junior Michal Pitr, který tak odchytal své první minuty v seniorské soutěži. Také on však do konce druhé třetiny inkasoval. Pokus Daniela Klímka totiž vykopl pouze k Lubomíru Štachovi, jenž zakončil k odkryté levé tyči. Hosté měli šanci na snížení ve dvou přesilových hrách, ale recept na Málka zatím nenašli.
    Třetí třetina začne cca v 19:25.

40:00

39:58
    Druhá třetina se dohraje za brankou gólmana Málka, kde už si domácí pouze přihrávají.

39:37

39:23
    Kucharczyk byl při vyvážení puku po pravém křídle těsně bráněn, i tak ale zkusil zakončit mezi Pittrovy betony.

38:37
    Hostující kombinace proběhla v blízkosti modré čáry a svou ránu vyslal směrem k vsetínské brance z vrcholu pravého kruhu Vlček. Střela nebyla úplně přesná, mířila vedle levé tyče mimo branku, Málek i přesto raději zasáhl a ukrývá puk v lapačce.

38:15
    Slavia už je zpět v útočném pásmu a domácí brankář likviduje pokus vyslaný z levého kruhu na bližší tyč.

37:59
    Žejdlova přihrávka zpoza branka na Poletína u pravé tyče nebyla přesná a Valaši vyhazují.

37:37
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Adam Hořanský – 2 min., nedovolené bránění).

37:23
    Po vhazování před Pittrem zůstala hra v útočném pásmu Vsetína. Střela domácího obránce od modré čáry míří nad branku.

37:07
    Domácí úspěšně napadli hostující rozehrávku v útočném pásmu a Půček se vydal sám na gólmana. Pittr proti vsetínskému forvardovi vytáhl lapačku.

36:44
    Ondráčkovu střelu z vrcholu pravého kruhu nasměroval Málek hokejkou do ochranné sítě.

35:27
    Valaši nyní strávili nějaké čas v útočném pásmu, ale ke střele se nedostali. Naopak Slavia hned po přechodu útočné modré čáry ohrozila Málkovu branku a vyžádala si tak vhazování po jeho pravici.

33:58
    Vlach střílel bez přípravy po přihrávce Březina zpoza branky. Jeho pokus zastavil Pittrův levý beton, při další podobné příležitosti Vlach promáchl. Následně se k zakončení propracoval i Březina, po jeho střele zvonila pravá tyč.

32:55
    Do soupeřova brankoviště se natlačili také domácí. Málek musel likvidovat střely Poletína a Doležela. Vystřelil také Hovorka.

31:46
    V dobré pozici pro kombinaci byli Rob s Hořanským. Prvně jmenovaný ale neměl kudy poslat kotouč na dobře postaveného Hořanského, a proto zvolil střelu.

31:02
    Smetanovo nahození od modré čáry se zastavila na hokejce domácího útočníka Vítka. Pohotovější ve zpracování puku byl však hostující obránce, který dostává kotouč do bezpečné vzdálenosti.
    30:39 Lubomír ŠTACH - 5:0

30:39
    Vsetín právě vstřelil branku!
    Daniel Klímek vykoukl zpoza obránce, čímž si v mezikruží našel příhodné místo ke střele. Jeho pokus k levé tyči Pittr vykopl přesně na LUBOMÍRA ŠTACHA, který už jen uklidil kotouč do odkryté brány. Asistence: Daniel Klímek.

30:01
    Kružíkovo nahození od modré čáry usměrňuje Málek vyrážečkou za svou branku.

29:50
    Podobně jako Knotek zakončoval na druhé straně Vlach. Také s jeho střeleckým pokusem si mladý gólman poradil.

29:18
    Povedený zákrok si připsal také Málek, když vychytal najíždějícího Knotka. Pokus slávistického útočníka směřoval z levého křídla na bližší tyč.

28:52
    Ondračka sám dovezl kotouč z obranného pásma před Pittra, kde nahrál Jonákovi, jenž se nacházel ve výhodnější pozici. Hostující brankář u levé tyče úspěšně zasahuje.

28:15
    Vsetínští se po návratu vyloučeného Jenáčka na led okamžitě ozvali a junior Pittr ve slávistické brance si připisuje první větší zákrok v seniorské soutěži.

27:58

27:32
    Pražané se opět nastěhovali blíže k Málkovi, ale zatím hrají v útočné třetině pouze u mantinelu. Přes bránící hráče se nemohou dostat do přesilovkového rozestavení.

26:57
    Vsetínští se osvobozují se soupeřova sevření. Jejich následný protiútok ale zastavuje ofsajd.

26:26
    Prudká Barákova střela od modré zaduněla o Málkovy betony. Slavia se stále drží v útočném pásmu.

25:57
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Jakub Jenáček – 2 min., nedovolené bránění).

25:28
    Střídání v týmu HC Slavia Praha: ze hřiště odchází Martin Michajlov, přichází Michal Pittr.

25:28
    Oddechový čas pro hosty.
    25:28 Jan BERGER - 4:0

25:28
    Je tady další branka vsetínského celku. JAN BERGER tečoval kotouč po střele Aleksandra Jerofejevse nad brankářův pravý beton. Asistence: Aleksandr Jerofejevs.
    24:06 Michal GAGO - 3:0

24:06
    Vsetínští vyhráli souboj o kotouč za bránou Slavie a začali kombinovat. Vít Jonák poslal z větší vzdálenosti kotouč na Michajlova a MICHAL GAGO odražený puk následně kolem levé tyče nasměroval za brankovou čáru. Asistence: Vít Jonák, Luboš Rob.

22:20
    Pražané volí jako cestu do útočného pásma nahození, což se ale neshledalo s úspěchem. Za vlastní brankou přebírají puk Valaši. Hra je nyní plná nepřesností.

21:39
    Vsetínská rozehrávka zpoza Málkovy branky nebyla přesná a na druhé straně kluziště se k puku dostává Slavia.
    20:46 Tomáš ONDRAČKA - 2:0

20:46
    Vylučovat se nakonec nebude, protože Valaši využili nepřehledné situace před brankou a TOM ODNRAČKA dostal puk přes rameno stojícího Michajlova až za jeho záda. Asistence: Luboš Rob, Vít Jonák.

20:16
    Druhá třetin začala rychlou akci Vsetínských, kdy Jonákovo zakončení z ostrého úhlu prosvištělo brankovištěm. Domácí navíc hrají v signalizované výhodě.

20:01

První třetina zápasu mezi Vsetínem a Slavií je za námi. Spokojenější můžou do kabin odejít domácí, kteří zásluhou Radima Kucharczyka a jeho přesné rány z šesté minuty vedou 1:0. Také v celém průběhu třetiny se Valaši jevili jako aktivnější celek a vytvořili si více gólových příležitostí. Většina z nich skončila na Michajlovovi v brance Pražanů. Domácí tedy budou do druhé třetiny vstupovat s hubeným náskokem, uvidíme, jak se bude skóre vyvíjet dál.
    Druhá třetina začne cca v 18:29.

20:00

19:26
    Po zakázaném uvolnění Slavie se domácí dostali k nadějně vypadající střele z pravého kruhu. Jejím autorem byl Rob a kotouč se po jeho pokusu odrazil od bruslí bránícího hráče směrem do branky. Hostující gólman byl však pozorný a se skákajícím pukem si poradil.

19:15
    Vítkova střela končí v Michajlovově lapačce, hostující brankář rozehrává.

18:12
    Domácí byli nuceni založit útok z vlastního pásma. Až před soupeřovu branku se však nedostali.

17:20
    Zmatek a přihrávky za hostující brankou se nepozdávaly hráčům Slavie, kteří raději při první vhodné příležitosti vzali kotouč k sobě a lehce jej poslali k pravé tyči, kde Michajlov puk přikryl lapačkou.

16:24
    Knotek na levém křídle neobešel Jakuba Jenáčka. Vsetínským se však nepodařilo převzít kontrolu nad pukem a na kotouči jsou v útočném pásmu hosté.

15:26
    Hosté v plném počtu. Spolu s návratem Zelingra na led vyzkoušel své střelecké štěstí Štach. Proti jeho pokusu z větší vzdálenosti vytáhl hostující brankář lapačku a puk končí v rohu kluziště.

15:14
    Půček získal puk za brankou soupeře a poslal jej na modrou čáru, odkud proběhla další distribuce přihrávek. S finální vsetínskou střelou si Michajlov poradil, problém měl s následnými dorážkami a tlakem do branky, o který se postarali Půček s Klímkem.

14:40
    Gago trefil z ostrého úhlu pouze boční síť. Slavia se osvobozuje.

14:10
    Domácí měli menší problém uhájit kotouč ve vlastním pásmu před dotěrnými hráči Slavie. Z nepříjemné situace se jim nakonec podařilo vyváznout a celá akce končí střelou do Michajlovovy lapačky.

13:54
    Vsetínské nahození do pásma končí na zakázaném uvolnění a hra se tak stěhuje zpět před Málka.

13:41
    Podél modré čáry putoval puk k Ondračkovi. Střelu vsetínského obránce zablokoval Poletín, jenž kotouč posílá na druhou stranu.

13:26
    Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Matyáš Zelingr – 2 min., podrážení).

12:45
    Žejdlova střela z mezikruží se zastavila o prvního hráče před ním. Puk převzali Vsetínští a rozehrávají zpoza vlastní branky.

12:09
    Další střelecký pokus z levého kruhu v podání Kafky už vypadal lépe a Málek proti němu úspěšně zasahuje.

11:53
    Přečíslení hostů dva na jednoho zakončoval na levém křídle Kafka. Přihrávka mu ale nesedla úplně ideálně a kotouč končí v rohu kluziště.

11:03
    Jedné zblokované střely využili domácí k tomu, aby se přesunuli na druhou stranu. Valaši se nebezpečně pohybují okolo slávistického brankoviště.

10:33
    V útočném pásmu se nyní drží hosté. Jejich střely končí na bránících hráčích.

10:05
    Hosté nebezpečně tečovali puk před Málkem do horních pater branky. S touto situací si domácí poradili a rychle přešli do protiútoku, kde se v individuální akci objevil Jonák. Michajlov si po jeho zakončení nebyl vůbec jistý, kde se kotouč nachází, a s volným pukem v brankovišti mu museli pomoct až spoluhráči.

09:20
    V další šanci Vsetína se objevil Rob, když se k němu, stejně jako v předchozím případě, příhodně odrazil kotouč. Tentokrát to bylo od Michajlovova betonu a Rob mohl namířit k odkryté levé tyči. Branku však přestřelil.

08:51
    Štachova střela od modré se před brankovištěm zastavila o Vítkovy brusle. Vsetínský útočník puk nezpracoval, nicméně do zakončení se dostal vedle stojící Hořanský. Michajlov se proti pokusu stačil včas přesunout.

08:35

08:30
    Vsetínský útok přerušilo postavení mimo hru. Vyloučený Nilsen se za pět sekund vrátí na led.

08:07
    Pražané již podruhé úspěšně vyhazují směrem k Málkovi. Domácí se nemohou dostat zpět do útočného pásma.

07:34
    Smetana svou střelu schoval za clonící hráče. Michajlov i přesto úspěšně zasahuje a hra je přerušena.

07:10
    Půček byl před brankou těsně bráněn dvěma hráči Slavie, přes které se domácímu forvardovi nepodařilo zakončit. Kotouč proletěl nad horní tyčí a končí za bránou.

06:51
    Přesilovková kombinace Vsetína končí střelou mezi Michajlovovy betony. Brankář Slavie zasahuje.

06:35
    Jonák byl při zakončení v předbrankovém prostoru faulován. Dvouminutový trest za podrážení si odpyká Nilsen.

06:11
    Zakázané uvolnění Slavie hru opět přesouvá před hostujícího brankáře.
    05:23 Radim KUCHARCZYK - 1:0

05:23
    Vsetínští otevírají skóre dnešního utkání. RADIM KUCHARCZYK si nejprve s Lubomírem Štachem vyměnil dvě přihrávky podél mantinelu, následně se okolo branky přesunul na levý kruh, odkud vyslal přesnou střelu do vzdálenějšího horního rohu. Asistence: Lubomír Štach.

04:40
    Domácí se drží před Michajlovem. Hostující brankář však musel nakonec zasahovat až proti střele Březiny z mezikruží, s předchozími pokusy si poradila pečlivá obrana.

04:03
    Do šance na první branku utkání se dostali Vsetínští. Nejprve to byl Gago, koho si v přečíslení pohlídal Havel a nedovolil mu zakončit k levé tyči. Následně střílel z vrcholu pravého kruhu Rob. S tímto pokusem si poradil Michajlov.

03:21
    Ondráček byl na hranici vsetínského brankoviště těsně bráněn a nevyšla mu tak plánovaná teč.

02:07
    Valaši se probojovali do útočného pásma, ale Kucharczykovu přihrávka z rohu kluziště na Jakuba Jenáčka na modré čáře zablokovala hostující obrana. Slavia dostává puk do střední třetiny.

01:43
    Hosté vystřelili hned po vhazování. Všetečkova rána končí v Málkově výstroji.

01:31
    Štach vyčkal s rozehrávkou. Dlouhá nepřesná přihrávka přes střední pásmo je vyhodnocena jako zakázané uvolnění a vhazovat se bude po Málkově pravici.

00:51
    Poletín udržel na modré čáře útočné pásmo pro Slavii. Hosté se tlačí do Málkova brankoviště, z pravého křídla zahrozil Šteiner.

00:09
    Vsetínští po levém křídle nahazují do útočného pásma. Před Michajlovem se však Valaši moc neohřáli a své štěstí směrem dopředu zkouší taky hosté.

00:01

VHK ROBE Vsetín: J. Málek (Gába) – Ondračka, Smetana, Štach, Jerofejevs, Hryciow, J. Jenáček – Gago, Jonák, Rob – D. Březina, R. Vlach, Š. Jenáček – R. Půček, Kucharczyk, Klímek – Hořanský, Berger, Vítek.

HC Slavia Praha: M. Michajlov (Pittr) – Barák, Veber, R. Havel, Nilsen, T. Duda, Mi. Hovorka, Zelingr – P. Kafka, T. Knotek, Kružík – Poletín, Žejdl, Šteiner – R. Všetečka, Vlček, Michnáč – J. Doležal, T. Pšenička, M. Ondráček.

Rozhodčí: Veselý, Ondráček – Kleprlík, Komínek.

David Gába spolu s Radimem Tesaříkem předali legendárnímu trenérovi pamětní dres s číslem 80. Na led přichází gratulovat také Valáškovi svěřenci a nyní trenéři dnešních aktérů Roman Stantien, Jan Srdínko a Jiří Veber. Následovat bude symbolické úvodní buly.

Lapačem se nese jednohlasné "Ať žije Valášek!"

Ještě před samotným začátkem utkání proběhne slavnostní ceremoniál, během něhož Vsetínští pogratulují k 80. narozeninám Horstu Valáškovi.

Hokejisté pražské Slavie prožili celkem povedený vstup do letošního soutěžního ročníku. Přemožitele doposud nalezli pouze ve dvou utkáních, když překvapivě padli v Kolíně 3:4 a v sobotu nestačili na domácím ledě při slavnostním utkání jihlavské Dukle, které podlehli vysoko 3:7. Pražany podobně jako Valachy trápí marodka převážně v defenzivních řadách. Proto se rozhodli sešívaní angažovat formou střídavých startů americko-norského obránce Hakona Nilsena, jenž působí v extraligovém Kladně.

Slavia bude v letošní sezoně spoléhat na vyvážený útok, a že vsadila dobře zatím dokazuje fakt, že hned čtyři z pěti nejproduktivnějších borců dosavadního průběhu soutěže oblékají sešívaný dres. Mimořádně produktivní je trio Tomáš Knotek (6+10), Petr Kafka (4+11) a navrátilec Lukáš Žejdl (6+5). První pětici ligové produktivity pak uzavírá další slávista, ovšem tentokrát obránce Daniel Krejčí (2+8). Před začátkem sezony posílil sešívané také Patrik Machač, kterého si vsetínští fanoušci mohou pamatovat z krátkého hostování na Lapači v úvodu loňské sezony, momentálně však jeho jméno figuruje na marodce. Útok Slavie budí velký respekt, a pokud pomineme poslední utkání s Jihlavou, dokazuje to zatím ve všech zápasech. Slavia vede z ligových týmu v úspěšnosti střelby, když promění přes 13 procent svých pokusů. Výborná je také v přesilovkách, s procentuálním využitím početních výhod na úrovni 36,11 % je nejlepší v lize. Vsetín tak rozhodně nečeká nic jednoduchého.

VHK Robe Vsetín

Vsetín se vrací do domácího prostředí znovu po týdnu, mezitím zajížděl k sobotnímu utkání na led Litoměřic. Na severu Čech nezačali Valaši nejlépe, v první třetině nebyli dostatečně v tempu a ztráceli jednobrankové manko. V prostředním dějství sice vyrovnal svou první trefou ve vsetínském dresu Michal Gago, ale domácí kališníci pak ve třetí části odskočili do dvoubrankového vedení. Kontaktní branku ještě stihl v 57. minutě obstarat Roman Vlach, ale na srovnání navzdory vysoké střelecké převaze už Vsetínští nedosáhli.

V Litoměřicích poprvé za Vsetín nastoupil lotyšský obránce Aleksandrs Jerofejevs. Marodka vsetínské defenzívy nadále čeká na uzdravení Lukáše Buchty a Jiřího Říhy, jenž na Slavii také působil. V útočných řadách Valaši nadále postrádají Luboše Roba, Adama Zemana a také Juraje Majdana, stále nemůže zasáhnout do hry ani potrestaný Miroslav Indrák.

Vítám všechny fanynky a fanoušky prvoligového hokeje. V rámci 8. kola přivítá VHK Robe Vsetín přivítá na svém ledě HC Slavii Praha.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

Helena Hegeďová

Branky a nahrávky: 6. Kucharczyk (Štach), 21. Ondračka (Rob, Jonák), 25. Gago (Jonák, Rob), 26. Berger (Jerofejevs), 31. Štach (Klímek)

HC Slavia Praha: M. Michajlov (26. Pittr) – Barák, Veber, R. Havel, Nilsen, T. Duda, Mikuláš Hovorka, Zelingr – P. Kafka, T. Knotek, Kružík – Poletín, Žejdl, Šteiner – R. Všetečka, Vlček, Michnáč – J. Doležal, T. Pšenička, M. Ondráček.

Rozhodčí: Veselý, Ondráček – Kleprlík, Komínek