Val. Meziříčí – Nový Jičín 1:0 (po pr.) | Kopřivnice – Opava 3:1 (kon.) | Kometa Brno B – Vel. Meziříčí 3:2 (po pr.)
Letňany – Mostečtí Lvi 2:3 (kon.) | Jablonec n/N – Nová Paka 2:3 (0:3 po s.n.) | Hronov – Dvůr Králové n. L. 10:4 (kon.)
Klatovy – Cheb 9:2 (kon.) | Tábor – Havlíčkův Brod 4:3 (kon.) | Písek – Příbram 2:5 (kon.)

Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Hosté se necelých osm minut před koncem dostávají na dostřel! Luboš Voříšek vybojoval v útočném pásmu kotouč a pohotově ho posunul na levou stranu, odkud z první střílel JAN BULÍN, který dramatizuje závěr třetí třetiny. Asistence: Luboš Voříšek, Jakub Čejka

38:00
    Tábor právě vstřelil branku!
    Domácí odskakují na rozdíl dvou branek! V signalizovaném vyloučení dostal přesnou přihrávku na pravou stranu KAMIL ČERNÝ, proti jehož střele z první se nestačil Nedvěd včas přesunout. Asistence: Jakub Matušík, Tomáš Hajič

37:04
    Domácí jdou potřetí v tomto utkání do vedení! Tomáš Hajič vybídl ke střele PATRIKA ZAYMLA, který z pozice levého kruhu zamířil přesně pod břevno, kam havlíčkobrodský gólman nedosáhl. Asistence: Tomáš Hajič, Lukáš Prášek

16:36
    Hosté znovu vyrovnávají! I podruhé jim k tomu domácí dost dopomohli. Jeden z táborských obránců ztratil ve vlastním pásmu kotouč, ke kterému se dostal Tomáš Mlynář. Přes Jana Bulína se dostal Kotouč až k JAKUBU ČEKJOVI, jenž z bezprostřední blízkosti překonal Tadeáše Dvořáka. Asistence: Jan Bulín, Tomáš Mlynář

12:33
    Domácí využívají přesilovou hru! Kamil Černý vystřelil od modré čáry. Nedvěd jeho ránu vyrazil pouze před sebe, kde stál připravený JAKUB MATUŠÍK, jenž dorazil kotouč za brankovou čáru. Asistence: Kamil Černý, Radek Seidl

08:59
    V Táboře je vyrovnáno! Tadeáš Dvořák vyrobil obrovskou chybu, když se nechal za bránou obrat o kotouč Jakubem Čejkou. Ten ihned přihrál před bránu TOMÁŠI MLYNÁŘOVI, jenž trefil prázdnou bránu. Asistence: Jakub Čejka

06:07
    Hosté jdou do vedení! Jakub Matušík držel kotouč za hostující bránou. Nakonec našel v předbrankovém prostoru RADKA SEIDLA, jenž z první prostřelil Martina Nedvěda. Asistence: Jakub Matušík, Ondřej Šulek

Tomáš Sochor

Branky a nahrávky: 7. Seidl (Matušík, Šulek), 13. Matušík (Černý, Seidl), 38. Zayml (Hajič, Prášek), 38. Černý (Matušík, Hajič) – 9. Mlynář (Čejka), 17. Čejka (Bulín, Mlynář), 53. Bulín (Voříšek, Čejka)

HC Tábor: T. Dvořák (Kolář) – Kříž, Radoš, Pařízek, Havelka, Černý (A), Hajič, Hubata, Čížek – Šulek, Matušík, Prášek, Chocholoušek, Dančišin, Škoda (C), Zayml, Hasman, Seidl (A), Endál. Trenér. Györi.
    BK Havlíčkův Brod: Nedvěd (M. Novák) – Nepokoj, Klodner, Benák, Kliment (A), Janoušek – Mlynář, Bulín, Tecl, Košťál, Voříšek, Kalač, J. Ludvík, T. Ludvík (C), Vacík, Čejka, Třetina. Trenér: Konečný.

Rozhodčí: Mejzlík – Nechvátal, Kubíček