Boston – Minnesota 2:3 (kon.) | Buffalo – San Jose 2:3 (kon.) | Tampa – Calgary 4:1 (kon.)
New Jersey – Columbus 3:1 (kon.) | Philadelphia – Pittsburgh 2:6 (kon.) | Dallas – Florida 6:5 (2:0 po s.n.)
Colorado – Winnipeg 7:1 (kon.) | Arizona – Chicago 6:4 (kon.) | Vegas – NY Rangers 5:1 (kon.)
Seattle – Ottawa 0:0 (odl.) | Los Angeles – Nashville 2:4 (kon.)
Buffalo Sabres
2:3 (0:3, 1:0, 1:0)
San Jose Sharks
Pátek 07.01.2022, 01:00 • KeyBank Center, Buffalo • NHL

57:51
    No a pozor, hosté jdou do oslabení! Dvě minuty za podrážení dostal Jaycob Megna.

49:03
    Buffalo si zahraje přesilovku, dvě minuty za krosček totiž dostal Andrew Cogliano.

37:44
    Po buly se o vyhození pokusil Marc-Édouard Vlasic, jenže puk poslal přes plexi a dostal dvě minuty za zdržování hry. Je tu tak první přesilovka pro Buffalo.

33:58
    Je tu vůbec první přesilovka zápasu, zahrají si ji hosté. Dvě minuty za podrážení dostal Jeff Skinner.

02:20
    Jak domácí John Hayden, tak i hostující Jonah Gadjovich dostali pětiminutové tresty za bitku. Vyhlášení trestů si vzal na starost sudí Nicholson, dalšího legendárního hlášení s výraznými gesty v podání Wese MacCauleyho jsme se tak bohužel nedočkali.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 28. J. Skinner (V. Olofsson), 59. Girgensons (Tage Thompson, Dahlin) – 13. Nieto (Cogliano, Bonino), 14. T. Meier (Hertl, M. Ferraro), 18. Hertl (Barabanov)

Buffalo Sabres: Luukkonen (M. Subban) – Jokiharju, Dahlin, Pysyk (A), Butcher, C. Miller, Prow – V. Olofsson, Tage Thompson, J. Skinner – Hinostroza, Cozens, R. Asplund – Girgensons (A), Jankowski, B. Murray – Hayden, Eakin, MacInnis.
    Trenér: Don Granato

San Jose Sharks: Hill (Sawchenko) – B. Burns (A), M. Ferraro, R. Merkley, Jaycob Megna, R. Šimek, M.-É. Vlasic – Hertl (A), Barabanov, T. Meier – Dahlén, Weatherby, Gregor – Nieto, Bonino, Cogliano – Viel, Reedy, Gadjovich.
    Trenér: Bob Boughner

Rozhodčí: McCauley, Nicholson – Daisy, Nansen

Diváci: 8 117