Slavia – Benátky n/J 4:2 (kon.) | Poruba 2011 – Jihlava 4:3 (2:0 po s.n.) | Litoměřice – Kolín 4:1 (kon.)
Přerov – Kadaň 5:0 (kont.) | Vrchlabí – Šumperk 3:4 (po pr.) | Třebíč – Frýdek-M. 1:4 (kon.)
po s.n. (2:0)
HC RT TORAX Poruba 2011
4:3 (0:0, 1:3, 2:0 - 0:0)
HC Dukla Jihlava
Sobota 15.01.2022, 16:00 • RT TORAX ARENA • Chance liga • 37. kolo

Utkání mezi Porubou a Jihlavou je u konce. První branka v zápase padla až v čase 25:37, kdy se prosadil jihlavský Filip Helt, ale ani ne o 5 minut později bylo srovnáno, když dorážel domácí Samuel Bitten, Dukla se však ve druhé třetině trefila ještě dvakrát, nejdřív pálil Tomáš Harkabus, pak se trefil Tomáš Čachotsky. Do třetí části se tak vstupovalo za stavu 1:3 pro Jihlavu. Poruba do poslední třetiny vstoupila s velkou vervou a snažila se všemi silami vyrovnat, což se jí povedlo. Hned ve druhé minutě 3. třetiny totiž snížil na 2:3 Tomáš Guman, v čase 47:31 pak vyrovnával Pavel Jenyš. Další gól už v základní hrací době nepadl, proto se pokračovalo do prodloužení, v něm se však taky nerozhodlo, a tak následovala úprava plochy a samostatné nájezdy, v těch domácí dvakrát překonali Žukova, naopak domácí gólman nic Jihlavě nedovolil. O rozhodující branku se postaral Tomáš Guman. Dva body tedy zůstávají v Porubě, jeden bod si odváží Jihlava.

Ode mě je to pro dnešek vše, mějte se krásně a budu se těšit zase příště! (18:33:01)

Tomáš GUMAN - 4:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC RT TORAX Poruba 2011.
    TOMÁŠ GUMAN naznačil, že bude zakončovat z levé strany, na což se Žukov připravil, jenže domácí útočník si puk rychle přesunul na druhou stranu, kde ho zvedl nad beton, vystřelil tak Porubě druhý bod.
    Jakub ILLÉŠ

4. série
    2:0
    Illéšovu střelu zastavil Muštukovs betonem.
    Samuel BITTEN

3. série
    2:0
    Samuel Bitten se trefil do místa u tyče, kam Žukov nezvládl natáhnout svůj beton.
    Tomáš ČACHOTSKÝ

3. série
    1:0
    Čachotský si položil brankáře, jenže následné zakončení bylo hodně nepřesné.

2. série
    1:0
    Tomáš Guman obelstil jihlavského brankáře a puk skončil v bráně.