Florida – Dallas 7:1 (kon.) | Minnesota – Anaheim 7:3 (kon.) | Colorado – Arizona 4:3 (1:0 po s.n.)
Boston – Nashville 4:3 (po pr.) | Carolina – Vancouver 4:1 (kon.) | NY Islanders – Washington 0:2 (kon.)
Florida Panthers
7:1 (2:0, 4:0, 1:1)
Dallas Stars
Sobota 15.01.2022, 01:10 • FLA Live Arena, Sunrise • NHL

To je tedy z tohoto utkání vše. Já se s vámi loučím a přeji vám příjemný víkend. (03:53:47)

V oslabení: 0:0

Na začátku třetí třetiny se Dallasu alespoň podařilo vstřelit čestnou branku, když se prosadil Hintz, ale poslední slovo měla i tak Florida, protože se nakonec Bennettovi podařilo zkompletovat jeho hattrick.

Jeho branka navíc byla i tou poslední, kterou jsme v tomto zápase mohli vidět, a tak nakonec Florida Panthers vcelku bez větších potíží rozstřílel Dallas Stars poměrem 7:1.

59:46
    Od modré čáry se ještě o střelu pokusil Lindell, ale jeho pokus si Bobrovskij pohlídal.

59:12
    Poslední minuta tohoto utkání je už zde, když se o kotouč bojuje v obranném pásmu Floridy.

58:48
    Weegar zavezl puk do útočného pásma, ale zde jej pouze odevzdává za bránu Dallasu.

58:02
    Mamin se snažil přihrát puk před bránu Dallasu, avšak jeho pas neprošel přes dva bránící hráče Stars.

56:35
    Dallas je ve své ofenzivní snaze zastaven hned na útočné modré, kde se hostující hokejisté dostali do ofsajdu.
    55:54 Sam BENNETT - 7:1

55:54
    Florida právě vstřelila branku!
    SAM BENNETT kompletuje svůj hattrick, když domácí hokejisté využili hodně laxní rozehrávky hostujícího týmu kolem jeho střídačky a Panteři následně díky tomu vletěli do útočné třetiny, kde nakonec Duclair předložil puk do vyložené šance SAMU BENNETTOVI, který se v takové pozici nemohl mýlit a vstřelil svůj třetí hattrick v kariéře. Asistence: Anthony Duclair, Jonathan Huberdeau.

55:39
    Heiskanen posílal velmi těžkou přihrávku Kerovi, který takový pas ani nemohl zpracovat.

55:10
    Oba týmy jsou již kompletní, a tak se opět pokračuje v plném počtu hráčů.

54:34
    Pavelski vyhnal Dallas z útočného pásma nepřesnou přihrávkou na modrou čáru.

53:45
    Chudobin nyní vůbec nevěděl co se kolem jeho brány děje, ale naštěstí pro něj se domácím nepodařilo zpoza jeho klece skórovat.

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 4. Forsling (S. Bennett, Huberdeau), 9. Duclair (Huberdeau), 26. Verhaeghe (Barkov, Montour), 27. Huberdeau (Duclair), 33. S. Bennett (Montour), 36. S. Bennett, 56. S. Bennett (Duclair, Huberdeau) – 42. Hintz (Lindell)

Florida Panthers: Bobrovskij (S. Knight) – Weegar, Ekblad, Forsling, Gudas, Juolevi, Montour – Verhaeghe, Barkov (C), S. Reinhart – Huberdeau, S. Bennett, Duclair – Vatrano, A. Lundell, Mamin – Lomberg, Luostarinen, Hörnqvist.
    Trenér: Andrew Brunnette

Dallas Stars: Oettinger (27. Chudobin) – J. Klingberg, R. Suter, Lindell, M. Heiskanen, Hakanpää, Hanley – J. Robertson, Hintz, Pavelski – Peterson, Seguin, Jamie Benn (C) – M. Raffl, Faksa, Glendening – Kero, Rhett Gardner, Kiviranta.
    Trenér: Rick Bowness

Rozhodčí: Walsh, Nicholson – Daisy, Brisebois

Diváci: 15 022