Slavia – Benátky n/J 4:2 (kon.) | Poruba 2011 – Jihlava 4:3 (2:0 po s.n.) | Litoměřice – Kolín 4:1 (kon.)
Přerov – Kadaň 5:0 (kont.) | Vrchlabí – Šumperk 3:4 (po pr.) | Třebíč – Frýdek-M. 1:4 (kon.)
konec
HC Stadion Litoměřice
4:1 (2:1, 0:0, 2:0)
SC Marimex Kolín
Sobota 15.01.2022, 17:00 • Kalich Arena, Litoměřice • Maxa liga • 37. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  Ode mne je to odsud z Litoměřic pro dnešek vše a přeji hezký zbytek večera. (19:16:49)
   
  V Kalich Areně je dobojováno! Litoměřický tým si dvěma góly v závěrečné periodě pojistil další vedení a tím i pozici na úplném čele tabulky. Zatímco Kolín odjíždí domů s nepořízenou a v boji o předkolo play-off se tak musí nadále snažit.
   
  Konec zápasu.
   
  59:43
  Jeden z posledních pokusů Jana Veselého našel svůj cíl v plexiskle nad Sklíbou.
   
  59:18
  Riku Sihvonen se dostal těsně před brankoviště, k vystřelení už ale nikoliv.
   
  58:45
  Kolínské nahození podél mantinelu zastavil Jan Výtisk. Stadion se opět dostal do útoku a od modré vypálil Josef Koláček. Kuzněcov ale pohotově reagoval svou lapačkou.
   
  57:53
  Velkou šanci měl například Martin Procházka, který se dostal osamocen do mezikruží. Ležící kolínský gólman mu ale kotouč včas vypíchl svou hokejkou.
   
  57:09
  V posledních minutách hry má více ze hry domácí tým. Gólman Kuzněcov tak musí být neustále ve střehu.
   
  55:30
  Sám před Sklíbou se zjevil Václav Jankovský. Střela na vzdálenější tyč mu ale příliš nesedla, puk poslal pod moc velkým úhlem.
   
  55:09
  Hosté v plném počtu.
   
  54:15
  Prudké Přikrylovo nahození na branku se odrazilo o mantinel až ke Sklíbovi. Stadion se ale rychle vrátil zpět do útočného pásma.
   
  53:09
  Vyloučení v týmu SC Marimex Kolín (Ján Niko – 2 min. + 10 min. osobní trest, nesportovní chování). Trest odpyká Jan Veselý.
   
  52:41
  Martin Procházka udržel kotouč na holi, přestože ho stíhal Jan Veselý i několik dalších hráčů Kolína. Přes Patrika Marcela se tak ke střele dostal Jakub Černohorský. Kuzněcov ale zůstal ve střehu.
   
  51:28
  Martin Kadlec přistrčil k mantlnelu Luku Zorka a Stadion se mohl vydat do útoku. Bylo ale pro ně dosti náročné přejít přes střední pásmo.
   
  50:23
  Hosté v plném počtu.
  50:23 Jaroslav KRACÍK - 4:1
   
  50:23
  Litoměřice právě vstřelily branku!
  Přesilovky jsou v tomto utkání silnou kališnickou zbraní, domácí tým využívá už třetí! JAROSLAV KRACÍK přesnou ranou z pravého kruhu vymetl pavučiny ve vzdálenějším rohu branky Grigorije Kuzněcova. Asistence: Ondřej Procházka a Josef Jícha.
   
  49:52
  Střelu Jaroslava Kracíka z pravého kruhu přidržel Kuzněcov tělem na ledové ploše.
   
  49:36
  Vyloučení v týmu SC Marimex Kolín (Zdeněk Král – 2 min., hákování).
  Marken.cz

  Vít Trubička

  Branky a nahrávky: 3. Berka (Smola, P. Marcel), 17. Válek (J. Holý, M. Kadlec), 42. Sihvonen (J. Holý, Válek), 51. Kracík (O. Procházka, J. Jícha) – 10. Štohanzl (Z. Král, Síla)


  HC Stadion Litoměřice: Sklíba (Sluka) – P. Marcel, Černohorský, Výtisk (C), J. Holý (A), Jebavý (A), Klikorka, Kuboš – Válek, R. Přikryl, M. Kadlec – Martin Procházka, Kracík, O. Procházka – J. Jícha, Koláček, Sihvonen – Berka, Rouha, Smola.
  Trenér: David Bruk

  SC Marimex Kolín: G. Kuzněcov (Burda) – Piegl, Kukla, Pinkas, Niko, Zorko, Váchal – Jankovský, David Šafránek, Jan Veselý – J. Sklenář, Morong, L. Krejčík (C) – Síla, Štohanzl, Z. Král (A) – Zumr, Matějček, Matyáš Svoboda.
  Trenér: Jan Šťastný

  Rozhodčí: Bejček, Jechoutek – Kokrment, Coubal.

  Diváci: 1000