Jihlava – Prostějov 4:2 (kon.) | Vsetín – Sokolov 4:0 (kon.) | Poruba 2011 – Třebíč 4:5 (po pr.)
Litoměřice – Vrchlabí 3:2 (kon.) | Kolín – Frýdek-M. 1:2 (kon.) | Šumperk – Havířov 4:2 (kon.)
Kadaň – Ústí n/L 0:5 (kont.) | Přerov – Slavia 2:1 (2:1 po s.n.)
SC Marimex Kolín
1:2 (1:1, 0:1, 0:0)
HC Frýdek-Místek
Středa 02.02.2022, 18:00 • Zimní stadion Kolín. • Chance liga • 44. kolo

57:11
    Obr Ogurcov nyní sestřelil Štohanzla, za což dostává dvě minuty za nedovolené bránění. Přesilovka pro Kolín.

43:59
    Domácí propadli v útoku, a dopředu se hnal Alan Lyszczarczyk, kterého si přidržel Čížek. A tak se polský útočník nedostal do žádné větší šance. Nicméně Frýdek-Místek si zahraje přesilovku.

37:00
    Dobrou pasáž hostů zakončuje svou střelou Zbořil, Kuzněcov si připsal zákrok. Ale bude se vylučovat, Morong obdrží dvě minuty za krosček.

30:34
    Pinkas si zadělal za vlastní brankou na problémy a následně povalil soupeře. Dostane tak dvě minuty za podrážení a bude se hrát více než minutu a půl ve čtyřech.

30:10
    Krejčík vystřelil v ponechané výhodě dobře přes hráče z voleje. Ale Baroš si přispal úspěšný zákrok. Dvě minuty za sekání dostává Lyszczarczyk, jenž sekl Nika ve středním pásmu přes ruce.

22:20
    Pajer podrazil v útočném pásmu Alana Lyszczarczyka a odsedí si tak dvě minuty. Zbytečný faul a první přesilovka Frýdku-Místku.

16:46
    Málem se hnal do úniku domácí ostrostřelec Veselý, kterého však zastavilo sekání Šlahaře, jenž si odsedí dvě minuty za sekání. Tedy pokud se domácí neprosadí.

Daniel Krátký

Branky a nahrávky: 18. Jan Veselý (Miškář, Niko) – 9. J. Michálek (Lyszczarczyk, Komorski), 31. Christov (Ogurcov)

SC Marimex Kolín: G. Kuzněcov (Sajdl) – Kukla, Piegl, Niko, Pinkas, V. Čížek (A), Zorko, Váchal – Jan Veselý, David Šafránek, Jankovský – Miškář, Štohanzl, J. Sklenář (A) – Pajer, Matějček, L. Krejčík (C) – Ouřada, Morong, Síla.
    Trenér: Jan Šťastný.

HC Frýdek-Místek: Baroš (Foltán) – Zbořil, J. Michálek, Ogurcov, Korím, J. Adámek, Ciura, Kareš – O. Šedivý (A), David Bartoš, Šlahař – Lyszczarczyk, Komorski, Klimša – Christov (C), Peterek, Martynek (A) – M. Hrubec, Čmiel, Ján Blaško.
    Trenér: Mojmír Trličík.

Rozhodčí: Petružálek, Jechoutek – Polák, Hnát.