Leicester – Leeds 1:0 (kon.) | Aston Villa – Southampton 4:0 (kon.) | Burnley – Chelsea 0:4 (kon.)
Newcastle – Brighton 2:1 (kon.) | Norwich – Brentford 1:3 (kon.) | Wolverhampton – Crystal Palace 0:2 (kon.)
Liverpool – West Ham 1:0 (kon.)
Wolverhampton Wanderers
0:2 (0:2)
Crystal Palace FC
Sobota 05.03.2022, 16:00 • Molineux Stadium, Wolverhampton • Anglická Premier League • 28. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (18:01:44)

Držení míče: 64 % : 36 %.
    Střely na branku: 5:8. Střely mimo: 4:1. Rohy: 7:7. Ofsajdy: 1:8. Fauly: 13:8.

Je konec. Wolverhampton dnes nestačil na Crystal Palace, kterému podlehl poměrem 0:2.
    Hosté vstoupili do zápasu velmi aktivně a byli odměněni v 19. minutě, když se postaral o úvodní branku Jean-Philippe Mateta. Ve 34. minutě Eagles získali také pokutový kop, který si vzal na starost Wilfried Zaha a proměnil jej. V nastavení první půle ještě nebezpečně pálil Michael Olise, ale José Sá jeho ránu vyrazil. V 58. minutě se Zaha dostal ke střele, ovšem domácí brankář si připsal další zákrok. Wolves celý zápas tahali za kratší konec a nevytvořili si žádnou větší šanci.
    Crystal Palace porazil Wolverhampton 2:0.

90+4

90+4
    Daniel Podence si našel místo pro centr a Jonny Castro se následně dostal do zakončení, ovšem jeho pokus skončil zblokován.

90+3
    Rúben Neves to zkusil z dálky, ale jeho pokus vyrazil Vicente Guaita bez problémů.

90+3
    Tyrick Mitchell si skvěle poradil s Chiquinhem u postranní čáry a získal pro své mužstvo autové vhazování.

90+2
    Daniel Podence hledal Romaina Saïsse, ale obrana Eagles je dnes velmi pečlivá.

90+1
    Christian Benteke měl dostatek místa a posunul míč na Zahu, který ale následný centr přetáhl, ovšem Crystal Palace zůstal u balónu.

90
    Rozhodčí nastavuje 4 minuty navíc.

90
    Will Hughes uviděl žlutou kartu za svůj nedovolený zákrok po faulu ve středu hrací plochy.

89
    Fernando Marçal centroval z levé strany, ale jeho pokus skončil jen bezpečně v rukou brankáře.

88
    Žlutou kartu dostává Vicente Guaita (Crystal Palace FC).

87
    Rúben Neves se dostal k odraženému míči, ale jeho pokus zpoza vápna letěl vedle brány Crystal Palace.

85
    Raúl Jiménez čekal před bránou na centr ze strany, ale obrana Eagles si poradila.

84
    Chiquinho se opět dostal za obranu soupeře, ale Vicente Guaita včas vyběhl a zblokoval jeho zakončení.

83
    Domácí se ve druhé půli nedostali ani k jedné střele na bránu a nyní se navíc Vicente Guaita postará o odkop od své svatyně.

82
    Střídání v týmu Crystal Palace FC: ze hřiště odchází Michael Olise, přichází Will Hughes.