Rosice – Frýdek-Místek 2:1 (kon.) | Vrchovina – Zlín B 0:0 (kon.)
2:1 (2:1)
FK Frýdek-Místek
Sobota 05.03.2022, 14:30 • Rosice • Moravskoslezská fotbalová liga • 18. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (16:31:50)

Je konec. Slovan Rosice porazil Frýdek-Místek poměrem 2:1. Vše podstatné se odehrálo v první půli. Do utkání vstoupili hosté fantasticky, neboť se už ve 2. minutě prosadil Kovařík. Ovšem následně Slovan začal dominovat a ve 12. minutě srovnal Přikryl. Tlak domácích se zvyšoval, což způsobilo vedoucí branku ve 23. minutě z kopačky Fily. Ve 37. minutě mohl Hykel srovnat, ale obrovskou šanci neproměnil. Druhá část zápasu nabídla spíše velký boj o míč, než pohledný fotbal. Domácí celek byl lepším týmem a pohlídal si konec utkání.

90+6

90+6
    Marek Bielan následně uviděl žlutou kartu za svůj faul.

90+5
    Další rohový kop pro Slovan, který drží míč u praporku a chce tam skončit také celé utkání.

90+4
    Rosice získaly rohový kop z levé strany a konec zápasu domácí zvládají bez problémů.

90+3
    Střídání v týmu FC Slovan Rosice: ze hřiště odchází Přerovský, přichází Praks.
    Střídání v týmu FC Slovan Rosice: ze hřiště odchází Přikryl, přichází Kozel.

90+2
    Nyní hra opět pokračuje a Frýdek-Místek hraje v deseti hráčích.

90+1
    Stále je frýdeckomístecký hráč ošetřován a nevypadá to s ním vůbec dobře. Nyní se ozval také potlesk ze strany domácích fanoušků.

89
    Nyní je hra přerušená, jelikož hostující hráč leží po souboji otřesený na hrací ploše a jsou přivolána nosítka.

88
    Volný kop byl zahrán signálem, ale s tím si obrana Slovanu poradila bez problémů.

87
    Lukáš Raab byl tentokrát zfaulován nějakých deset metrů od vápna a Frýdek-Místek bude zahrávat standardní situaci.

86
    Ani tentokrát se Lipině nepovedlo projít po levé straně a pokus o centr byl zblokován do zámezí.

85
    Faul Martiníka a Rosice tak budou zahrávat volný kop z pravé strany, se kterým rozhodně spěchat nebudou.

84
    Standardní situace Frýdeckomísteckých nepřinesla nic nebezpečného, ale hosté zůstávají u balónu.

83
    Střídání v týmu MFK Frýdek-Místek: ze hřiště odchází Zupko, přichází Nieslanik.

82
    Následně hosté vybojovali rohový kop z levé strany.

81
    Hostující obrana si poradila s nákopem za obranu a Frýdek-Místek bude mít míč na kopačkách.

80
    Tentokrát přišel dobrý centr do pokutového území domácích, ale brankář Zádrapa vyboxoval míč před Kovaříkem.

Michal Raška

Branky: 12. Přikryl, 23. Fila – 2. Kovařík

Karty:   69. Kršák (ROS) – 59. Rubý (FRM), 62. Zupko (FRM), 90+6. Bielan (FRM)

FC Slovan Rosice: Zádrapa – Zezula, Novák, Koláčný, Fila (78. Dobrovodský), Selinger, Drbal (C), Přerovský (90+2. Praks), Přikryl (90+2. Kozel), Krejčí (6. Kršák), Buchta
    Náhradníci: Juran – Kršák, Praks, Pazourek, Dobrovodský, Král, Kozel

Trenér: Petr Čejka

FK Frýdek-Místek: Květon – Massaniec, Velner (C), Juříček (75. Raab), Konečný, Bielan, Vengřinek (63. Martiník), Kovařík, Hykel, Zupko (83. Nieslanik), Rubý
    Náhradníci: Gergela – Blejchař, Burgo, Barkov, Nieslanik, Raab, Martiník

Trenér: Robert Pištěk

Rozhodčí: Mayer – Hubený, Řezníček