Newcastle – Liverpool 0:1 (kon.) | Aston Villa – Norwich 2:0 (kon.) | Southampton – Crystal Palace 1:2 (kon.)
Watford – Burnley 1:2 (kon.) | Wolverhampton – Brighton 0:3 (kon.) | Leeds – Manchester City 0:4 (kon.)
Wolverhampton Wanderers
0:3 (0:1)
Brighton & Hove Albion
Sobota 30.04.2022, 16:00 • Molineux Stadium, Wolverhampton • Anglická Premier League • 35. kolo

Utkání nakonec skončilo překvapivou výhrou Brightonu, kterou stvrdil dvěma góly ve druhé půli. Brighton dnes zodpovědně bránil a nepustil domácí do žádné velké šance. Domácí vystřelili za celý zápas jen jednou na bránu. O vítězství rozhodli svými góly ve druhé půli Trossard a Bissouma. Brighton tsk získává cenné tři body, naopak na straně domácích panuje určitě velká nespokojenost. Z dnešního utkání je to vše. Já Vám děkuji za pozornost a budu se těšit u dalších přenosů zase někdy příště na počtenou. Hezký zbytek víkendu. (17:57:32)

90+3

90+3
    Neto trefil tyč!

90+1
    Nastavují se tři minuty.

90
    Welbeckovu ránu na zadní tyč vyrazil Sá a Brighton bude zahrávat roh.

89
    Střídání v týmu Brighton & Hove Albion FC:
    ze hřiště odchází Leandro Trossard, přichází Pascal Groß.

87
    ze hřiště odchází Solly March, přichází Tariq Lamptey.
    86. Yves BISSOUMA - 0:3

86
    Brighton právě vstřelil branku!
    Domácí špatně rozehráli a Brighton vyrazil do protiútoku. Hra byla přenesena na Cucurellu, jehož centrovaná střela byla sražená a míč se poté dostal k YVESI BISSOUMOVI, který se zpoza vápna trefil pěknou střelou k pravé tyči.

85
    Netova rána byla sražená, ale k dorážce hlavou se dostal Bolly, který ale svůj pokus poslal jen do rukavic Sáncheze.

85
    Wolverhampton dostane výhodu rohového kopu.

84
    Domácím se vůbec nedaří dostat se ke střele, Brighton pozorně brání.

82
    Cucurella se dostal ke střele ve vápně, ale poslal ji pouze těsně vedle brány brankáře Sá.